Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa klasicna spanska posla. Ali ovako ekstremno se ne ponasa stalno, niti je ikada udarao ili lomio protivnike, iako ume da bude ostar. U PL tipa Erera imas u svakom timu skoro, ali porediti ovu dvojicu mi je bas suludo...

    tt
    Jeste, pogrešio sam ja kada sam ih stavio u isti koš iako mi je bila namera nešto drugo. Ovo ponašanje Alija je jezivo, a nema pravila koja mogu to da regulišu.

    Comment


    • Bitno da si ti i Rossonero postavili to meme. Bez ijedan argument zasto je to tako. Samo da pecnes.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Bitno da si ti i Rossonero postavili to meme. Bez ijedan argument zasto je to tako. Samo da pecnes.
        Molim?

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Bitno da si ti i Rossonero postavili to meme. Bez ijedan argument zasto je to tako. Samo da pecnes.
          Brate trolovali su oko Dibale zato je postavljen trol face.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Brate trolovali su oko Dibale zato je postavljen trol face.
            Aha, nisam ispratio to. Onda moja greska

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Bitno da si ti i Rossonero postavili to meme. Bez ijedan argument zasto je to tako. Samo da pecnes.
              Ne kontam?

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Španac jbga. Ja često gledam Primeru, i to je klasično ponašanje tamo. To mu dođe kao deo kulture.

                Ne volim ni ja to, ali Alli je nešto posebno. Ima neko zlo u očima.
                E to je najpribliznije...neko zlo. Imao je on neko bas tesko detinjstvo, neke probleme sa ocem, ko zna sta je tu sve bilo. A steta, cini mi se da se te naravi nece osloboditi.

                Oke Sandu, mislila.sam da komentarises mec...tako mi se ucinilo.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma svi znaju da je Ali strašno prljav igrač. Pobeda ako je hteo već da ga poredi s nekim iz Uniteda, jedino Fellaini spada u taj koš. Od njega i majka ima povrede nanesene laktom kad je kao dete spavao s njom u krevetu.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Ma svi znaju da je Ali strašno prljav igrač. Pobeda ako je hteo već da ga poredi s nekim iz Uniteda, jedino Fellaini spada u taj koš. Od njega i majka ima povrede nanesene laktom kad je kao dete spavao s njom u krevetu.

                    Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Jokan i Mitar, pratiće se Fulam ozbiljno.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Odbrana ManU komična. Kane se poigravao sa parom Smalling/Jones, bez problema ih je držao na leđima. Eh, dolazimo do glavnog zaključka a to je - uzalud WC napad, kad je odbrana u rangu ekipe za opstanak.

                            Glavni recept je upravo politika Guardiole, koji je u ljetnom roku odradio kompletan remont, te kreirao novu 4ku. Laporte je šlag na tortu.

                            Btw, i pored svega Mou se žali na (ne)regularan pogodak Eriksena. Šašavo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne bi se takvi propusti i "crne rupe" dešavale da je tu Erik Baiji. Par centarhalfova Džons/Smoling neretko podsećaju na neke amatere koji su zalutali u slavni klub. Umeju da bljesnu, odigraju za desetku, šta vredi, kad se vrlo brzo vrate na staro.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Napisah po viđenom, a to je, kao što i ti kažeš - tip niželigaškog sistema. Već rekoh Kane je bukvalno držao obojicu na leđima, i bez problema odradio posao. To je tipičan primjer kakav kvalitet posjeduje Harry, stvarno top class.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X