Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Nisi sve iscitao i onda ovako uletis na poslednji post ispises nesto,i sad treba da se objasnjava opet,ja ne mogu,a ovo ja stvarno ne znam dal je iko ikadigde Pepsija stavio ispod TOP3,a ne 4...i priznajem pogresio sam rekao sam da nema njemu titule dok su Konte i Mou i PL,mada jos nije kraj

    Al nema veze ja sam zadovoljan ako jednom, 2 puta promasim a 8 pogodim iz 10,ko Murinjo sa sezonama i titulama,jbg ni najbolji ne moze svake godine da dominira
    Ma ok Fiksni, nemoj nista da objasnjavas. Procitao sam dosta toga.

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      Ma ok Fiksni, nemoj nista da objasnjavas. Procitao sam dosta toga.
      Drago mi je sto smo se slozili

      Comment


      • Trebao je Danilo startati umjesto ovog Zinchenka.

        Laporte

        Comment


        • Mcfc have pulled out of the running for Mahrez. Leicester wanted a package worth £95m. City were only willing to offer around £60m.
          Sirotinja, nema da plati koliko ovi traze

          Odustao i Arsenal od Evansa, VBA trazio previse i za njih.
          sigpic

          Comment


          • Treba mi info pls.
            Jel igra veceras Mahrez za Lester?

            edit
            aha vidim ne igra.
            Last edited by limun; 31-01-18, 19:19.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Pogledao sam na zvanicnom sajtu i nista nema. Ali eto ipak ne znam da li su ga doveli.

              Ali nije mi problem, ako ga i ne dovede reci cemo da ga je htio dovesti i izracunacemo koliko bi iznosio taj transfer sa platom i svim porezima. Cisto da se uklopi u pricu na forumu.

              EDIT: Laport debituje veceras.
              Cim nema Mareza znaci da se pregovara nema druge, nije povredjen a da odmara bio bi makar na klupi a objave ne idu pre meceva vec posle ili sutra. Ne ucestvujem u ovim prepucavanjima jer nemaju nekog smisla sva poredjenja ali ono sto vecina pogresno kapira je to oko para. Junajtedovi navijaci se samo sprdaju sve vreme oko toga ne zato sto Pep dovodi igrace vec zato sto se ponasa licemerno. Eno onde pre 2 dana prica kako nemaju para za igraca od 80 miliona a 2 dana nakon toga mogu da potrose 150 miliona na 2 igraca a sve aludirajuci na Pogbin transfer i da bi ispalo da se satro ne trosi uopste...
              Last edited by mikisavic89; 31-01-18, 19:20.

              Comment


              • Ide Mou ofanzivno protiv Pocha.

                Harry, znas sta ti je ciniti.

                Comment


                • Kad ga potrosac lopti,brat Despacito bude zavukao...

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Trebao je Danilo startati umjesto ovog Zinchenka.

                    Laporte
                    Gvardiola u poslednje vreme forsira malog. Ali valjda mu je mana sto nije "akademac". Danilo je igrao u kupu, bas da bi mali bio odmorniji za ovaj mec.
                    I to je jos jedan veliki potencijal. Zivi bili pa videli.

                    I ove price za Siti da nemaju. Nije da nemaju vec jednostavno cene da nije vredan Marez tolikih para. Njihova racunica, njihova stvar. Tako su cenili i za Sanceza, po njima jednostavno nije vredelo dati toliku platu igracu i to je to. Po Junajtedovima jeste i covek otisao tamo gde su mu ispunili uslove koje je postavio.
                    Last edited by Sandugp; 31-01-18, 19:30.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Gvardiola u poslednje vreme forsira malog. Ali valjda mu je mana sto nije "akademac". Danilo je igrao u kupu, bas da bi mali bio odmorniji za ovaj mec.
                      I to je jos jedan veliki potencijal. Zivi bili pa videli.
                      Gledao sam ga par puta, nista posebno. Valjda moze korektno da obavi posao protiv WBA.

                      B. Silva u startnoj postavi.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        E sad vatas se i sam za slamku ,samo da bi nekako nasao nacin da ,napises kako sam pljunuo i po fudbalu i Murinju i svemu,a znas i sam da volim i jedno drugo al uvek ako moram da biram rezultat.Bukvalno shvatas, a znas da ne mislim tako,sem u slucaju da moram da biram najruznija igra i rez,ili lepotica i nereseno,Biram prvo ako moze oba(lepo i pobeda) ok,ali to je retkost,pa da ne volim fudbal ne bih navijao na WC sad za Brazil kad nema Italijana,jer je po meni Brazil jedina ekipa koja moze da spoji i jedno i drugo to neko savrsenstvo.E sad to je i kod njih retkost,i zato su Italijani bolja,varijanta i vise mi se to svidja,nekad lepi ,nekad ne al skoro uvek sigurni pozadi,al eto nije dalo rezultat posle mnogo,mnogo godina

                        A slazem se ovo sa tobom oko Murinja i stila fudbala ja volim sve ovo kontra nego ti tj to mi je na prvom mestu
                        Iscitao sam sve. Ti si kralj! Ti se toliko uneses u sve ovo i ne mrzi te da 500 puta pises jedno te isto, samo mi se ne svidja sto kada nisi u pravu tesko ces to da priznas. Pod ovim mislim sagovorniku u vezi dikutovanja oko odredjenih tema.
                        Sa druge strane nacin na koji konstruises recenice i same postove ovde na forumu je genijalan
                        A vezano za ovaj post, ne hvatam se za slamku nego za tvoju izjavu. Koju vrtis odavno ovde.
                        Ne svidja mi se sto ponekad ues da ispadnes bukvalista, pa cak nekada i ne shvatis sta je sagovornik hteo da kaze, ali je pozitivno sto tvoja prevashodna namera nije da bilo koga sprdas, vec da izneses svoje argumente.

                        Znaci po tebi u naredne tri godine (ako ne racunamo ovu sezonu) Murinjo uzima dve PL?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Iscitao sam sve. Ti si kralj! Ti se toliko uneses u sve ovo i ne mrzi te da 500 puta pises jedno te isto, samo mi se ne svidja sto kada nisi u pravu tesko ces to da priznas. Pod ovim mislim sagovorniku u vezi dikutovanja oko odredjenih tema.
                          Sa druge strane nacin na koji konstruises recenice i same postove ovde na forumu je genijalan
                          A vezano za ovaj post, ne hvatam se za slamku nego za tvoju izjavu. Koju vrtis odavno ovde.
                          Ne svidja mi se sto ponekad ues da ispadnes bukvalista, pa cak nekada i ne shvatis sta je sagovornik hteo da kaze, ali je pozitivno sto tvoja prevashodna namera nije da bilo koga sprdas, vec da izneses svoje argumente.

                          Znaci po tebi u naredne tri godine (ako ne racunamo ovu sezonu) Murinjo uzima dve PL?
                          Da ili LS i PL ili koja god kombinacija, to su po meni titule najbitnije kad to napisem

                          A jbg tako ja u sve ili se unesem ceo ili uopset ne ulazim,u svemu u zivotu
                          Last edited by 61563; 31-01-18, 19:42.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Gledao sam ga par puta, nista posebno. Valjda moze korektno da obavi posao protiv WBA.

                            B. Silva u startnoj postavi.
                            Bolji je sa loptom od Danila na primer. Mendi je otisao na duze a nakon toga i Delf koji je tu prinudno igrao, ali vise nego solidno. Dobio je usled spleta okolnosti priliku koju za sada solidno koristi. Ume napred da bude kreativan i konkretan, u odbrani siguran, ali je ipak klinac, pa moze svasta da mu se desi - sa druge strane desava se to i daleko iskusnijem i starijem Danilu.
                            Jednostavno konkretniji igrac od Brazilca. Napredovace on siguran sam u to.

                            Nisam gledao sastav Sitija za ovaj mec. B Silva na Saneovoj poziciji?
                            Sada sam pogledao... Igrace Bernardo jednog od trojice napred, sada desno ili levo videcemo kada utakmica krene.
                            Last edited by Sandugp; 31-01-18, 19:44.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sterling, Aguero i Bernardo su gore.

                              Lagano dva razlike za Siti, a mozda i vise.

                              Comment


                              • Ides u lukac!!!!

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X