Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Izvini, ovo tek sada vidim. Ovo bi objasnilo neke stvari. Ako nisi bio sarkastičan, naravno.
    Ti si pametan fakultetski obrazovan shvatices kakav sam i dal sam,a meni ta rec ,(sarkastican),nije bas raumljiva pa ne mogu da ti dam odgovor ni na pitanje

    I mislim da je glupo da topic unistvamo licnom raspravom ,na koju si krenuo,kad si izgubio argumente,znaci ako neces o PL/fudbalu nema potrebe da gusimo temu

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Zna se da bih uvek izabrao Kontea, tako da nisam merodavan nikako. Bolje pitanje postaviti navijacima Arsenala ili UTD-a, pa proveriti sta oni misle.
      O tome pricam.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        O tome pricam.
        Ok bice mozes i ti Roso,koga vi pre Murinja ili Klopa za svoj tim

        Comment


        • Ne bi Murinjo dosao ni u Milan ni u Liverpul. U Liverpulu ne bi imao novcana sredstva da sastavi to sto bi on hteo, i tu se svaka prica zavrsava.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            @mark it zero


            To je sve super i za pohvalu.
            Ali to nisu patterni koji su prenosivi na drugi nivo, npr nivo PL lige. Evo sad je dao velike novce za Oxa. Da li na osnovu toga treba donositi zakljucak?
            Mnogo je lakše raditi ispod radara i mnogo je teže neke od tih stvari uraditi na najvišem nivou.
            Možeš da izmisliš igrača koji će da bude dobar deo sistema na odredjenom nivou, ta nemačka liga npr, pa da kad podmažeš tu mašineriju da onda svi kao tim igraju mnogo bolje nego što je zbirni kvalitet igrača.
            Ne možeš ti u top6 ekipu da dovedeš igrača koji je izmišljanje top vode, ne u današnjem fudbalu, takva je logistika, sve se zna.

            PL je drugačije takmičenje, ima tu svoju specifičnu težinu, svaki meč moraš da budeš u odredjenoj meri pragmatičan na terenu da bi došao do rezultata. Nemaš prostora za neki streak ili run gde ćeš da gajiš odredjen način igre.
            Imaš 6,7 timova koji su praktično derbi, znači prosečno svako treće kolo ti je neki derbi. A pored toga imaš uvek neki Barnli gde moraš često mečku da rodiš i da izadješ iz komforne zone.
            Nemaš ti prostora u PL da brusiš neki dijamant i da čekaš da koristiš posle njegov sjaj. Dok ga brusiš izgubiš tonu bodova zbog toga, pobegne ti Top4, onda si u velikom problemu, manje para, manja atraktivnost za pojačanja...
            Jeste, sve stoji ali ne mozes nekome tek tako oduzeti predjasnje uspehe jer je bio u Nemackoj ligi. Nemam vremena I prostora za duzi post trenutno, zanima me kojom bi ocenom od 1-5 ocenio Klopov rad u Liverpoolu za.sada?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ok bice mozes i ti Roso,koga vi pre Murinja ili Klopa za svoj tim
              Evo da ti iskreno odgovorim. Klopa strasno gotivim, ali izabrao bih Murinja zbog rezultata koje ima iza sebe.

              Comment


              • Ja bih Kloppa voleo strogo kao menadžera, moram da priznam. Bila bi mi funny ta ludost iako bih pizdeo, jer iako je dobar trener, ima mana.
                Ali bih mi preovladalo što ja njega stvarno kao lika ne mogu da smislim, i to ne datira od momenta kad je postao trener Liverpool-a.

                Posebno sam osetljiv na te ljude koji prodaju cheesy fore kako bi pokupili aplauz i ljubav publike.
                Meni je Mou i pre Uniteda bio gotivan lik, harizmatičan troler sa nekomformističkom harizmom, često unapologetic. Iako ga nikad nisam smatrao baš najvećim trenerom. Više mi se dojmio kao lik nego kao trener.
                On i Drogba su mogli da prave sranja protiv Uniteda, gotivio sam ih. Da li volim Drogbu, da si me pitao sekunde kad je ošamario Vidića, i tad bih ti reko da ga volim.

                Comment


                • Znate sta je zanimljivo. Kada Pep uzme titulu u Nemackoj sa Bajernom, to je smesno, i vasa baba bi to uradila. A kada Klop uzme dve za redom sa Borusijom to opet nije nista posebno. Kako to objasniti?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Znate sta je zanimljivo. Kada Pep uzme titulu u Nemackoj sa Bajernom, to je smesno, i vasa baba bi to uradila. A kada Klop uzme dve za redom sa Borusijom to opet nije nista posebno. Kako to objasniti?
                    Pa da lepo si rekao i jedno i drugo nije Bog zna sta,ali Klopov uspeh po tom pitanju je veci,za mene

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Jeste, sve stoji ali ne mozes nekome tek tako oduzeti predjasnje uspehe jer je bio u Nemackoj ligi. Nemam vremena I prostora za duzi post trenutno, zanima me kojom bi ocenom od 1-5 ocenio Klopov rad u Liverpoolu za.sada?
                      Dosadanji rad, možda 3.5, 4
                      šta znam...

                      Ali taj dosadašnji radi ima tu svoju dimenziju da daje povoda da se nadaš da će biti i bolje, i to ne može lako da se ubaci u tu neku jednačinu kad se donosi ocena. Jer kažem i u momentima kad Liverpool fejluje, i iznova i iznova deluje da ste u fazanu "Ma kakve nade, nema progresa, same old same old", ja sam u fazonu da imam odredjenu dozu straha da Liverpool može u nekoj budućnosti sa Kloppom da bude title contender barem u jednoj sezoni.

                      Sa druge strane, rekao bih da Klopp-ov Liverpool neće biti konstatan, na tom nivou, od sezone do sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCIP View Post
                        Dzaba vam skole i fakulteti, ne mozete da nadjacate moga brata Fiksaru
                        Prinčipe, sva odela na hemijskom, a? I to u Dortmundu čak, nema ništa bliže?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Znate sta je zanimljivo. Kada Pep uzme titulu u Nemackoj sa Bajernom, to je smesno, i vasa baba bi to uradila. A kada Klop uzme dve za redom sa Borusijom to opet nije nista posebno. Kako to objasniti?
                          Sada će Fiksni da ti objasni. Ne znam kako, ali hoće.

                          Originally posted by Busby Babe View Post
                          Ja bih Kloppa voleo strogo kao menadžera, moram da priznam. Bila bi mi funny ta ludost iako bih pizdeo, jer iako je dobar trener, ima mana.
                          Ali bih mi preovladalo što ja njega stvarno kao lika ne mogu da smislim, i to ne datira od momenta kad je postao trener Liverpool-a.

                          Posebno sam osetljiv na te ljude koji prodaju cheesy fore kako bi pokupili aplauz i ljubav publike.
                          Meni je Mou i pre Uniteda bio gotivan lik, harizmatičan troler sa nekomformističkom harizmom, često unapologetic. Iako ga nikad nisam smatrao baš najvećim trenerom. Više mi se dojmio kao lik nego kao trener.
                          On i Drogba su mogli da prave sranja protiv Uniteda, gotivio sam ih. Da li volim Drogbu, da si me pitao sekunde kad je ošamario Vidića, i tad bih ti reko da ga volim.
                          Klop je takav lik da ili ga gotiviš kao većina ili ne, kao ja. Lično ja nikada nisam voleo ljude koji skaču ko manijaci kada im ekipa da gol. Meni je savršenstvo kada je United dao gol protiv nas, a LVG samo stegao pesnicu i krenuo da zapisuje ili rekacija Murinja u finalu LE kada je ostao da sedi s prekrštenim nogama. Gospodski

                          Naravno nemam toliki animozitet prema Klopovom ponašanju pa da ga ne želim za trenera, bio sam presrećan kada je potpisao s obzirom ko se osim njega pominjao
                          Last edited by Победа; 31-01-18, 16:11.

                          Comment


                          • Ljudi moji raspravljate o "krem de la krem" trenerskim imenima, pa sta je sa vama, da ne vrede ne bi trenirali vodece timove u svetskom fudbalu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Znate sta je zanimljivo. Kada Pep uzme titulu u Nemackoj sa Bajernom, to je smesno, i vasa baba bi to uradila. A kada Klop uzme dve za redom sa Borusijom to opet nije nista posebno. Kako to objasniti?
                              Da se ne lazemo, ogroman uspjeh je u Bundesu uzeti titulu pored Bayerna, a Klopp je osvojio dvije titule i to zaredom.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Prinčipe, sva odela na hemijskom, a? I to u Dortmundu čak, nema ništa bliže?
                                To sad samo dok ne potpise Auba a vec za vikend Gospoda u akciji

                                Comment

                                Working...
                                X