Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.mancity.com/news/first-t...-injury-update

    Velika steta za Sanea.

    Sane je bitan deo Pepovog tima, bas losa povreda za njih u pogresnog vremena. Verovatno aut 2 mjeseci, mada se ne zna.

    Comment


    • Last edited by Ser Gagi; 29-01-18, 19:58.

      Comment


      • Wenger obozava da pojacava konkurenciju. Ne vjerujem da ce Girouda da pusti u Chelsea, ali neka tu je Velbek.

        Comment


        • 15 miliona

          Comment


          • Ma daaaj Ne vjerujem ja u ovo.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ne znam sta radi Venger i zasto pojacava rivale, ajde Sancez je morao biti ili dz ili jedan od dva Mancestera, ali ovdje ne mora, vjerovatno Ziru oce da ostane u Londonu, no ipak Arsenal je u borbi za top 4 i pojacava direktnog rivala u toj borbi.

              Di Marzio i Romano, zavrseno je to.
              sigpic

              Comment


              • Vengeru je izgleda fetis pojacavati konkurenciju.

                Da li je realno da ce Girouda pustiti za 15 miliona?

                Comment


                • Ziru sa Azarom, kakav link up i build up Azar ce da uziva u ovih 6 meseca koliko mu ostaje u Celsiju, posle verovatno ide u Real

                  Comment


                  • Bice korisniji od Morate.

                    Comment


                    • Giroud pljačka zimskog roka. Takvu klasu za tu sumu dobiti. Nestvarno. :kafa:

                      Baš kao što reče kolega, zašto AW pojačava rivale!?
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakav posao Celzija ja ne verujem

                        Azar-Ziru najbolji link-up lige u najavi. Ziru bi dodatno skinuo pritisak sa Morate, taman da ovaj malo dodje sebi.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Arsenal poceo da se resava takozvanog deadwooda,Walcott,Coq,Giroud,tu se vidi prava promena koja se manifestovala dovodjenjem pravih ljudi u sportski sektor,vidi se da se Wenger tu ne pita vise u onom obliku kao nekada,na leto Debusi,Ospina,Mertezaker odlaze,naravno dovodjenje Aube i Mikija je i zbog Mesuta to jest novog ugovora,odavno nije Arsenal odradio ovako dobro pod pritiskom prelazni rok,by the way ko kaze da odlazak Zirua nije dobra stvar za Arsenal taj ne razume koncepciju onoga ka cemu ce Arsenal teziti u buducnosti,31 godina izgubio je i ono malo pokretljivosti sto je i imao nekada cak i u kaznenom prostoru,bio je medju najgorima u Ligi evrope.

                          Comment


                          • Ja mislim da je ovo ipak paravan za dovođenje Pitera Krauča!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Big Sam ide po Brozovica.

                              Everton are trying to sign Inter Milan midfielder Marcelo Brozović. (Source: Corriere dello Sport)

                              Comment


                              • Izgleda da je konačno završena saga oko dolaska Lucasa Moure u Spurse. SKY upravo objavi zvaničnu potvrdu. 25m. :kafa:

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X