Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Dajsu i momcima, zasluzili su pobjedu, izostala je sportska pravda ali sta da se radi.
    sigpic

    Comment


    • Al će Pep da čupa uši Sterlingu za onaj promašaj.

      Da borba za titulu nije već gotova, ovo bi bio zanimljiv rezultat. Ovako samo svaka čast Barnliju.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Mnogo su komplikovali i promasivali i u prvom poluvremenu. Stativa je najavila izjednacenje.

        Ovo je igra Sitija iz prosle sezone. Dominacija nagr(a)djena bodom.

        Comment


        • Sta je Sterling promasio, ono je neverovatno. Sva sreca skinu mu kapitensku u zadnjim trenutcima na fantaziju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Sta je Sterling promasio, ono je neverovatno. Sva sreca skinu mu kapitensku u zadnjim trenutcima na fantaziju.
            Zato je Višković odmah posle promašaja zakukao da mu je Sterling kapiten.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Smesan nacin na koji su se prosuli bodovi danas, ali dobro.
              Nije samo Rahim krivac, i Silva i Gundogan, pa i Aguero se nisu proslavili.
              Nekoliko puta je cela ekipa lose branila bunarenja i jos su dobro prosli sto su primili samo jedan koliko su nesigurni bili u pojedinim situacijama.
              Opet sve na stranu ali kako je ono uspeo da promasi ne zna ni on sam.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kako je cijela momčad proradila nakon Sterlingovog promašaja, svaka čast.
                Kako Mee još uvijek nije zaradio poziv za reprezentaciju?

                Comment


                • Mitrovic na klupi, nadam se da ce dobiti nekih 20-30 minuta danas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lepo. 1:0 za Wba.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Tooooo idemo WBA,najjaci smo najjaciiii

                      Comment


                      • Al' ga oduva ovaj Kongolo..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ako ovo nije penal za United ja stvarno ne znam šta onda jeste.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Sto bio penal..sto mogao da ga ubije

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Cisti penal ako nije prethodno sviran offside(kao sto komentator kaze) a mislim da nije


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Svuda pao po gol jedino mrtvilo na OT.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X