Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strašan igrač Firmino

    Naravno, treba napomenuti da smo stvorili jednu šansu za celo poluvreme protiv Hadersfilda i to pri rezultatu 0:1. Ali dobro, gleda se rezultat. Pa dođe opet Swansea pa se čudimo...
    Last edited by Победа; 30-01-18, 20:53.

    Comment


    • Bobi doktor.

      Bez mnogo muke 0:2.
      Lepo nam cirkulise lopta, slabo pravimo greske, a svidja mi se sto ne pokusavamo sa loptama preko odbrane, kao sto smo forsirali protiv Swansea.

      Sredina dobra, lepo kretanje bez lopte, Can odlican za sad.

      Comment


      • Leži nam Hudd kao ekipa. Nekako kako god igrali, mi dajemo golove protiv njih.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Limune da nije tebi neki snimak zapao, kakva cirkulacije lopte, kakva kretanja bez lopte?

          Igramo protiv ekipe koja praktično ne izlazi iz šesnesterca, najviše pasova mislim da imaju štoper i Henderson, barem mi lični utisak odaje to. Pritom nismo ništa bolji što se čistih šansi tiče.

          Comment


          • Najopasniji rezultat za nas je 2-0. Tako da treba izdrzati drugo poluvrijeme

            Comment


            • Sada vidim da su se pisale raznorazne gluposti oko ovog kraja zimskog prelaznog pa da napisemo nesto povodom toga.

              Nije povredjen jedan igrac iz napada nego dva - i to dva vrlo bitna (povrede na duzi period).
              Meni je to razumljivije, da kupujes novog kada ti se bitni igraci povrede i to na duzi period, nego da provereno kvalitetnog igraca adekvatno ne prilagodis ekipi pa ga onda kosristis kao dodatak uz transfer - menjas ga za drugog.

              I da se razumemo Siti da je ponudio Aleksisu isto sto mu je ponudio i Junajted zna se vrlo dobro gde bi on zavrsio. Znaju to vrlo dobro svi. Ali meni je drago sto nije, jer mislim da dovodjenje Aleksisa ne bi bio pametan potez za Gradjane.

              Mnogo je to neobjektivnosti i pokusaja osporavanja. Razumem da je tesko, ali treba biti covek i priznati da je neko bolji.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Aj Salah neki gol za fantazi.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hahaha Ceh


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Šta radi ovaj Svonsi.
                    Ima li ko link?
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Sada vidim da su se pisale raznorazne gluposti oko ovog kraja zimskog prelaznog pa da napisemo nesto povodom toga.

                      Nije povredjen jedan igrac iz napada nego dva - i to dva vrlo bitna (povrede na duzi period).
                      Meni je to razumljivije, da kupujes novog kada ti se bitni igraci povrede i to na duzi period, nego da provereno kvalitetnog igraca adekvatno ne prilagodis ekipi pa ga onda kosristis kao dodatak uz transfer - menjas ga za drugog.

                      I da se razumemo Siti da je ponudio Aleksisu isto sto mu je ponudio i Junajted zna se vrlo dobro gde bi on zavrsio. Znaju to vrlo dobro svi. Ali meni je drago sto nije, jer mislim da dovodjenje Aleksisa ne bi bio pametan potez za Gradjane.

                      Mnogo je to neobjektivnosti i pokusaja osporavanja. Razumem da je tesko, ali treba biti covek i priznati da je neko bolji.
                      Kroz sarkazam na ovom forumu su navijači Junajteda pokušali da ignorišu činjenicu da je Sančez stvarno izabrao United zbog više para. Ne govorim ja da je City veći klub ili tako nešto, ali ako je čovek hteo trofeje, jedina šansa bilo kog drugog kluba je da mu ponudi više novca nego skoro sigurni šampion Engleske.

                      Comment


                      • E moj Ceh

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Kroz sarkazam na ovom forumu su navijači Junajteda pokušali da ignorišu činjenicu da je Sančez stvarno izabrao United zbog više para. Ne govorim ja da je City veći klub ili tako nešto, ali ako je čovek hteo trofeje, jedina šansa bilo kog drugog kluba je da mu ponudi više novca nego skoro sigurni šampion Engleske.
                          Klasicno razmisljanje prosecnog Srbina,daj da uzmem milionce za 2 meseca (1 titulu PL),nego da razmisljam na duzi period od recimo 3 godine i zaradim 100miliona (vise titula u PL i vrv 1 LS)

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Klasicno razmisljanje prosecnog Srbina,daj da uzmem milionce za 2 meseca (1 titulu PL),nego da razmisljam na duzi period od recimo 3 godine i zaradim 100miliona (vise titula u PL i vrv 1 LS)
                            Ti si već 2 sezone ubeđen u Murinja i njegove titule, pa ništa od toga. Neka, lepo je živeti u iluziji, mi pričamo ovde o realnim stvarima.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Klasicno razmisljanje prosecnog Srbina,daj da uzmem milionce za 2 meseca (1 titulu PL),nego da razmisljam na duzi period od recimo 3 godine i zaradim 100miliona (vise titula u PL i vrv 1 LS)
                              Ahahahah, slatko me nasmeja...[emoji3]

                              Ako cemo realno vece su sanse da Siti osvoji naredne 3 sezone titulu, nego Junajted jednu u te naredne tri.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Nek mi neko objasni šta se desilo sa ovim Mane-om?

                                Ovo je neki drugi igrač zarobljen u njegovom telu. Jebeš mi sve, Dauning ušao u Manea...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X