Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sramota sto su manekena pustili u Celzi. Sramota.

    Sve dobro sto su uradili, sjebali su s ovime..
    Apsolutno se slazem. A ni on mi nije jasan ako misli da ce se naigrati tamo... Isto ce biti drugi spic kao sto je i ovde. Pa nece Laka i Auba sedeti na klupi i menjati jedno drugo.

    Comment


    • Već rekoh da je Giroud pljačka zimskog roka, i uklopiti će se savršeno u sistem Contea, pogotovo uz izvrsne suigrače. Iskreno, rekao bih, pa i realno mnogo kvalitetnija opcija naspram Džeke, što zbog razlike u cijeni a i kvalitetu.
      Eh, ono što mi ne bijaše jasno je ime Fernando Llorente, dodatni napadač uz francuza. Hm. Lično bih bio prezadovoljan takvom šansom, zbog alternative dolaska Batshuayia, ogromnog potencijala. Savršeno bi se uklopio kod Pocha. Like I said.

      Mahrez i City? Iskreno, povraća mi se na filozofiju ekipe Cityja, i transfer politiku.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ali zanimljivo da navijacima Junajteda najvise smeta sto Siti trosi, kao da oni jadni nemaju para. A mogu isto toliko da potrose, ako ne i vise.
        Pritom imaju "najboljeg" trenera na svetu, i sve pare ovog sveta, i opet nece uzeti titulu. How sad...
        Mnogo ti bolje ide kada kukas na Liverpul nego kada potkacis Junajted. Ne menjaj kurs, zivota ti.

        Comment


        • Dobar ce Ziru bit, ali ako Konte i dalje misli samo sa Azarom i Moratom/Ziruom u napad, nece se tu mnogo sto promijeniti osim sto ce vise lopti Ziru zadrzati i odloziti, ali nece biti tu vise brzine Morate.

          Siti odlozio Freda radi Mareza. Meni je nejasno zasto samo Siti ide po Mareza... Mada Marez je za mene upgrade u odnosu na Sterlinga iako je ovaj bio aj da recem clutch ove sezone. Sane/Sterling - Marez/Bernardo?

          Sta se prica ovo o nekakvom FFP 2.0? Kao nece moci preko 90m razlike da bude net spend?

          Comment


          • Kako pojedine navijace Arsenala nije sramota,klub je konacno poceo da rekonstruise ono sto je Venger zapetljao sa svojim preteranim vezivanjem za pojedince to jest ljubimce.Walcott,Gibs,Kokelan,Ziru,Apkom,na leto Debusi,Mertesaker,Ospina i daj boze Welbek,svi oni ili vecina su trebali da odu jos pre dve sezone,jedan od razloga sto smo u ovakvoj situaciji bili sa Sancezom ,a trenutno sa Ozilom je i to sto su oni bili okruzeni ovim mediokritetima,koje da se Venger pita bi ostali verovatno,ali thanks to the Lord promenama u sportskim hijerarhijama Arsenala Big Wengz nema vise glavnu rec.Ej pa mi smo se resili vecine deadwooda u ZIMSKOM PRELAZNOM ROKU.Ako se sve kockice posloze ovo ce po meni biti jedan od najboljih prelaznih rokova u novijoj istoriji Arsenala,ovo sam zelio da vidim od uprave toliko dugo bez emocija,samo hladno i konkretno.

            Comment


            • Ljudi koji se pitaju sta ce Giroud da uradi u Celziju.

              Nek pogledaju sta su Giroud i Belhanda radili 2011/12 za Monpelje.

              A Hazard je izmislio fudbal za Belhandu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne razumem Aki, izmislio je i Sanchez i Ozil fudbal za Belhandu pa nista. Ovo je brutalan transfer za Chelsea, ni meni nije skroz jasan Venger, bas neozbiljno. No, ne znam zasto ste toliko sigurni da ce sad Giroud da odvaljuje tamo, gledam svi sta pisu, sacekao bih malo sa prognozama, pitanje i kako ce ga koristiti Conte, koju ce minutazu dobiti, i milion drugih stvari. Treba svakako reci da je ovo drugi najbolji transfer u zimskom, posle Alexisa. Venger daruje (mada kod prvog nije imao kud).
                Last edited by mark !t zer0; 30-01-18, 18:30.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ne razumem Aki, izmislio je i Sanchez i Ozil fudbal za Belhandu pa nista. Ovo je brutalan transfer za Chelsea, ni meni nije skroz jasan Venger, bas neozbiljno. No, ne znam zasto ste toliko sigurni da ce sad Giroud da odvaljuje tamo, gledam svi sta pisu, sacekao bih malo sa prognozama, pitanje i kako ce ga koristiti Conte, koju ce minutazu dobiti, i milion drugih stvari. Treba svakako reci da je ovo drugi najbolji transfer u zimskom, posle Alexisa. Venger daruje (mada kod prvog nije imao kud).
                    Po meni ako Celzi proda onog malog iz Marseja Dortmundu,i njega zameni Ziruom mislim da ce Konte oslabiti alternativu koju ima u napadu,Michy Batshuayi ima vise datih golova ove polusezone nego redovni starter u Arsenalu Lakazet koji je drzao Zirua na klupi ,ovde su ocigledno upetljani neki licne stvari,to jest Konte ne podnosi malog,po meni je bolja opcija bio Dzeko.

                    Comment


                    • Belhanda i Hazard su slican tip fudbalera. Dobar dribling, odlican laznjak i odlicno igraju s target manom.

                      Pogledajte sta je Hazard radio u Lille-u sa Musa Sow-om.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa i Morata je target man. Videcemo, ja licno ne verujem da ce Giroud sad nesto specijalno dominirati, bice dzoker kao i do sada čini mi se. Ali da može da uspe, može, cenim ja manekena, mada cene ga gotovo svi na ovom forumu (Gangarićs influence ), neka vreme sudi, odlicčan transfer za Chelsea,.jer je svakako bolji od Belgijanca.
                        Last edited by mark !t zer0; 30-01-18, 19:01.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ako nista bar je Konte imao profil igrac koji bi mu popunio napad-Kerol, Ljorente, Krauc, Dzeko i na kraju Ziru kao najbolja a ispade i najjeftinija opcija. Nije nesto ali bar za pocetak da Konte dovede nesto po svojoj volji a da to nije bek iz Serije A
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Pa i Morata je target man. Videcemo, ja licno ne verujem da ce Giroud sad nesto specijalno dominirati, bice dzoker kao i do sada čini mi se. Ali da može da uspe, može, cenim ja manekena, mada cene ga gotovo svi na ovom forumu (Gangarićs influence ), neka vreme sudi, odlicčan transfer za Chelsea,.jer je svakako bolji od Belgijanca.
                            Gdje Morata Target Man ko Giroud, Giroud je najbolja mantinela na svijetu, najbolja.

                            Comment


                            • Mane me vec nervira sa ovom formom, vec koji put u poslednjih nekoliko utakmica dobija loptu za cistu kontru a on sve sjebe svojim uzasnim prijemom.

                              Comment


                              • Meni se čini da kod njega nema želje, kao da ga boli ona stvar, pre je baš bio agresivan, grizao, a toga nema sada. Ne znam da li postoji neki problem, ali bi morao da se vrati stari Mane, to je ključno u borbi za top 4.

                                @Mrkela

                                Slican su tip igrača, to sam mislio.
                                Last edited by mark !t zer0; 30-01-18, 20:09.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X