Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ti si bas jedan iskompleksirani lik. Veze nemas.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Sta ce momak, par dana je tu bio medju glavnima, sa saborcima iz drugih tabora da podbada za Sanceza i svakakve gluposti, sad ga boli kad neko drugi prokomentarise utakmicu.
    Last edited by Radulov47; 04-02-18, 18:48.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Moze li Poch da izbaci Maxa?
      Poketinu uvijek nesto malo fali, uvijek je tu, a nikad da pokupi nagradu, da bude pobjednik. Ovo je veliki ispit za njega, ali je jedno sigurno, ovaj prostor koji je imao protiv Mancestera i Liverpula sigurno nece dobiti protiv Juventusa, a greske kao danas ce biti preskupe. Mislim da mogu itekako da igraju sa Juventusom, a da ga izbace vec ne vjerujem, Italijani su to
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ti si bas jedan iskompleksirani lik. Veze nemas.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
        A dobro brate boze zdravlja pa da osvojite LE dogodine, ali tesko, bice tu jaka konkurencija.
        Videcemo.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          A dobro brate boze zdravlja pa da osvojite LE dogodine, ali tesko, bice tu jaka konkurencija.
          Videcemo.
          Vazi ajde

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Šta se desi Kloppu da izvede istu sredinu kao u prvom delu kad su nas pregazili Spursi. To mi stvarno nije jasno.

            Realno gledano, Spursi su nas pojeli što se tiče igre, ali nisu stvorili neke šanse. Ne računajću onu golčinu i 2 penala, samo Son imao onu 1 na 1 i to je to. Ne pamtim još neke šanse Spursa.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Derbi u Engleskoj, ludnica od utakmice, gori internet, strasti su na vrhuncu,


              dakle idealna prilika da uvedemo United u priču. Eventualno Sancheza

              Comment


              • Ma nije ni drugi penal ljudi, sve im jbm.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Poketinu uvijek nesto malo fali, uvijek je tu, a nikad da pokupi nagradu, da bude pobjednik. Ovo je veliki ispit za njega, ali je jedno sigurno, ovaj prostor koji je imao protiv Mancestera i Liverpula sigurno nece dobiti protiv Juventusa, a greske kao danas ce biti preskupe. Mislim da mogu itekako da igraju sa Juventusom, a da ga izbace vec ne vjerujem, Italijani su to
                  Vrijeme se da se promjeni to "mali fali". Ja vjerujem u Pocha. Po meni je Tottenham u prednosti jer ce drugu utakmicu igrati na Vembliju. Ocekujem strasan dvomec.

                  Comment


                  • Pa kako nije, naspicao ga iz sve snage po listu?

                    Ali ovo je toliko glupo i nepotrebno, zasto bi ovo iko radio?
                    sigpic

                    Comment


                    • Zahvatio ga je koljenom. Po mom misljenju cist penal. Za prvi penal sam se vec izjasnio da je poklon.

                      Comment


                      • Ma dajte jel mi gledamo isti snimak?

                        Comment


                        • Meni see cini da ga nije ni udario, izgleda mi kao da je spustio koleno pa se ovaj nabio..nzm
                          MESSI 10

                          Comment


                          • https://streamable.com/3omd0

                            Po meni je to takođe penal, nema sumnje da ga je udario.

                            Doduše, utisak sudije je pojačala prenaglašena/odglumljena reakcija Lamele, ali je svejedno bio udarac.

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Ma nije ni drugi penal ljudi, sve im jbm.
                              Uh brate za ovo treba da dobije ban bar jedno 2 meseca.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Ma dajte jel mi gledamo isti snimak?


                                Nije ni list, vise koljeno, ali pogledaj taj zamah i trenutak kad ga udara, raspalio ga je bas, bez ikakve potrebe
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X