Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Vodi se polemika o tome da li je bio penal ili nije, ti pitas moze li Totenhem da pobedi Juve u LS jer je Vladan pomenuo taj mec. Nije u tome problem koliko generalno upadaš sa nekim pitanjima na koja, siguran sam, i sam znas odgovor.
    Znas kako, ja sam ovde 6god. na forumu, od kako sam ovde nisam video da je napisao neko svoje misljenje ili vidjenje osim sto postavlja pitanja i aminuje sta Vladan napise.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Znas kako, ja sam ovde 6god. na forumu, od kako sam ovde nisam video da je napisao neko svoje misljenje ili vidjenje osim sto postavlja pitanja i aminuje sta Vladan napise.
      Pixi ti si posebna prica.
      Last edited by Rossonero; 04-02-18, 19:19.

      Comment


      • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

        Originally posted by Adam The Llama View Post
        Znas kako, ja sam ovde 6god. na forumu, od kako sam ovde nisam video da je napisao neko svoje misljenje ili vidjenje osim sto postavlja pitanja i aminuje sta Vladan napise.
        Napise Roso svoje misljenje, al se obavezno ogradi da je to samo njegovo misljenje sklono propustima i da ne mora da je tacno. [emoji3] Nece covek da se raspravlja preko interneta, samo trosi tastaturu. Tu ga razumem.

        Comment


        • Prvo sam mislila da nije penal.. međutim..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma najjace da nije ovo drugo penal.

            Covjek ga raspalio i nema sta, penal cist.

            Prvi nije bio a sad sto ne umijete 2:1 da sacuvate 3-4 min to je vas problem


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Prvo sam mislila da nije penal.. međutim..

              Pomoćni je idiot koji nije svirao ofsajd Kejnu kada je bio onaj prvi penal, onda nije svirao ofsajd Kejnu kada je Karius uhvatio loptu i čini mi se da je bio ofsajd, ali nije sviran kada je Kejn glavom šutnuo direktno u Kariusa. Ne znam šta je taj čovek radio danas.

              Comment





              • Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • Ubise se navijaci Mancestera da dokazu da je bio penal. Ma bio je kako nije. Lamela jadan jedvo ziv ostao.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Pomoćni je idiot koji nije svirao ofsajd Kejnu kada je bio onaj prvi penal, onda nije svirao ofsajd Kejnu kada je Karius uhvatio loptu i čini mi se da je bio ofsajd, ali nije sviran kada je Kejn glavom šutnuo direktno u Kariusa. Ne znam šta je taj čovek radio danas.
                      Pa po njegovoj reakciji možda i logično zašto je imao previde baš te vrste.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa po njegovoj reakciji možda i logično zašto je imao previde baš te vrste.
                        Imao triple captain Kejna na fantaziju

                        Comment


                        • Sigurno
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakva nas borba za opstanak očekuje...

                            Biće ovde foto finiš.



                            Od 11. do 19og mesta samo 3 boda razlike. 10 timova se bori za opstanak, mada se možda još neko uključi. Luda kuća.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Kakva nas borba za opstanak očekuje...

                                Biće ovde foto finiš.



                                Od 11. do 19og mesta samo 3 boda razlike. 10 timova se bori za opstanak, mada se možda još neko uključi. Luda kuća.
                                Ocekujem da Votford krene bolje sa novim trenerom, imaju kvalitet, i ne bi trebalo da ispadnu.
                                Takodje mislim i za Vest Hem, taman da se oporave povredjeni i vracaju se na pravi kolosek, ali to moraju obezbediti pre poslednje 4 utakmice.
                                Kristal Palasu tek sledi tezak raspored, ali znaju oni izvuci bodove, pogotovo kuci. Nekako su mi ove tri ekipe najsigurnije.

                                Do pre ovog kola sam verovao da nece WBA ispasti, ali nisu dobili direktnog konkurenta kuci, nemaju mnogo teskih utakmica do kraja ali tim mora malo da pocne da daje golove i vrati onu odbranu od prosle sezone sa Pjulisom.
                                Brajton ima teskih utakmica, osim Grosa nemaju igraca na kojeg mogu da se oslone, uz Hadersfild, koji mora da krene da igra od narednog kola kako god zna i ume, najozbiljniji kandidat za ispadanje.
                                U krug za ispadanje ulazi i haoticni Njukasl. Mislim da putnike treba da trazimo u ta 4 tima:WBA, Brajton, Hadersfild i Njukasl.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X