Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve pare sveta dao bi da Kejn ikako završi u Unitedu.
    Puste želje , nažalost [emoji22]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Lukaku, Alexis, Rashford, Martial, Lingard. Šta bi ostali klubovi dali za ovu petorku? Hm.

      EDIT. Zaboravih na Ibrahimovića. Lapsus.
      Last edited by Andy Capp; 01-02-18, 15:32.
      sigpic

      Comment


      • Kad bi morao da biram menjao bi Kejna za Lukakua.
        Mada i Raš me sve više izbacuje iz takta.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Sve pare sveta dao bi da Kejn ikako završi u Unitedu.
          Puste želje , nažalost [emoji22]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Uh da znas, tako i ja za Celsi, on i Morata/Ziru napred iza njih Azar i Vilijan/Fabregas a iza njih cetvorice armija da se bori i gazi na sredini i u odbrani. I jos Marez da upadne na desni bok...auuu Idem igrati FM
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Kad bi morao da biram menjao bi Kejna za Lukakua.
            Mada i Raš me sve više izbacuje iz takta.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Menjao bih i doplatio 150 miliona.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Andy Capp View Post
              Lukaku, Alexis, Rashford, Martial, Lingard. Šta bi ostali klubovi dali za ovu petorku? Hm.

              EDIT. Zaboravih na Ibrahimovića. Lapsus.
              Na Ibru ja vise ne racunam

              A sto se tice pomenute petorke,zadrao bi Aleksisa,i Martiala,a ovo trojku onako sa sve masnicom odmah dao za recimo jednog Icardija,Kejna i sl.
              Last edited by 61563; 01-02-18, 15:38.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kad bi morao da biram menjao bi Kejna za Lukakua.
                Mada i Raš me sve više izbacuje iz takta.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Ne misliš valjda da je ista cijena Kanea i Lukakua?
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Jose Mourinho kao menadžer Uniteda na gostovanju kod Cityja, Chelseaja, Liverpoola i Tottemhama.

                      8 utakmica
                      0 pobjeda
                      1 postignut pogodak

                      [emoji41][emoji41][emoji41]
                      Uzas! Koliko god da su "mali" mecevi bitni(ji), ovo je nedopustivo. Nume sa velikima pa to mu je

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mozda nisu zabili gol, al su zato igrali lose i nemaju rezultat. Jose

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Uzas! Koliko god da su "mali" mecevi bitni(ji), ovo je nedopustivo. Nume sa velikima pa to mu je

                          tt
                          Al kako su iskusno izbacili Arsenal iz price

                          Sto se mene tice, nemam nista protiv 0 pobeda 0 datih golova u gostima, ako cemo svaki put da izvucemo bod i napadnemo na OT-u.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • [emoji23] pazi kad nisam ni provalila ...cccccc

                            Bilo je neresenih i kod kuce, Siti rak rana...lose igramo, to je cinjenica, ne ume Zoze sa njima.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A pre samo nekoliko godina je bio najbolji za te meceve. Ali jbg, ocigledno je da ne ide vise taj njegov pristup tim utakmicama.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Jeste Mou najgori od svu decu, al izvlace te statistike i prave od muve magarca. Klop je poslednji put dobio u gostima top 6 ekipu na pocetku prosle sezone, Poch je tukao Siti pre godinu dana i od tad nista, ako me secanje dobro sluzi. Peponja ove sezone najbolji sto se toga tice, a prosle sezone mislim da je uspeo samo nas da dobije. Mogu manipulatori statistikama svasta izvuci iz svega toga, al bas vole Murinja.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X