Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Cekaj cekaj. Sta bi sa onim Murinjo ne zna derbije a Klopara i Poketino(Vengera necu ni da racunam) isto pobeda ko i Mou, samo sa vise utakmica? Jos nam ostala tri derbija na OT-u. Nesto tu ne stima
    Ove sezone nam dosta lošije idu derbiji. Pa u prvom delu nas poniziše i Siti i Spursi.

    A šta kažeš na to da Klopp ne može sa "malim" timovima? Još jedna teorija koja pada u vodu?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Cekaj cekaj. Sta bi sa onim Murinjo ne zna derbije a Klopara i Poketino(Vengera necu ni da racunam) isto pobeda ko i Mou, samo sa vise utakmica? Jos nam ostala tri derbija na OT-u. Nesto tu ne stima
      Pogledaj koliko je Mou potrošio, a koliko Klop i Poketino

      Wengericu niko ne računa, ne znam zašto se gleda top6, a ne top5.

      Comment


      • Tanki smo u derbijima u gostima, ali i svi su (osim Pepa). Sreća pa nam je ostalo samo gostovanje Sitiju, osim toga svi preostali derbiji su na OTu.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Pogledaj koliko je Mou potrošio, a koliko Klop i Poketino

          Wengericu niko ne računa, ne znam zašto se gleda top6, a ne top5.
          Koliko si potrosili Klop i Murinjo? Vala isto, dodaj oduzmi 20-30 miliona.

          Vengerica je upao u niciju zemlju, niti pripada u top 6 niti pripada ostatku lige.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Koliko si potrosili Klop i Murinjo? Vala isto, dodaj oduzmi 20-30 miliona.

            Vengerica je upao u niciju zemlju, niti pripada u top 6 niti pripada ostatku lige.
            Aha, ja gledam net potrošnju jer je Klop morao da prodaje igrače da bi dovodio neke. Murinjo prstom pokazuje koga hoće i drvo odma dovodi, makar bilo drugo drvo u vidu Lukakua što dokazuje njegovo neznanje prilikom odabira igrača
            Last edited by Победа; 06-02-18, 21:49.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Koliko si potrosili Klop i Murinjo? Vala isto, dodaj oduzmi 20-30 miliona.
              Dodaj 70m(220m potrosio Klopp, 290m Murinjo), i dodaj najvece plate u ligi. Liverpul ima dva ili tri igraca preko 100k, Junajtedu pola tima ima preko 100k. I uracunaj na to da je Kloppu net spend -35m, a Murinju 150m.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Aha, ja gledam net potrošnju jer je Klop morao da prodaje igrače da bi dovodio neke. Murinjo prstom pokazuje koga hoće i drvo odma dovodi, makar bilo drugo drvo u vidu Lukakua
                Njet. Perisa, Morata? I ko zna ko jos. Zajebi me net potrosnje, to sto ste uzeli boga oca za Bentekea i Sakoa je zasluga FSG-a ili koga vec, a ne Klopova zasluga. Njemu ti igraci nisu ni trebali. Kutinjo jeste veliki gubitak, ali izgubili smo i mi igraca podjednakog kvaliteta(Zlatan), samo sto mi nismo nista zaradili od toga a vi ste 140 miliona. Egal.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • A Pep trosi li on nesto? Ili je samo MU bitan,kao i uvek...

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Njet. Perisa, Morata? I ko zna ko jos. Zajebi me net potrosnje, to sto ste uzeli boga oca za Bentekea i Sakoa je zasluga FSG-a ili koga vec, a ne Klopova zasluga. Njemu ti igraci nisu ni trebali. Kutinjo jeste veliki gubitak, ali izgubili smo i mi igraca podjednakog kvaliteta(Zlatan), samo sto mi nismo nista zaradili od toga a vi ste 140 miliona. Egal.
                    Vi ste odmah doveli zamenu za Zlatana za neverovatne pare, a pritom u tom roku Murinjo se žali što ne dobija Perišu. Pa ne ide to tako, ni Pep eno u Sitiju ne dobija šta želi, hteo Sanečeza, ali para nema baš za sve jebiga.
                    Last edited by Победа; 06-02-18, 21:59.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Njet. Perisa, Morata? I ko zna ko jos. Zajebi me net potrosnje, to sto ste uzeli boga oca za Bentekea i Sakoa je zasluga FSG-a ili koga vec, a ne Klopova zasluga. Njemu ti igraci nisu ni trebali. Kutinjo jeste veliki gubitak, ali izgubili smo i mi igraca podjednakog kvaliteta(Zlatan), samo sto mi nismo nista zaradili od toga a vi ste 140 miliona. Egal.
                      Stvar je u tome sto Klopp ne bi dao za Keitu i Virgila pare koje je dao(ne bi mu fsg dao), da Kutinja nismo prodali. I onda ti dodjes na cifru od skoro 150m vise.

                      Murinjo ne mora da proda da bi potrosio 200m, Klopp mora. Murinjo ne mora da proda svog najboljeg igraca, Klopp mora.

                      I pored svega toga, on se kuci nadigrava s Pepom, a Murinjo na OTu ne sme nista da proba protiv Pepa.
                      Last edited by Brian McShtull; 06-02-18, 22:08.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Aha, ja gledam net potrošnju jer je Klop morao da prodaje igrače da bi dovodio neke. Murinjo prstom pokazuje koga hoće i drvo odma dovodi, makar bilo drugo drvo u vidu Lukakua što dokazuje njegovo neznanje prilikom odabira igrača
                        Nije imao neogranicene resurse u Celziju pa je uzeo titulu i dominirao u derbijima. Dokazao se Murinjo i sa parama i bez para tako da je besmisleno o tome pricati.

                        Comment


                        • Sta reci za vreme dok je bio u Portugalu,ali ok

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Nije imao neogranicene resurse u Celziju pa je uzeo titulu i dominirao u derbijima. Dokazao se Murinjo i sa parama i bez para tako da je besmisleno o tome pricati.
                            Pa niko ne kaze da Murinjo ne moze bez para. Mi pricamo o tome ko koliko trenutno trosi, i ko s kakvim materijalom radi.
                            Murinjo vozi mercedes, Klopp vozi toyotu. Nije ni Toyota losa, al Mercedes je Mercedes.
                            Klopp ne moze da da wc igracu platu, Murinjo moze(i ne samo to, Murinjo moze da privuce wc igrace, Klopp ne moze). I nekako u startu je Murinjo u prednosti, al ajd da kazemo da trpi veci pritisak.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Vazno je opljunuti pa kud puklo, sta bih dao da ove sezone napravi preokret i uzme titulu revolucionaru ispred nosa.. [emoji3]

                              Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Jeste samo sto je Murinjo rezultatima,u istoriji zasluzio da vozi taj Mercedes,mozda nekad i Klop dostigne taj nivo

                                Comment

                                Working...
                                X