Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino je krenulo
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Gledao sam ovih dana skoro sve timove iz prvih 6 Mančester ubedljivo najgore igra a drugi su. To može samo Murinjo. Da je bilo koji drugi trener bili bi 5. u najboljem slučaju.

      Opasan je Totenhem svaka čast Klopu ako pobedi ovo

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Gledao sam ovih dana skoro sve timove iz prvih 6 Mančester ubedljivo najgore igra a drugi su. To može samo Murinjo. Da je bilo koji drugi trener bili bi 5. u najboljem slučaju.

        Opasan je Totenhem svaka čast Klopu ako pobedi ovo
        Možda loše igraju zbog Murinja?

        Comment


        • Emreu, Hendu i Milneru prolazi skoro svaka lopta kroz sredinu. Čuvajte te linije pasova jebem mu život...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Gledao sam ovih dana skoro sve timove iz prvih 6 Mančester ubedljivo najgore igra a drugi su. To može samo Murinjo. Da je bilo koji drugi trener bili bi 5. u najboljem slučaju.

            Opasan je Totenhem svaka čast Klopu ako pobedi ovo
            sigpic

            Comment


            • Kakva panika u zadnjoj liniji Tottenhama. Ne znaju dje udaraju.

              Comment


              • Ajde Mane, uključi malo brzo razmišljanje. 3 akcije usporio kad je mogao jedan brz pas da uposli igrača.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Koliko je bese placen ovaj Robertson?
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Možda loše igraju zbog Murinja?
                    Teško da bi neko sa onakom odbranom, limitiranim napadačem, prosek vezom sem Pogbe bio ispred ovakovog Liverpula i Totenhema.

                    Od prvih 6 ekipa meni Junajted ima najgore igrače. Pa sam Lakazet je otac za Lukakua. Ubedljivo najgore igrače, neki Rašford, Marsijal, sve nedokazani igrači, Mata je ok. Bukvalno nikad slabiji igrački Junajted nisam video. Nije da im želim dobro ali glupo je po Murinju.

                    A Klopu svaka čast samo da su on i Venger mazge pojačali odbranu, peške bi bili ispred Mančestera. I Liverpulu treba ekipa i za bunker kao što je neko komentarisao. Treba nam Benzema.

                    Comment


                    • Liverpul ce morati ovo da pokida, posto je Tottenhem mnogo jaci u polju i bice mnogo tesko.
                      Za sada dobro funkcionise odbrana, ali sa njima se nikad ne zna...evo vidi ga ovaj...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Gledaj Dajera za sta trazi penal.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Teško da bi neko sa onakom odbranom, limitiranim napadačem, prosek vezom sem Pogbe bio ispred ovakovog Liverpula i Totenhema.

                          Od prvih 6 ekipa meni Junajted ima najgore igrače. Pa sam Lakazet je otac za Lukakua. Ubedljivo najgore igrače, neki Rašford, Marsijal, sve nedokazani igrači, Mata je ok. Bukvalno nikad slabiji igrački Junajted nisam video. Nije da im želim dobro ali glupo je po Murinju.

                          A Klopu svaka čast samo da su on i Venger mazge pojačali odbranu, peške bi bili ispred Mančestera. I Liverpulu treba ekipa i za bunker kao što je neko komentarisao. Treba nam Benzema.
                          Vidiš meni Mančester ima sličan tim kao Siti, tu su negde. Eventualno je Junajted malo slabiji. Sančez, Marsijal i Lingard su ništa lošiji od Sanea, Sterlinga i Silve recimo. Pogba i KDB su tu negde, dok mi je Matić bolji od Fernandinja.

                          Razliku pravi taj napad gde je Lukaku drvo, ali Murinjo je birao njega. Pritom ima najboljeg golmana na svetu.

                          Comment


                          • Kalsična na krv i nož tekma.

                            Svaki pas i primanje potencijalna kontra i gol...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pogresio je Klop sto se tice veznog reda, ubijaju nas.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Dembele nas ubija
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X