Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala bas prava rapsodija bez Sanceza koji kvari atmosferu i igru. Ipak je Kristal Palas sa povredjenom celom odbranom pravo merilo. Jos Ozil da ode iz ove camotinje.

    Comment


    • Kako je igrao Miki?
      sigpic

      Comment


      • Oce li Elneni i sd da okaci sliku kako se bore za klub?


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ja sam pricao,sa Pobedom ne sa tobom pa sam na osnovu toga i pisao o iluzijama koje on spominje,mozda nisam primetio al on i dalje veruje da Klop moze da osvoji nesto sa LFC za mene je to iluzija pa sam to naveo kao i najpogodniji primer ,jer je sam navijac istog,a to oko rupa,sto ih ne iskoristi neko drugi majku mu,kamo ga mocni Poketino sa najboljim igracem na svetu,kamo svi one godine da iskoriste rupe,kad je Mou u CFC sabotiran,a Lisice uzele PL,nikoda iskoristi rupe ...

          I da @Pobeda nija bas da Mou dobija sve sto pozeli na tacni,ko Pep,daj boze sa dolaskom Sanceza da se nastavi u istom ritmu
          LFC može da osvoji LŠ s Klopom, titulu u ovakvoj konkurenciji veoma teško, previsoka je granica bodova da bi mi mogli s njim da dobacimo dotle. Eventualno kada bi ostali podbacili jedne sezone..

          Comment


          • Svonsi zasluženo pobedio nema sta, odbrana katastrofalna, Cech vec odavno za penziju...

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kako je igrao Miki?
              Apsolutno isto kao i u poslednje vreme bilo koja tekma samo u drugoj boji dresa.

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                Svonsi zasluženo pobedio nema sta, odbrana katastrofalna, Cech vec odavno za penziju...
                Koliko puta smo to pisali u toku sezone
                Zajedno sa menadzerom moze komotno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Apsolutno isto kao i u poslednje vreme bilo koja tekma samo u drugoj boji dresa.
                  Steta, nadao sam se da ce se dici, mada tek je dosao, kapiram da ce mu odgovarati otvoreniji stil koji forsira Venger i dosta improvizacija. Volio bih da se vrati na kolosijek, mnogo dobar momak, u uzasnoj je formi, ako ne uspije nista i u Arsenalu da uradi onda nije krojen za PL jednostavno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Znači posle Sančeza kao glavnog krivca sada označavte Čeha. Arsenal godinama u modu još samo jedno pojačanje/jedan odlazak.

                    Wenger je glavni problem, bio i ostao. Ne prelazi taj više 75 bodova.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Oce li Elneni i sd da okaci sliku kako se bore za klub?
                      Originally posted by Miki28 View Post
                      Dobro igra Arsenal, odlicna odbrana
                      Originally posted by Miki28 View Post
                      Hahaha Ceh

                      Može li odvratnije i bezobraznije, o forumski vladari - čuvari pravde ??!!!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        LFC može da osvoji LŠ s Klopom, titulu u ovakvoj konkurenciji veoma teško, previsoka je granica bodova da bi mi mogli s njim da dobacimo dotle. Eventualno kada bi ostali podbacili jedne sezone..
                        Ove godine sanse nema da uzmete LS sa ovim timom,a sa ovakvom transfer politikom za sledece leto trebace vam najmanje 400m i da ne odu glavni igraci,da bi bili konkurentni za bilo sta ,jer po meni necete ni igrati LS sledece godine,ne zaboravi da sve sto je WC sledece leto prvo ce u RM,pa onda u red ostali..pa onda LFC

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Steta, nadao sam se da ce se dici, mada tek je dosao, kapiram da ce mu odgovarati otvoreniji stil koji forsira Venger i dosta improvizacija. Volio bih da se vrati na kolosijek, mnogo dobar momak, u uzasnoj je formi, ako ne uspije nista i u Arsenalu da uradi onda nije krojen za PL jednostavno.
                          Ja sam bas zato i pustio Arsenal kada je usao ali ono je katastrofa. Ne znam sta ce sa Aubamejangom, onde se ne zna ko gde stoji i sta treba da radi napred. Da nije Ozil izmislio onaj pas za Monreala nista, jednu sansu nisu stvorili.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ove godine sanse nema da uzmete LS sa ovim timom,a sa ovakvom transfer politikom za sledece leto trebace vam najmanje 400m i da ne odu glavni igraci,da bi bili konkurentni za bilo sta ,jer po meni necete ni igrati LS sledece godine,ne zaboravi da sve sto je WC sledece leto prvo ce u RM,pa onda u red ostali..pa onda LFC
                            Znaš kako, LŠ je nokaut, a složićemo se da Klop ume da igra velike utakmice. Druga stvar je žreb. Ako se prođe Porto i zapadne recimo Šahtjor/Roma u 1/4, realan je ulazak u 1/2. Onda se sve može desiti, nije to neka nauka, igra se dve utakmice, ne sedamnaest, zato mislim da tu i imamo neke šanse.

                            Svakako i tu je konkurencija paklena, PSG, Juve, Bayern i Real pre svega.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ove godine sanse nema da uzmete LS sa ovim timom,a sa ovakvom transfer politikom za sledece leto trebace vam najmanje 400m i da ne odu glavni igraci,da bi bili konkurentni za bilo sta ,jer po meni necete ni igrati LS sledece godine,ne zaboravi da sve sto je WC sledece leto prvo ce u RM,pa onda u red ostali..pa onda LFC
                              A da malo ne preteruješ, čisto trunčicu?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X