Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se slažem sa činjenicom da je Marez klasa igrač, tu nema reči.

    Ali Mane iz najboljih dana je bio nezaustavljiv. Ono je bilo nešto najbolje po krilima što sam ja gledao u skorije vreme.

    Što se mene lično tiče, Marez iz najboljih dana ne može Hazardu da prismrdi, tj. onom pravom Hazardu kad je u formu. Retko koji igrač može.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Sa do sada najboljim izdanjem Mareza može se jedino porediti Azar od trenutnih koji su u Pl, ako ćemo realno.
      Onda nisi dovoljno gledao Manea.
      Ne kazem da je Mane iz prosle sezone bolji od Mareza iz sampionske, ali tu su negde.
      Ti kazes da ne mogu da se porede, a to je glupost. Tesko je odluciti ko je bolji.

      Comment


      • Bolji je Marez fudbaler, tehnicar, dribler. Ali Mane i Salah su bolji igraci i korisniji. Mane se uvek vrati na svoju polovinu, pokriva ogroman deo terena.
        Marez bi mozda mogao da bude tu u vezi, ovo sto je igrao Kutinjo ali ni za to nisam siguran koliko je fizicki sposoban. Marez je fizicki najslabiji igrac u PLu, odbija se od svakog igraca.
        Marez bi bio odlican za Arsenal, kao ladijajator broj 2, Ozil bi u tom slucaju bio ladijajator broj 1.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Vidit cemo koliko ce na ljeto uzeti za Riyada.

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Sa do sada najboljim izdanjem Mareza može se jedino porediti Azar od trenutnih koji su u Pl, ako ćemo realno.
            Nije tacno.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment









            • http://eplindex.com/76461/player-yea...ad-mahrez.html
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Arsen iz dubine duse mrzi Siti i PSZ, ova poslednja izjava je isto odlicna.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam sta si ovime pokusao da kazes
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Arsen iz dubine duse mrzi Siti i PSZ, ova poslednja izjava je isto odlicna.
                    Can you blame him?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • "Moderni fudbal me veoma ljuti. Zašto kupovati igrača za 50 ili više miliona, kada postoji toliko igrača koji čekaju svoju šansu u mlađim kategorijama kluba?"- Pep Gvardiola

                      Hmm [emoji58]

                      Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • City ima strasnu generaciju u mladjim katergorijama koju Pep koristi maksimalno.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          "Moderni fudbal me veoma ljuti. Zašto kupovati igrača za 50 ili više miliona, kada postoji toliko igrača koji čekaju svoju šansu u mlađim kategorijama kluba?"- Pep Gvardiola

                          Hmm [emoji58]

                          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                          Da bi se opstalo u ovakvom takmičenju, mora da se troši. Pep je dokazao svojim delima neke stvari, čovek od Buskeca napravio zverinu, a lansirao Kimiha recimo.

                          Comment


                          • Cime se momci zaludjuju dokle je +15 na tabelu...

                            Ne mogu da zamislim sto ce se desit kad neko drugi uzme titulu... A to se moze i desit sledece sezone vec.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              "Moderni fudbal me veoma ljuti. Zašto kupovati igrača za 50 ili više miliona, kada postoji toliko igrača koji čekaju svoju šansu u mlađim kategorijama kluba?"- Pep Gvardiola

                              Hmm [emoji58]

                              Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                              Vide iz koje je to godine. Tacnije kada je izjavljeno. Pa onda vide kako su se tada kretale cene igraca i vide koji su igraci tada bili od 50+ miliona. A vide der more ovi sada sto kostaju 50+ koliko bi kostali tada ... ako te mrzi ja cu ti kazem 20-30 u vr glave. Ako i toliko.
                              Jer sve rasteeeeeee....
                              Sve se menja....
                              Sve se menjaaaaa.....
                              Sem kamenja.

                              I u to ime:

                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Zasto si nervozan Dusane ili mi se samo cini

                                Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X