Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pep Guardiola says Manchester City cannot spend £80m on a player
    • ‘We cannot pay that right now, they tell me. That is the truth’
    • £57m fee agreed for Aymeric Laporte would be a club record
    A meni su rekli da je Zemlja ravna ploca. I to je istina.
    sigpic

    Comment


    • Pa dobro nije rekao da ne mogu dovesti 5 igraca po 60 miliona.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Super ce Promes biti pojacanje za Liverpool, nadao sam se njemu. Sjajan transfer.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Mogu na dvojicu 95 miliona funti, ali na jednog 80 ne mogu nikako. Nema sanse.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              A meni su rekli da je Zemlja ravna ploca. I to je istina.

              Novinar je trebao da mu doda toalet papir da ocisti usta posle te izjave.

              Comment


              • Sane izgleda mjesec dana out. Mesarski start pravi i prosao neki indijanac samo sa zutim, kako je startovao dobro je prosao Leroy..
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  Sane izgleda mjesec dana out. Mesarski start pravi i prosao neki indijanac samo sa zutim, kako je startovao dobro je prosao Leroy..
                  Gledao sam juce taj mec. Ono je stvarno smejurija od sudjenja. Na kraju je taj mesar i dobio drugi zuti kada je pred sam kraj utakmice polomio jos nekoga, sva sreca pa je proslo bez povrede.
                  Sada ce Bernardo verovatno dobijati vise minuta. Ponistise mu sinoc golcinu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Za ne bas puno uzeste Aubu 63m,a Ibra ode u Galaksi izgleda,sad ce CFC da krene na Zirua hahah...CFC zeli sve sto igra u napadu i deluje slobodono 35m se spominju,jos sam Enrike da dodje i LS ce se gledati cesto ko na Marakani

                    Ako Roman gleda da ove sezone ne moze nista tj,da pojaca sa pravim igracima tim za LS ,a da su mu ovi postojeci uz par za rotaciju dovoljini za TOP 4 OK,pa na leto krene ko sto ce Real,onda i da razumem ,a ako mu je dosadilo bolje nek ode sto pre
                    Last edited by 61563; 29-01-18, 09:51.

                    Comment


                    • Ziru u Celzi? Otkud to?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Meni je transfer Aube u Arsenal ne baš najsjajnija stvar za Arsenal, pre svega što iz mog ugla, navijača Arsenala drago mi je da se desio taj transfer.
                        Ne znam šta će biti sa Giroud-om, koji meni uopšte nije lošiji i od njega i od Lakazeta.

                        Arsenal ima mnogo rupa u timu, a ovaj prelazni rok su pokrpili pozicije gde su najmanji bušni.

                        Comment


                        • Vidim da se priča da bi Delufeu mogao da završi na pozajmici u Votfordu, a Nzonzi da pređe u Everton.

                          Zanimljivi igrači svakako.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Koji kurac se desava u Celsiju? Zasto salju Bacuaija u Borusiju, a treba im napadac ocajnicki
                            sigpic

                            Comment


                            • Stizem im Ziru izgleda, razmena u krug Auba u Ars, Zika kod Kontea, a Bacuaji u Dortmund..
                              MESSI 10

                              Comment


                              • A ovo nista?

                                Spoiler


                                Comment

                                Working...
                                X