Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa rekoh mnogo je zle krvi danas i na udaru je Van Dajk izmedju ostalog, jbg placen je koliko je placen i sad ce ovakve stvari da iskacu. U svakom slucaju ako nekog navijaca Liverpula ne bih zelio da iznerviram to si definitivno ti, izvinjavam se

    Naravno da Liverpul nije defanzivno propao od njegovog dolaska ali se znalo da njegov dolazak ne moze da rijesi defanzivne probleme, a Klop je samo njega jurio kao da je jedini stoper na svijetu. Nisu to losi stoperi uopste, problem je u kompaktnosti i losem radu na defanzivnom sistemu. Jbg ono juce se desi, losa sreca, ali da je uzasno smotano i nesmotreno reagovao nema price. Ofsajd po strani on je napravio najgluplji moguci penal, morao je da vidi Lamelu, isao po loptu, a naspicao igraca, na kraju se broji samo konacan rezultat, a on je glavni krivac sto nije dosla pobjeda, samim tim bice kritika. Isto kao sto traze svaku gresku Pogbi ili sad Sancezu, tako ce i VVDu.

    Ali ako je ono juce bila losa sreca imamo brdo primjera dje Liverpul prima nevjerovatno naivne golove, a to svakako nije krivica VVDa vec Klopa i njegovog tima. No on ove probleme vuce tokom cijele trenerske karijere, da se ne ponavljam.
    Ma nema potrebe za izvinjavanje, znam da ovde ima čarkanja obostranog. Obično ne obraćam pažnju na to, ali danas izgleda jesam. To je moja greška.

    Što se tiče ostatka, većinu se totalno slažem. Ovo je jače od 100 tviter statusa. Kad se složiš sa kritikom protivničkog navijača za tvoj tim koja nije trolovanje. Više boli.

    Ali isto tako kao što Virgil zaslužuje kritiku za penal juče, zaslužuje i pohvalu što je stavio najboljeg napadača lige u dzep. Mislim da Kejn nije imao šut do tog trenutka, što je velika stvar.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • I ovo sto Srdjan radi takodje nije u redu, jer napisati za nekoga da nema pojma je misljenje. To je fudbaler koji je podlozan kritici - svugde - pa i ovde na forumu. I ako Ivan misli da on nema pojma to je jednostavno njegovo misljenje, ma koliko ono bilo pogresno.
      Sa druge strane ako nakon toga dodje moderator (znaci osoba na koju svi treba da se ugledaju i koji svojim primerom treba da pokaze kako se valja ponasati ovde) i napise Ivanu da prica gluposti (ma koliko to indirektno bilo) to je uvreda drugog forumasa.
      Lepo bi bilo kada bi mu Srki makar uputio izvinjenje. Jer predpostavljam da je dobar decko i da mu nije bila namera da vredja, a na kraju je tako ispalo.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Koliko samo pominjanja Uniteda bespotrebno. Izgleda da se ne sme komentarisati ništa oko Liverpula. Niko ni jednu lošu vest o Van Dajku nije napisao. Stavio je u sef Kejna, prosto ga zaključao. Da je Lamela bio najbliži Karijusu i to je tačno, ali nemojte nas jebati u zdrav mozak da ga nije "pomazio" po butini i nije bilo kontakta.
        I šteta za vas što niste dobili samo zbog nestvarnog Salaha. Ostalo je bilo sve u znaku Spursa. Očitali su vam lekciju u polju nasred Enfilda.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Murinjo na leto da dovede Sandra,Bejla ,nekog vrhunskog na sredini koji god dal bio (Zorzinjo,Fabinjo SMS ili neko 4-ti),jednog stopera posto ocigledno ni sam vise ne veruje u Lindelofa,i bilo bi lepo neko na DR cisto da bude zamena Valensiji,ne mora TOP,osvojice PL i biti u vrhu da osvoji LS,pored Spanaca,PSZ i Bajerna

          Naravno pod ovim mislim da se CFC raspdne kad dodje leto,tj.Roman ne poludii pljusne pola milijarde na pojacanja

          Znaci samo pet pojacanja svetske klase i LS je tu (mislim mozda nije tu, ali ce barem biti blizu) ....
          Kralju!
          Interesantno mi je sto si Murinja samim tim postom za ovu sezonu vec otpisao? A prerano, jer lepo se Junajtedu otvorio zrebic, u zavisnosti koga izvuku u cetvrtfinalu (u koliko dodju do cetvrtfinala) mogu oni u samu zavrsnicu LS vec ove sezone. Zar ne? A ti ih otpisa Ni krive ni duzne.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • @Sandu Koji je tvoj problem i o kakvim uvredama ti pricas?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              I ovo sto Srdjan radi takodje nije u redu, jer napisati za nekoga da nema pojma je misljenje. To je fudbaler koji je podlozan kritici - svugde - pa i ovde na forumu. I ako Ivan misli da on nema pojma to je jednostavno njegovo misljenje, ma koliko ono bilo pogresno.
              Sa druge strane ako nakon toga dodje moderator (znaci osoba na koju svi treba da se ugledaju i koji svojim primerom treba da pokaze kako se valja ponasati ovde) i napise Ivanu da prica gluposti (ma koliko to indirektno bilo) to je uvreda drugog forumasa.
              Lepo bi bilo kada bi mu Srki makar uputio izvinjenje. Jer predpostavljam da je dobar decko i da mu nije bila namera da vredja, a na kraju je tako ispalo.
              Ma oprastam ja Srkiju razumio sam kao i ti da to nije bilo nesto zlonamjerno vise neka impulsivna reakcija.
              A tebi hvala sto si se zauzeo za mene

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post

                Znaci samo pet pojacanja svetske klase i LS je tu (mislim mozda nije tu, ali ce barem biti blizu) ....
                Kralju!
                Interesantno mi je sto si Murinja samim tim postom za ovu sezonu vec otpisao? A prerano, jer lepo se Junajtedu otvorio zrebic, u zavisnosti koga izvuku u cetvrtfinalu (u koliko dodju do cetvrtfinala) mogu oni u samu zavrsnicu LS vec ove sezone. Zar ne? A ti ih otpisa Ni krive ni duzne.
                4 WC 5-ti ne mora,pa jbg to je realno ako hoces da osvajas LS i TOP lige svi to rade pocev od Pepa,Barse,RM,PSZ i vise od toga kupuju,kad ne bi oni ne bi morao ni Murinjo,nisam otpisao al ja uvek gledam realno,...pa tako i sad PSZ/RM licno mislim PSZ ili Bajern,naravno sve je moguce. Ja ni Contae nisam otpisao ,a kamoli najboljeg trenera danasnjice,ipak je on veliki mag i takticar...ali previse je kvaliteta u PSZ,RM,Bajernu...ja licno mislim da ce PSZ osvojiti jedino mi Emeri ostavlja malu sumnju,da ih vodi neko tipa Conte,Mou lagano prvaci i Carlito bi se po meni prosetao do LS sa ovim PSZ ove sezone

                Comment


                • I da na pocetku sezone sam napisao da ce neki premijerligas da osvoji LS a da najvece sanse dajem MU.Vidjecemo oce li se moje prorocanstvo ispuniti.
                  Za sada sve ide ka tome
                  Last edited by E1_PG; 05-02-18, 16:42.

                  Comment


                  • Piksare, nigde nisam napisala da si provokator, niti da mrziš...

                    Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Znas kako u vecini su odje,godinama vec su navikli da im je ovaj forum neki kutak mira dje niko ne iznosi suprotno misljenje i svi im povladjuju.Mislim i dalje je u velikoj mjeri tako sve neki crveni djavoli i djavolice po forumu.
                    Singular moliću, singular, ja sam jedna i jedina ovde

                    Hhahhahaha Milijaš.. ko te ne zna
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      I ovo sto Srdjan radi takodje nije u redu, jer napisati za nekoga da nema pojma je misljenje. To je fudbaler koji je podlozan kritici - svugde - pa i ovde na forumu. I ako Ivan misli da on nema pojma to je jednostavno njegovo misljenje, ma koliko ono bilo pogresno.
                      Sa druge strane ako nakon toga dodje moderator (znaci osoba na koju svi treba da se ugledaju i koji svojim primerom treba da pokaze kako se valja ponasati ovde) i napise Ivanu da prica gluposti (ma koliko to indirektno bilo) to je uvreda drugog forumasa.
                      Lepo bi bilo kada bi mu Srki makar uputio izvinjenje. Jer predpostavljam da je dobar decko i da mu nije bila namera da vredja, a na kraju je tako ispalo.
                      Ja kad mu skrenem pažnju da izbalansira malo te svoje uloge simpatizera Jedinstva i moderatora na forumu, čovjek mi lupi negativne poene.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        @Sandu Koji je tvoj problem i o kakvim uvredama ti pricas?
                        Nemam problem, ukazujem na tvoj problem.
                        Ne znam sta si hteo ovim pitanjem da postignes? Da pokazes svima kako nisi razumeo jednu (ajde mozda je bila malo komplikovanije konstruisana) recenicu koju sam malopre napisao?
                        Ne verujem da je to jer te ne smatram za glupu osobu, znaci da je pokusaj ulazenja u nekakav duel? Koji nam nije potreban zaista.
                        Ili mozda hoces da kazes da niko ne sme ili ne treba ili nije pozeljno da prokomentarise pisanje forumasa koji je u isto vreme i moderator? (da se razumemo, ovim ne aludiram ni na kakvu smenu funkcija, niti reviziju rada, niti bilo sta, i sto je najbitnije niti posticem ikakvu bunu, vec samo skrecem paznju na propust - a ako nemam pravo da skrenem paznju na propust onda koji kurac mi ovde bilo sta pisemo???)
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          4 WC 5-ti ne mora,pa jbg to je realno ako hoces da osvajas LS i TOP lige svi to rade pocev od Pepa,Barse,RM,PSZ i vise od toga kupuju,kad ne bi oni ne bi morao ni Murinjo,nisam otpisao al ja uvek gledam realno,...pa tako i sad PSZ/RM licno mislim PSZ ili Bajern,naravno sve je moguce. Ja ni Contae nisam otpisao ,a kamoli najboljeg trenera danasnjice,ipak je on veliki mag i takticar...ali previse je kvaliteta u PSZ,RM,Bajernu...ja licno mislim da ce PSZ osvojiti jedino mi Emeri ostavlja malu sumnju,da ih vodi neko tipa Conte,Mou lagano prvaci i Carlito bi se po meni prosetao do LS sa ovim PSZ ove sezone
                          Bitno je da si ti Gvardiolu otpisao .
                          A sta ce da se desi, ako kojim slucajem (nekako ih usere, jer znanjem, umecem i strucnoscu i dobrim vodjenjem sigurno nece biti sposobni) uzmu Gradjani ove godine LS?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Bitno je da si ti Gvardiolu otpisao .
                            A sta ce da se desi, ako kojim slucajem (nekako ih usere, jer znanjem, umecem i strucnoscu i dobrim vodjenjem sigurno nece biti sposobni) uzmu Gradjani ove godine LS?
                            Reci cu da sam fudbalska neznalica i samobanovacu se 3 meseca,jer jednostavno ne vidim ni njih ni Barsu,kao sampione,sad ce mnogi pomisliti jer ih licno ne gotivim (Pepa,Barsu),ali nije tako evo vec sledece sezone Katalonce ubrajam u sam vrh,ali sad mislim ovako, ako pogresim ko i oko PL,eto rekoh sta cu

                            Comment


                            • Kao prvo decko je upao iz cista mira i napisao Pogba pojma nema sto bi se u najmanju ruku moglo prokomentarisati kao pokusaj pravljenja neke frke i trolovanje, da bi se ti hvatao mog odgovora u kojem je usputna stvar bila konstantacija da je ta izjava obicna glupost, nisam ja doticnom clanu rekao da je glup pa da tako reagujes nego samo da je rekao glupost a i sam je napisao da ne prati fudbal i da ne zna. To je kao kad kazem da je glup neki film da sam uvredio sve osobe kojima se taj film svideo(nije bas najsretnije poredjenje ali ajde). Tako da mi jednostavno nije jasno zasto me prozivas, a ja ovde nisam ulazio u konflikte ni sa kim pa ne zelim ni sa tobom tako da nemas potrebu da se brines oko toga ali mi se cini da imas neki problem sa mnom pa reko ako mogu da ti pomognem oko toga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I ovo sto Srdjan radi takodje nije u redu, jer napisati za nekoga da nema pojma je misljenje. To je fudbaler koji je podlozan kritici - svugde - pa i ovde na forumu. I ako Ivan misli da on nema pojma to je jednostavno njegovo misljenje, ma koliko ono bilo pogresno.
                                Sa druge strane ako nakon toga dodje moderator (znaci osoba na koju svi treba da se ugledaju i koji svojim primerom treba da pokaze kako se valja ponasati ovde) i napise Ivanu da prica gluposti (ma koliko to indirektno bilo) to je uvreda drugog forumasa.
                                Lepo bi bilo kada bi mu Srki makar uputio izvinjenje. Jer predpostavljam da je dobar decko i da mu nije bila namera da vredja, a na kraju je tako ispalo.
                                Sta da pricamo kada sam ja banovan zbog posedovanja misljenja.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X