Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aubameyang Pierre-Emerick nije prošo lekarski u Arsenalu.
    Utvrdili da mu nešto sa glavom nije u redu čim želi da pređe u Arsenal nakon ovog večeras.

    Comment


    • Arsenalovci kakav je bio Miki sinoc ne stigoh pogledati

      Comment


      • Uplašen malkice. Imao par dobrih poteza, al više rutinski odradio minute.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Bogi View Post
          Istorija nekad ne ume da izmeri, ali u slucaju Pepa Gvardiole nemam sumnje da ce mera biti ispravna, tj. srazmerna njegovom doprinosu igri. Mera revolucionarnih doprinosa.

          Umela je da izmeri i, na primer, u slucaju Elenija Erere, koji je Grande Inter gradio na mocnim finansijskim sredstvima, o kojima danas niko ne govori...

          Cinjenica je da su kritike ljudi koji o fudbalskoj istoriji i fudbalskom svetu znaju malo sta, ili onih koji nemaju smisla za dupli pas, a kamo li neku kompleksniju fudbalsku tehniku: apsolutno irelevantne. To je svet FM strucnjaka, Tviter ucenjaka i statisticara, ili jednostavno navijaca drugih fudbalskih klubova. Pocevsi od tuzne teze da je ''imao srece'' da postane trener Barselone na pocetku karijere...

          Takodje, nema sumnje da je nacin na koji su Gvardiolini timovi do trofeja dolazili 2009. ili 2011. godine daleko, daleko vredniji od finansijskih sredstava koji su iza njih stajali. Sredstva nikada nisu bila nuzan, a ni dovoljan uslov njegovog stila.

          To je oduvek bio put odredjenog principa, vernosti fudbalu koji je, u sistemskom smislu, srodan estetici, i to nece moci da bude uguseno ni porazima, kojih je itekako bilo, a jos manje kampanjom koja nije pocela ni danas ni proslog avgusta, vec od onog meca sa Numansijom...
          Tog Ereru koga spominjes,e on jeste mozda trsosio,ko sto i danas mnogi trose ne samo Pep ,al vidis njega svi pamte,kao revolucionara i stvaraoca katanaca i 2 vezane LS sa Interom,a Pepa ce pamtiti ,kao trenera koji je trosio,najvise i trenirao samo takve a nije opravdao ocekivanja sem u Barsi,onoj,Barsi koja ce opet biti poznata po Mesiju i po tome da je to mozda i najbolji klupski sastav ikad vidjen,a ne po Pepu,mislim na prvu asocijaciju,a ako ti ne mislis da nije srecnik,slobodno mi navedi jos jednog trenera koga svrsatvaju u krem svetskog fudbala,a da je poceo, samo trenirao najvece velikane ili najbogatije /one koji pretenduju to da postanu osim Pepa,a da pre toga nisu ostvarili neki manji ili vec uspeh sa nekim drugim,al ne krivim ga jbg rodjen,dobio sansu,Barsi (b)i eto bas upadne u tim Barselone ...na koji je vidim jos iskesirao poprilcno ,sto sam i zaboravio, ali lepo Vladan podsetio,iako nije ni morao da kupuje (daj nek uzme Barnli,kad ja takav mag i revolucionar, pa nek pravi grande Barnli,a ne da ide na skoro pa formirane sastave i blanco cekom da dopuni sto fali,zavrsio bi Barnli(ili Gironu recimo) u ameterskom rangu vrv,steta sto nikad necemo saznati, jer izgleda da i nije bas hrabar trener izmedju svega ostalog)

          E volim Sandugp,kad krene da pise i da brani Siti jer da nije njega ,realno niko drugi ne bi ni mogao on se trudi iz petnih zila ,cinjenicno da opravda sve,i dobro ok je ...nisam selektivan al MU treba Sancez ili ko vec,on moze igrati i levo i desno,plus puste Mikija,MU treba jos jedan igrac tu pa bude negde ko Pep sa Sitijem na tim pozicijama ,Pepu ne,zato kazem za Mareza,mogao je nekog cistog spica da pojuri,pa ajde Ziru,ili Aubu recimo,a ne cim se povredio Sane ajmo novi,a to gomilanje,pa to i ja mislim a onda bi krenula i tenzija kod igraca i nesklad izmedju istih,i pazi dal ce Pep biti jos dugo nisam bas siguran ako ne uzme ove ili sledece sezone LS, to je 3 sezone,Arapi su smenjivali ranije osvajace titula,pre svega je on tu dosao zbog LS ,kao i u Bajern,gde nije uspeo pa dobio cao zdravo
          Last edited by 61563; 31-01-18, 10:40.

          Comment


          • Majstor je Miki samo ga zeza to što je stalno uplašen i izbegava duele, ali kontam da će mnogo više da mu leži Arsenalova igra.

            Ovo stvarno ko da je letnji prelazni rok, puca na sve strane. Mnogo su moćni Premijerligaši, pokrenu ripple efekat jednim većim transferom i onda svi kreću u kupovinu.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Frka je igračima zbog svjetskog prvenstva. Svako ko ima šansu da igra za reprezentaciju a ne dobija minute u klubu želi da igra tamo gdje će ih dobiti, čak se primjećuje da se ignorišu neki dugoročni planovi u karijeri, samo zbog ovih narednih 6 mjeseci.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Sve sve ali to da je sa Barsom "nacekao" najjaci sastav i poceo da melje, e to ne ide.

                Pre sto je dosao u Barsu, ta ista Barsa je zavrsila sa 20 bodova iza Reala, i 10 bodova iza Viljareala. Trece mesto. Najslabije u poslednjih 20 godina mozda.

                On je promovisao Busketsa u prvi tim, i Buskets od tada je mozda i najbitniji sraf ove Barselone. Pritom Xavi i Iniesta su sve vise napredovali pod Pepa. Da ne pricam o Mesiju. I on osvoji triplu krunu. Pritom to je bio najjaci fudbal u Evropi, jednostavno gledas i ne mozes mu nista.

                Sledece sezone opet osvojio ligu, izbacio ga je Murinjo u polufinalu LS. Sledece sezone opet osvoji ligu, izgubi od Murinja u kupu u finalu, i opet se proseta u LS.

                Ne gotivim ja nesto Pepa, ali da u ovolikoj meri se ponizava i reci da je sve na srecu, t.e da je nacekao sastav, to je smesno

                Comment


                • Jel moguce da su ovi iz Arsenala pustili pogresan video sinoc, umesto onaj gde Venger kaze da se danas sve resava, pustili onaj gde kaze da je super za Arsenal sto je dosao takav igrac? Nesto procitah malopre.
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Kad si već čitao što nisi i pogledao ( poslušao ) ? Lako je prepoznati montažu ukoliko obratiš pažnju na pozadinske zvukove.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Sve sve ali to da je sa Barsom "nacekao" najjaci sastav i poceo da melje, e to ne ide.

                      Pre sto je dosao u Barsu, ta ista Barsa je zavrsila sa 20 bodova iza Reala, i 10 bodova iza Viljareala. Trece mesto. Najslabije u poslednjih 20 godina mozda.

                      On je promovisao Busketsa u prvi tim, i Buskets od tada je mozda i najbitniji sraf ove Barselone. Pritom Xavi i Iniesta su sve vise napredovali pod Pepa. Da ne pricam o Mesiju. I on osvoji triplu krunu. Pritom to je bio najjaci fudbal u Evropi, jednostavno gledas i ne mozes mu nista.

                      Sledece sezone opet osvojio ligu, izbacio ga je Murinjo u polufinalu LS. Sledece sezone opet osvoji ligu, izgubi od Murinja u kupu u finalu, i opet se proseta u LS.

                      Ne gotivim ja nesto Pepa, ali da u ovolikoj meri se ponizava i reci da je sve na srecu, t.e da je nacekao sastav, to je smesno
                      Pazi dosao je na tim,u kome je DL Abidal,tad uz Carlosa pa mozda najbolji DL,na Pujola i Rafu Markeza vrh stopera(Meksikanca,tad na vrhncu plus dovodi Pikea,DR Dani Alves,pa i dan danas je TOP DR,na sredini Cavi,Iniesta vec 24 godine svetski poznat i odlican igrac,na Mesija od 21 godine koje vec tad vredeo preko 50m(bogatsvo ko sad sad Mbape i jos bolje, jos bolje od toga,ok promovisao Buskeca,al ko mu je kriv sto mu Yaya Ture nije valjao,kog je imao u timu i napred Eto,Anri,Gudjonsen i jos je kupovao...pa ja ne znam,nebitno gde je bila ta Barsa ,pre toga to je Barsa pa sve i da je uzeo kao olupinu a nije...to ko sutra neko dodje preuzme ovaj RM(Barsa bese prvak evrope2006),koji vec zaostaje puno a ko zna koliko ce,i na njega doda jos par igraca i kao da nece taj buduci naslednik Zidana da bude mag....al ok,jedno je sigurno da nam se misljenja oko Pepsija nece vrv nikad sloziti,sto i ne mora
                      Last edited by 61563; 31-01-18, 11:09.

                      Comment


                      • Nema razloga da me prozivas, ako te mrzi da samo odgovoris ne moras..inace hvala za odgovor
                        @Ves
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Zavrseno za Aubu, potvrdili klubovi.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ok ,mozda moze da se kaze da pod Klopom stagnirate,tu ste u TOP4,sa njim,i eto prosli grupu,al koliko ja znam on je doveden da dovede LFC do PL/LS...pre svega PL,meni je licno bitnije i teze uzeti LS,al ako se 3 godine po meni stagnira,jbg prolazak grupe, aj videcemo sta ce biti dalje

                            Jbg,ako ne udje u TOP4 ,to vise nije ni stagniranje,prodaja Kutinja,jeste on hteo da ode,aj da se slozim da tesko protiv onog mozes da se izboris,almorao je da dovede nekog ,umesto njega,morao

                            Salah je dosao,i eksplodirao(za njega sam odmah rekao da ce biti TOP),al sta ako se taj Salah proda RM na leto(a ne vidim sta ce ga zadrzati ako ne udjete u LS),sta ispada onda LFC ,poligon za Barsu i RM,ko Soton za vas,za mene transfer VVD los i Klopova greska(On jos nije dokazan top igrac ni klupski a ni reprezentativni,nije bio ni Salaha,al za njega sam odmah rekao da ce biti TOP) ,aj sto je dao pare,al za mene on nije lupam Vidic ,Ferdinadn,Nesta,a predstavlja se najmanju ruku kao takav,Keita je isto tako dobro placen,svidja mi se kako igra ,al videcemo,sta ce biti u PL(sem sto on jos nije dokazen na velikoj sceni,jbg igra u nikad slabijoj Bundes ligi,i nije prosao grupu,Besiktas i Porto ispred bili,al za njega nemam predstavu kakv ce biti u PL,60/40 da ce se uklopiti dobro i biti pojacanje znacajno)meni nekako deluju da LFC jos nije doveo gotovog dokazanog WC igraca tipa Sancez,a kad nekog takvog napravi Kutinjo,on se proda.Ne znam,samo,jednostavno mislim da se lose radi ne napreduje tanko mi sve ovo izgleda,tapka se u mestu,a ne vidim put ka boljem,blizi mi je put unazad,ovako iz sadasnje perspektive..i zato kazem da ovo ide unazad polako,al sigurno,jbg 3 godine vise/manje isto,a ne vidim neki plan za vise,cak mi deluje da ida ka losijem pa sam zato rekao ide unazad,al kazem uskoro ce kraj sezone,i novi prelazni i sve ce biti jasno,al vise je cinjenica koje vuku na lose nego na dobro u buducnosti

                            Pazi, ne može se reći da stagniramo ili nazadujemo. Uzeću poslednju sezonu Beniteza kao validnu otkad počinje "raspad" Liverpula. Pre toga smo bili može se reći i dalje bitni u engelskom fudbalu.

                            2009/10 - Sedmi - Benitez poslenja sezona
                            2010/11 - Šesti - Roj Hozdson/Keni Dagliš
                            2011/12 - Osmi - Keni Dagliš (Uzeli liga kup)
                            2012/13 - Sedmi - Brendan Rodzers
                            2013/14 - Drugi - Brendan Rodzers
                            2014/15 - Šesti - Brendan Rodzers (Ispali u grupi LŠ-a)
                            2015/16 - Osmi - Brendan Rodzers(Vodio tim 8 kola, bili 10i na tabeli), preuzeo Klopp posle toga. (Finale LE i liga kupa)
                            2016/17 - Četvrti - Jurgen Klopp
                            2017/18 - Trenutno četvrti - Jurgen Klopp (Trenutno nokaut faza LŠa)

                            Kao što vidiš, skoro cela decenija je prošla, a mi smo jednom bili u top4. Igrali samo jednom LŠ i obrukali se. Ako uđemo ove sezone opet u top4, to će po meni biti pomak, a ne stagniranje. Ako ne uđemo, možemo diskutovati o stagniranju. Za sad je definitivno pomak.

                            Naravno da je Klopp doveden da uzme titulu i naravno da mi top4 nije dovoljan, ali ako ove sezone završimo u prva 4, i na leto pametno budemo kupovali, mogu da nas vidim u borbi za titulu sledeće sezone. Tako da sam već rekao da Kloppu dajem još sledeću sezonu, koja će mu biti prelomna kao menadzera Liverpula.

                            Ti stagniranje više gledaš kroz neki subjektivni osećaj nego kroz statistiku. I to je ok. Moj subjektivni osećaj je drugačiji. Klopp ima mane, to stoji, ali u poslednjoj deceniji mi nismo imali boljeg menadzera i sposobnijeg, to je činjenica. Da li će ga tvrdoglavost oko transfer politike koštati, to ćemo tek videti. Za sad verujem u njega, iako je zaslužio kritike. Možeš pričati šta hoćeš, ali klub deluje zdravije nego u poslednjih ko zna koliko vremena.

                            Što se tiče Salaha, polako, videćemo šta će biti na leto. Ti ga unapred već prodao. VVD i Keita možda nisu dokazani ali imaju sav potreban kvalitet da uspeju kod nas. Kloppov su tip igrača, tako da ne vidim zašto ih unapred otpisuješ? Da li će biti greška, vreme će pokazati, ali meni ne deluje tako.

                            Zanemaruješ i činjenicu da je do sad u većini transfera odlučivao FSG, što je bilo rak rana Liverpula. Brendan je najviše ispaštao zbog toga. Dolaskom Kloppa se to sve promenilo, što je još jedan pokazatelj da je klub krenuo u pravom pravcu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Jos stoper i zadnji vezni i Arsenal kompletan. A Klop ima svoje mane ali boljeg za Liverpul u ovom trenutku nema.

                              Comment


                              • Odlicno pojacanje za Arsenal, i dobro za PL. Bice zanimljiv Arsenal Lacca i Auba.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X