Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Tu je fiksni, sad navija za Junajted (Murinja), ali je vec otpisao ovu sezonu.
    Kaze jos 5wc igraca na leto i Murinjo uzima quadruplu sledece.
    Nije dobro po klubove za koje krene da navija moj brat Fiksni. Prosle sezone za Junajted i oni zavrse sesti. Ove za Celzi i nista od titule. Ostaje mu sledece sezone Pep i njega da izmalerise

    Comment


    • Najveca glupost bi bila da Roman i sekretarica sad otpuste Kontea,cak iako je naruseno nesto unutar kluba treba oni da ga prodaju lepo CFC ako ne zele vise,a ne ovako,coveku dovede Zapacoste i Drinkovotere,prodaju mu Matica direktnom rivalu,a covek i doneo titulu i LS i trenutno izvlaci maximum,i sve to im nije dovoljno da se opamete pa stupaju na scenu sa Barklijem i Emersonom.

      Ali ne bi ovo bilo prvi put,da leti trener posle uspesne sezone,Carlito,Di Mateo,Murinjo...u slucaju da ga sad smene trebali bi navijaci da bojoktuju sve utakmice kluba

      A i na leto ako ne zele da ulazu vise,lepo nek prodaju klub,a ne da se prave novi Arsenali,Totenhemi i slicno,a ako ostanu i otpuste Contea i dovedu nekog sarlatana koji moze mozda da pojuri TOP4 isto treba bojkotovati
      Last edited by 61563; 06-02-18, 11:50.

      Comment


      • Da nije bilo Romana ne bi oni postojali na fudbalskoj mapi, bili bi sad u rangu West Ham-a(da se ne uvredi Jax, nemam nista protiv WHUa).
        Ovako su uzeli sve sto se uzeti moze, i sad da ga bojkotuju...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Konte je zestoko zajebao sa Kostom, Roman je zestoko zajebao sa Maticem. Obojica su krivi. Vise Roman, jer nije nasao zamenu za Matica i nije doveo drugog napadaca kakvog mu je Konte trazio obzirom da Morata ne moze da prati ritam.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Da, bas to. Veliki problemi na relaciji trener-uprava u vezi transfera.

            Prodata 2 veoma bitna igraca iz sampionakog tima, dovedene neadekvatne zamjene i u problemu su.
            Veliko iznenadjenje ako prodje Barsu, uradi nesto u FA kupu a bice zestoka borba i za top 4.




            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Konte je zestoko zajebao sa Kostom, Roman je zestoko zajebao sa Maticem. Obojica su krivi. Vise Roman, jer nije nasao zamenu za Matica i nije doveo drugog napadaca kakvog mu je Konte trazio obzirom da Morata ne moze da prati ritam.
              Jeste da kazem zeznuo sa Costom,ali sta da mu radi kad je covek jos zimu pre pravio,probleme i hteo da ga prodaju cim je stigla ponuda iz Kine 3 puta je trazio da ode,Conte nije dao ,mogao je da ga ostavi al ne znam mislim da bi sa Diegom bio problem,zeznut karakter,a znajuci sta je bilo sa Murinjom,pre ,ispada da pravdam Contea,ali svaka cast ko sa onim igracem moze da saradjuje na duze uspesno(Colo)...pa ni u Spaniji ga Del Boske nije zvao pred ono EP kad ih je Conte izbacio zasto?a jedini spic Morata

              Adame.jbt pa jel moguce da ti ja i MU toliko smetamo,da ne mozes preci preko tog problema,i da sve moras u kontru prokomentarisati i cak iako je realno,i samo cekas nesto negativno.Mada mozda tako i mislis ti si spreman da trpis i 30 godina bez titule i sl,stvarno super ako je doneo digao klub ,i Wenger je skoro i do vrha evrope,ali ja ne zelim da se pravi jos jedan AFC u Londonu koji ce da sluzi samo da se zaradi i nekako obezbedi TOP 4 u narednih 10 godina,a ovo pocinje da lici na to
              Last edited by 61563; 06-02-18, 12:08.

              Comment


              • Engleska fudbalska PL razmatra uvođenje zimske pauze zbog velikog zamora igrača i prenatrpanog kalendara.
                Do eventualne realizacije ideje sačekaćemo do sezone 2019/20 , odnosno do potpisa novog ugovora o TV pravima.
                Izvor BBC

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Jeste da kazem zeznuo sa Costom,ali sta da mu radi kad je covek jos zimu pre pravio,probleme i hteo da ga prodaju cim je stigla ponuda iz Kine 3 puta je trazio da ode,Conte nije dao ,mogao je da ga ostavi al ne znam mislim da bi sa Diegom bio problem,zeznut karakter,a znajuci sta je bilo sa Murinjom,pre ,ispada da pravdam Contea,ali svaka cast ko sa onim igracem moze da saradjuje na duze uspesno(Colo)...pa ni u Spaniji ga Del Boske nije zvao pred ono EP kad ih je Conte izbacio zasto?a jedini spic Morata
                  Jeste Kosta izuzetno problematican bio i van terena, ali opet ide na dusu Konteu kako je hendlovao situaciju. Uvek ces ti u velikim klubovima imati ego manijake i nabedjene idiote. Priroda posla je takva, moras da naucis da se nosis sa tim. Potrebno je da budes vrhunski manipulator da bi sve drzao pod kontrolom, kao sto je Murinjo. S tim sto se to nikad ne zavrsi dobro(opet pogledati pod Murinjo), ali je dobro za short-term poslove. Ne verujem da je Konte i planirao dugo da se zadrzava.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Jeste Kosta izuzetno problematican bio i van terena, ali opet ide na dusu Konteu kako je hendlovao situaciju. Uvek ces ti u velikim klubovima imati ego manijake i nabedjene idiote. Priroda posla je takva, moras da naucis da se nosis sa tim. Potrebno je da budes vrhunski manipulator da bi sve drzao pod kontrolom, kao sto je Murinjo. S tim sto se to nikad ne zavrsi dobro(opet pogledati pod Murinjo), ali je dobro za short-term poslove. Ne verujem da je Konte i planirao dugo da se zadrzava.
                    Ja bih recimo voleo da vidim Klopa da trenira WC igrače, da vidim kako bi takvi egomanijaci sarađivali s njim. Možda namerno ne dovodi takve igrače znajući da mogu da naruše atmosferu u svlačionici

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Ja bih recimo voleo da vidim Klopa da trenira WC igrače, da vidim kako bi takvi egomanijaci sarađivali s njim. Možda namerno ne dovodi takve igrače znajući da mogu da naruše atmosferu u svlačionici
                      Jbga sad, nije svaki wc egomanijak. Mada ne verujem da bi Klopara to hendlovao kako treba, tj. ne bi uspeo da smiri igraca i bezbolno ga integrise u ekipu. Sako je dobar primer. Oterao ga Klop u kurac, sto je po meni i jedina dobra solucija, tako je i Fergi radio. Klop je tu na duze staze i pametno je sto izbegava da dovodi takve igrace.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Potpuno je ispravan potez Kontea sto je oterao Kostu. Ako neko hoce na pola sezone da te ispali jer je dobio ogromnu ponudu Kineza, takav ti i ne treba u sledecoj sezoni jer je pao na testu lojalnosti. I da je ostao, ko moze da garantuje da sada ne bi kmecao da ide opet nekud. Sa takvima treba izbegavati saradnju.

                        Nije Konte zasluzio ovakav tretman u klubu. Bas citam danas da ima isti procenat pobeda kao Pep, a na ivici je otkaza. Ali takav je izabrao klub da vodi, sam je kriv. I ne znam koji bi ozbiljan trener vise prihvatio da vodi Celzi posle Kontea.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Jbga sad, nije svaki wc egomanijak. Mada ne verujem da bi Klopara to hendlovao kako treba, tj. ne bi uspeo da smiri igraca i bezbolno ga integrise u ekipu. Sako je dobar primer. Oterao ga Klop u kurac, sto je po meni i jedina dobra solucija, tako je i Fergi radio. Klop je tu na duze staze i pametno je sto izbegava da dovodi takve igrace.
                          Loše sam se izrazio, mislio sam na WC igrače koji su egomanijaci. Nije isto oterati u kurac Sakoa i Kutinja, Klop ovo drugo nije smeo da odradi. Nije ista situacija, ali je slična.

                          Comment


                          • Klop to u startu cisti,koliko je meni poznato,to je bio jedan od razloga odpustanja I Bentekea odmah

                            Comment


                            • Statistika top6 timova, ne računajući Siti, oni previše dominiraju.





                              p.s. Odigrane utakmice, pobede, nerešene, porazi i prosečan broj bodova.
                              Last edited by z0La; 06-02-18, 20:42.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Statistika top6 timova, ne računajući Siti, oni previše dominiraju.





                                p.s. Odigrane utakmice, pobede, nerešene, porazi i prosečan broj bodova.
                                Cekaj cekaj. Sta bi sa onim Murinjo ne zna derbije a Klopara i Poketino(Vengera necu ni da racunam) isto pobeda ko i Mou, samo sa vise utakmica? Jos nam ostala tri derbija na OT-u. Nesto tu ne stima
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X