Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce, doduse gledao sam samo uzivo, snimak nisam nijedan
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Moze li Poch da izbaci Maxa?
      Brate, imam osećaj da ti pišeš samo onako da naguraš broj postova. Nemoj nešto da se uvrediš, ali ne kontam ova tvoja ubacivanja kad postavljaš neka pitanja i daješ neke opste priznate opaske koje i vrapci na granama znaju.

      Pa mi da znamo da ce Totenhem da izbaci Juve jbt stavili bi kucu u kladzi.

      Comment


      • Podjebavaju navijaci Mancestera. Mislim da je kaznjivo to po pravilniku foruma ali mi smo na tudjoj teritoriji.
        Osigurani su kod sudija pa mogu da poprckuju.
        Lamela bi po kosmickoj pravdi dobio ban od 5 utakmica, ali ovo je PL. Nije nam ni prvi ni zadnji put.

        Comment


        • Ma mogao je da svira a i nije morao. Čista odluka sudije. Bilo je 50/50. Po meni ne bi pogrešio da je otišao u bilo kom smeru.

          Čak mislim da je Moss pokazao rukama da nije penal. Pa je posle na procenu linijskog svirao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Brate, imam osećaj da ti pišeš samo onako da naguraš broj postova. Nemoj nešto da se uvrediš, ali ne kontam ova tvoja ubacivanja kad postavljaš neka pitanja i daješ neke opste priznate opaske koje i vrapci na granama znaju.

            Pa mi da znamo da ce Totenhem da izbaci Juve jbt stavili bi kucu u kladzi.
            Vladan je spomenuo LS i utakmicu protiv Juventusa. Ja sam se nadovezao na tu pricu i pitao ga za njegovo misljenje. Ne vidim u cemu je problem?

            A sto se tice postova, vjeruj mi da grijesis.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Kud baš izaberem da navijam za Liverpul. Ne mogu više, srčka me bije iz kola u kolo.

              Sad se treba vratiti u realnost posle ovoga.
              Na sve te stvari mi smo davno navikli

              Spursi bili bolji, ali uz pomoc sudija do boda, cinjenice.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da, Mos je odmahnuo rukama, a onda pomoćnik reagovao, i deluje da jeste ipak penal.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Hahahahaha a penala.

                  Ma penal cist treba da dobije suspenziju za ovo udaranje koljenom.

                  Comment


                  • Originally posted by Momir Peh View Post
                    https://streamable.com/3omd0

                    Po meni je to takođe penal, nema sumnje da ga je udario.

                    Doduše, utisak sudije je pojačala prenaglašena/odglumljena reakcija Lamele, ali je svejedno bio udarac.
                    Sa ovog snimka

                    sigpic

                    Comment


                    • Sve sto cu reci da ovo nikako nije bilo domacinsko suđenje. I prava sok zavrsnica. 2-2 se cini kao najrealniji rezultat.

                      Comment


                      • Meni je samo žao što greška Lovrena pada u drugi plan.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Vladan je spomenuo LS i utakmicu protiv Juventusa. Ja sam se nadovezao na tu pricu i pitao ga za njegovo misljenje. Ne vidim u cemu je problem?

                          A sto se tice postova, vjeruj mi da grijesis.
                          Vodi se polemika o tome da li je bio penal ili nije, ti pitas moze li Totenhem da pobedi Juve u LS jer je Vladan pomenuo taj mec. Nije u tome problem koliko generalno upadaš sa nekim pitanjima na koja, siguran sam, i sam znas odgovor.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Meni je samo žao što greška Lovrena pada u drugi plan.
                            Klasični Deki. Odigra VRH tekmu. Pokupi sve, i onda promaši celu loptu. Nikad štopera od njega. Dosta mu je Klopp davao šanse.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Na sve te stvari mi smo davno navikli

                              Spursi bili bolji, ali uz pomoc sudija do boda, cinjenice.
                              Navikli dok ne pukne srčka i ne nađu me na stolici od kompa sa jezikom na podu.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne znam nisam ni gledao snimak, uzivo mi je delovalo da je Virgil gledao loptu i zamanuo nogom i da nije ni video da mu Lamela dolazi s ledja. Na kraju probao da zaustavi nogu, da li je penal ili ne sad je totalno nebitno.
                                Mozda su Spursi zasluzili i sva tri boda, ali sudjenje je bilo katastrofalno. I na kraju okej rezultat i za jedne i za druge, mozda cak i bolje za Liverpul, koji ima dosta laksi raspored do kraja(ukoliko se ne varam samo Celsi i Junajted iz top6).
                                Last edited by Brian McShtull; 04-02-18, 19:16.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X