Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Gde su prozivke za Ozilovu platu? Ili je to samo kad se za Junajted potpisuje?
    Čekamo nekog od moderatora da pozove forum na prozivke. Jer to im i jeste posao. Osim zaštite pristalica kluba.

    www.jedinstvoklub.info/forum
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment




    • £350,000-a-week

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Gde su prozivke za Ozilovu platu? Ili je to samo kad se za Junajted potpisuje?
        United je institucija, svi su ljubomorni na United, zato prozivke.

        Arsenal je samo klub iz Londona kao i Tottenham, West Ham, Crystal Palace...
        Last edited by Tarantula®; 31-01-18, 13:07.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          A blizi je Kloppu i Wengeru nego Pepu, bar na tabeli, a na terenu protiv ozbiljnih timova sve osim park the bus je visa matematika za njega.
          Originally posted by Adam The Llama View Post
          Klopp je imao puno gresaka, kao i Mou za ove dve sezone.
          Po meni je Klopp uradio vise za Liverpul, nego Mou za Junajted. To sto vi navijate za Junajted, i imate svoja gledanja i shvatanja to je druga stvar. Nije lako voditi ni jedne ni druge, ali mnogo je lakse na trzistu kada si Junajted nego kada si Liverpul pogotovo u ovom trenutku. I Mou ima mnogo jaci tim od Kloppa, a opet ta razlika se ne vidi ni na tabeli ni na terenu. Da cujem vase argumente?

          Ili je Mou toliko ubedljiv i toliko dobar, da je ova diskusija smesna.
          Inace fiksni, ne izvrci, nista protiv Junajteda. Samo se nadovezujem na tvoje nebuloze o Pepu i Kloppu.
          Cekaj, zar nismo ti i ja vec vodili "park the bus" diskusiju i slozili se na kraju da je idiotski tako generalizovati sve Zozeove top 6 utakmice? Aj sto je glupo, nego i vristi neznanjem.

          Naravno da je Klop vise izgurao Liverpul nego sto je Zoze izgurao Junajted. Jer je Liverpul stvarno bio rasulo. Al nije uopste forica u takvom poredjenju, jer nisu imali iste startne pozicije. Slozices se i da je Poketino u prve dve ipo godine mnogo vise uradio za Totenhem nego sto je Klop za Liverpul u svoje dve ipo godine. Al kao sto rekoh, startne pozicije nisu iste, dosli su u potpuno drugacije situacije u svojim klubovima, uleteli u potpuno razlicite probleme. Zato je nezahvalno porediti tako povrsno. Al sad kad su Klop i Zoze tu negde, maltene na slicnom mestu, e sad trebaju da ih vade i mere. Sad je pitanje ko ce uspeti da napravi taj poslednji iskorak i onda mozes da ih uporedis i kazes e taj je vise uradio.
          Last edited by bici; 31-01-18, 13:13.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Izgleda da Djavoli nisu danas u formi, ili nisu jos dosli na forum, evo krenucu ja, mada ni meni nesto ne ide. Ali samo vi izvolite nadovezite se na moj post. Ovo je cisto forme radi da krenemo.

            "Trol post o Ozilovoj plati"
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mozes ti to sam, veoma si zabavan


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Zna li neko ima li danas ona standardna emisija o poslednjem danu prelaznog roka na SK-u?

                Ne piše u programskoj šemi, ali svake godine je bilo...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Mozes ti to sam, veoma si zabavan


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hvala puno Miki28.

                  Originally posted by bici View Post
                  Cekaj, zar nismo ti i ja vec vodili "park the bus" diskusiju i slozili se na kraju da je idiotski tako generalizovati sve Zozeove top 6 utakmice? Aj sto je glupo, nego i vristi neznanjem.

                  Naravno da je Klop vise izgurao Liverpul nego sto je Zoze izgurao Junajted. Jer je Liverpul stvarno bio rasulo. Al nije uopste forica u takvom poredjenju, jer nisu imali iste startne pozicije. Slozices se i da je Poketino u prve dve ipo godine mnogo vise uradio za Totenhem nego sto je Klop za Liverpul u svoje dve ipo godine. Al kao sto rekoh, startne pozicije nisu iste, dosli su u potpuno drugacije situacije u svojim klubovima, uleteli u potpuno razlicite probleme. Zato je nezahvalno porediti tako povrsno. Al sad kad su Klop i Zoze tu negde, maltene na slicnom mestu, e sad trebaju da ih vade i mere. Sad je pitanje ko ce uspeti da napravi taj poslednji iskorak i onda mozes da ih uporedis i kazes e taj je vise uradio.
                  Potpuno se slazem, ne moze da se uopste poredi zbog startne pozicije, ali i ambicija klubova mora se reci. Istina da je Murinjo pokupio trofeje, ali svakako da se navijaci ne zadovoljavaju istima, vise su kao veliki plus na putu oporavka kluba nakon par godina lutanja. Obojica su napravili dobru podlogu, sto je i bilo ocekivano za trenere takvog renomea, e sada da li ce ostati na tome ili ce napraviti korak napred videcemo. Mislim da obojica zasluzuju pohvale za sada, ne neko dizanje u nebesa, ali pohvale da. Klopu je dosta tezi posao zbog ovoga sto pise Pixi, pozicije na trzistu, novca, nemogucnosti da zadrzi najbolje igrace, ali jbg, znao je sve to kada je prihvatio posao.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Cekaj, zar nismo ti i ja vec vodili "park the bus" diskusiju i slozili se na kraju da je idiotski tako generalizovati sve Zozeove top 6 utakmice? Aj sto je glupo, nego i vristi neznanjem.

                    Naravno da je Klop vise izgurao Liverpul nego sto je Zoze izgurao Junajted. Jer je Liverpul stvarno bio rasulo. Al nije uopste forica u takvom poredjenju, jer nisu imali iste startne pozicije. Slozices se i da je Poketino u prve dve ipo godine mnogo vise uradio za Totenhem nego sto je Klop za Liverpul u svoje dve ipo godine. Al kao sto rekoh, startne pozicije nisu iste, dosli su u potpuno drugacije situacije u svojim klubovima, uleteli u potpuno razlicite probleme. Zato je nezahvalno porediti tako povrsno. Al sad kad su Klop i Zoze tu negde, maltene na slicnom mestu, e sad trebaju da ih vade i mere. Sad je pitanje ko ce uspeti da napravi taj poslednji iskorak i onda mozes da ih uporedis i kazes e taj je vise uradio.
                    To je korisceno iskljucivo za nebuloze koje pise Fiksnjak za Pepa.

                    Svakako je Poch uradio vise za Spurse, tu nema govora.
                    Last edited by Brian McShtull; 31-01-18, 13:19.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Zna li neko ima li danas ona standardna emisija o poslednjem danu prelaznog roka na SK-u?

                      Ne piše u programskoj šemi, ali svake godine je bilo...
                      https://twitter.com/ciossa101/status/958685117786050560


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        E čuj, live na instagramu, kakva sprdnja....

                        A gotivio sam one njhove emisije...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Da, dobre su bile. Ovo mi je bas glupost


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Jel moguce da neko jos uvek shvata za ozbiljno ovog lika 61563? Fiksni dozovi se pameti, nekada si znao nesto pametno da ispises. Fiksni prevara.


                            Liverpool je dosta napredovao od Klopovog dolaska, to je cinjenica, ali i dalje je daleko od konacnog cilja i zelja navijaca. Simpatizeri i navijaci Liveproola, makar onaj deo gde su realni, nisu mogli ocekivati da KLop za dve sezone osvoji 6 trofeja sa klubom koji nije titulu osvojio 20 godina. Svako od njih ce reci da Klop radi odlican posao, napreduje kako vreme odmice, ispravlja svoje greske. Onaj drugi deo kao i navijaci suprotinih klubova ce reci da klub ne napreduje jer zamislite Klop ni u drugoj sezoni nije osvojio titulu, kao da je neko to ocekivao stvarno. Postoji dosta problema, i dosta rada pred Klopom i ekipom, ali je svakome jasno da je klub na pravom putu, i da je Klop za klasu ispred Brendana.
                            Pa kad sam ozbiljan Markane,jok tebe ce kao vrsnog poznavaoca svih sportova,al eto u svako si iza mene ili zavrsis na kraju iza...
                            No nema veze ja samo pokusavam da budem realan i objektivan,i gde uvidim nesto lose po mom misljenju, ja to kazem i kad je u pitanju MU,Siti,LFC Arsenal ,mada njih vise ne komentarisem jer,ono jesam dok su mirisali za TOP 4,ovako bzvz doduse nisam toliko po AFC koliko po Wengerici i Kronkeu,pa i po Spursima i CFC kazem ono sto vidim da je lose,samo tu nema navijaca pa nema ni rasprave,al ovde je izgleda najbitnije da svako vuce na svoju stranu (klub,trenera)nebitno a koliko je to objektivno ne znam,ja nisam takav,nisam ni jedini ima jos ljudi koji gledaju realno,samo nam se ne poklapaju stavovi,al moze da se polemise,poslednji primer (Zola)....al ima i onih koji ce samo da pljucnu bez obrzlozenja i imalo realnosti,iz ne znam kog razloga...

                            Evo sad vidim da je Adam navijac svakog kluba,o kome ja iznesem bilo sta sto mi se ne svidja ha...sve same nebuloze iznosim ok,i za Contea mi se 90% ljudi smejalo prosle sezone na leto i pisalo kako lupetam kad sam govorio da je on TOP trener,al eto sad Conte ipak nesto zna
                            Last edited by 61563; 31-01-18, 13:36.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Pa kad sam ozbiljan Markane,jok tebe ce kao vrsnog poznavaoca svih sportova,al eto u svako si iza mene ili zavrsis na kraju iza...
                              No nema veze ja samo pokusavam da budem realan i objektivan,i gde uvidim nesto lose po mom misljenju, ja to kazem i kad je u pitanju MU,Siti,LFC Arsenal ,mada njih vise ne komentarisem jer,ono jesam dok su mirisali za TOP 4,ovako bzvz doduse nisam toliko po AFC koliko po Wengerici i Kronkeu,pa i po Spursima i CFC kazem ono sto vidim da je lose,samo tu nema navijaca pa nema ni rasprave,al ovde je izgleda najbitnije da svako vuce na svoju stranu (klub,trenera)nebitno a koliko je to objektivno ne znam,ja nisam takav,nisam ni jedini ima jos ljudi koji gledaju realno,samo nam se ne poklapaju stavovi,al moze da se polemise,poslednji primer (Zola)....al ima i onih koji ce samo da pljucnu bez obrzlozenja i imalo realnosti,iz ne znam kog razloga...
                              Pokusavas ti da budes objektivan ali ti ne ide. Pogotovu oko Murinja i oko Gvardiole. Razumeo sam, smatraas ga za najboljeg trenera na svetu, ali nikako da prokomentarises igre njegove ekipe, stalno se oslanjas na to sta je on do sada osvojio, koliko ima titula i slicne stvari. Postujem ja sve to, ali hajde baci neki komentar na to kako trenutno izgleda ekipa coveka koga nazivas prevarom, i ekipa coveka za koga smatras da je najbolji na svetu?

                              Glavni argument ti je kako je prevara FM manager, i da je to lako, a kada gledas primer Klop-Murinjo poredjenje, tu kolicina potrosenog novca izgleda nije nikakav argument. Hajde reci zasto Klop radi los posao? Zato sto nije u karijeri osvajao titule kao Murinjo ili Conte? Iskreno za mene prica o tvojoj objektivnosti i realnosti pada u vodu svaki put kada napises prevara. Ne moras da ga hvalis, i pravis idola od njega, ali reci jednom realno nesto o igri, ostavi transfere na stranu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                ....al ima i onih koji ce samo da pljucnu bez obrzlozenja i imalo realnosti,iz ne znam kog razloga...
                                Pa ti si taj koji pljucka, niko ovde nije napisao za Murinja da je prevara, niti da uzima trofeje sticajem srecnih okolnosti.
                                Onda si nicim izazvan ubacio i Kloppa u celu pricu i onda i njega poceo sto ti kazes da pljuckas.

                                Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X