Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ti se bici moj ne prikljucujes diskusiji kao svaki normalan covek, vec na vrlo bezobrazan nacin omalovazavas sagovornike. Krenuo jednom, drugi put, treci put, video da niko ne reaguje i onda se osilio. Pa zbog tebe (doduse ne samo zbog tebe) bi banovano nekoliko ljudi. Ako si vec odlucio da se tako ponasas i pises u tom stilu budi spreman i na takvo ponasanje drugih prema tebi.
    Normalnoj diskusiji se normalno prikljucujem. Kao sto sam se upravo iznad prikljucio diskusiji o Obamejangu. Al neki ocigledno ne zele da vode normalnu diskusiju. Ne volim kad mi neko gura reci u usta i izvrce receno, kao sto je to Piksi uradio juce, zato sam mu odgovorio tako kako jesam. Umesto da me npr jebe za Moratu, ako vec hoce da me zajebava(nemam nista protiv toga),to mu je na tacni, on nepotrebno postavlja onakve komentare. Ljudima koji bahato ili podmuklo postuju, istom merom uzvracam, cak i gore, sa ostalima nemam problem.

    Ja nemam komplekse i ne gajim mrznju ni prema jednom rivalskom klubu Junajteda pa da konstantno izbacujem toksicne postove kao sto to neki ovde rade. Evo upravo sam sa Pobedom pricao kako mi je krivo sto je Kutinjo otisao iz Pula. Ja jednostavno nemam taj mentalni problem da moram da trujem sve sto ide protiv mog kluba. Cak sam i pisao da Pep radi bolji posao od Murinja, ali da bodovi ne predstavljaju pravu razliku kvaliteta dosadasnjeg posla. Al eto, ajde da pricamo da Bici iz cista mira omalovazava sagovornike.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Obamejang je odlican igrac, brz, prodoran, sa ocajnom realizacijom doduse, ali ni u ludilu nije medju pet napadaca svijeta, nije ni medju deset. Bio je to u jednom trenutku, pretprosle sezone cini mi se kad je davao golove kao lud. Postoji jedan ogromni problem sa Obamejangom inace, njemu je zivotni san da zaigra za Real, sto znaci ako ikad dodje ponuda od Reala on ode. A Realu treba novi napadac. Sigurno im Obamejnag ne bi bio prvi izbor, ali igraci koji ce sve dati da zaigraju za Real ili Barselonu su prilicna kocka za ostale klubove.
      sigpic

      Comment


      • Lewa, Suarez, Kejn, Kavani, Aguero pa i Iguaina, Lukakua, Moratu bih stavio ispred a naravno ne racunam ova krila Mesija, Ronalda, Nejmara, Sanceza itd


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Normalnoj diskusiji se normalno prikljucujem. Kao sto sam se upravo iznad prikljucio diskusiji o Obamejangu. Al neki ocigledno ne zele da vode normalnu diskusiju. Ne volim kad mi neko gura reci u usta i izvrce receno, kao sto je to Piksi uradio juce, zato sam mu odgovorio tako kako jesam. Umesto da me npr jebe za Moratu, ako vec hoce da me zajebava(nemam nista protiv toga),to mu je na tacni, on nepotrebno postavlja onakve komentare. Ljudima koji bahato ili podmuklo postuju, istom merom uzvracam, cak i gore, sa ostalima nemam problem.

          Ja nemam komplekse i ne gajim mrznju ni prema jednom rivalskom klubu Junajteda pa da konstantno izbacujem toksicne postove kao sto to neki ovde rade. Evo upravo sam sa Pobedom pricao kako mi je krivo sto je Kutinjo otisao iz Pula. Ja jednostavno nemam taj mentalni problem da moram da trujem sve sto ide protiv mog kluba. Cak sam i pisao da Pep radi bolji posao od Murinja, ali da bodovi ne predstavljaju pravu razliku kvaliteta dosadasnjeg posla. Al eto, ajde da pricamo da Bici iz cista mira omalovazava sagovornike.
          Sa ovim u drugom pasosu se slazem. S tim sto mislim da se dobro secas kada si i sta uradio. Cak smo ti i ja tada prodiskutovali o tome.
          A ovo u prvom, zasto bi morao da te jebe za bilo sta?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Lewa, Suarez, Kejn, Kavani, Aguero pa i Iguaina, Lukakua, Moratu bih stavio ispred a naravno ne racunam ova krila Mesija, Ronalda, Nejmara, Sanceza itd


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Ova petorica ok, a iguaina, moratu i lukakuka ne vidim kao bolje od aube, pricamo o cf-ovima bas..izuzima i ja messija, ronalda itd..eto onda 6.moja greska
            MESSI 10

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Sa ovim u drugom pasosu se slazem. S tim sto mislim da se dobro secas kada si i sta uradio. Cak smo ti i ja tada prodiskutovali o tome.
              A ovo u prvom, zasto bi morao da te jebe za bilo sta?
              Sto da me ne jebe, valja se malo poprckivati, na fudbalskom smo pdf-u, zdravo je. Al ne volim kad to neko uradi ispod pojasa, izvrne ti argument pa taj produkt preuvelica.

              Znam na sta mislis, jesam preterao tada, jebiga vodila se rasprava za koju nisam mogao da verujem da se vodi na jednom forumu gde ljudi prate fudbal, tad sam jednostavno trebao da izadjem iz foruma i vratim se kad se sve zavrsi.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Sto da me ne jebe, valja se malo poprckivati, na fudbalskom smo pdf-u, zdravo je. Al ne volim kad to neko uradi ispod pojasa, izvrne ti argument pa taj produkt preuvelica.

                Znam na sta mislis, jesam preterao tada, jebiga vodila se rasprava za koju nisam mogao da verujem da se vodi na jednom forumu gde ljudi prate fudbal, tad sam jednostavno trebao da izadjem iz foruma i vratim se kad se sve zavrsi.
                Nemam ja nista protiv tebe, samo sam karikirao na tvom primeru, zato sto ti volis da se porpckujes. Pa reko neces se naljutiti, inace to isto mnogi ovde rade sa Pepom....nista licno.

                Samo se pitam ako je Pep prevara, sta je onda Mou? Najbolji na svetu?
                (Opet ne secam se da li si ti to govorio, a najverovatnije nisi)
                Last edited by Brian McShtull; 26-01-18, 15:42.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Jebote, kakav igrač ode kod Sparsa, haman za dž.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Nemam ja nista protiv tebe, samo sam karikirao na tvom primeru, zato sto ti volis da se porpckujes. Pa reko neces se naljutiti, inace to isto mnogi ovde rade sa Pepom....nista licno.

                      Samo se pitam ako je Pep prevara, sta je onda Mou? Najbolji na svetu?
                      (Opet ne secam se da li si ti to govorio, a najverovatnije nisi)
                      Najbolji na svetu upravo. Sam si napisao. I to ubedljivo najbolji na svetu. Samo je to drugačiji mentalni sklop. Tu gde Murinjo kroči prevara bez garantovanih 300 milki po roku ne bi kročila. Murinjo ćuti i izvlači maks, a prevarica bi kukala.

                      Comment


                      • Slazem se, Pep nikad ne bi krocio u Real Madrid i Mancester Junajted, zna on sta je rivalitet.

                        Comment


                        • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Najbolji na svetu upravo. Sam si napisao. I to ubedljivo najbolji na svetu. Samo je to drugačiji mentalni sklop. Tu gde Murinjo kroči prevara bez garantovanih 300 milki po roku ne bi kročila. Murinjo ćuti i izvlači maks, a prevarica bi kukala.
                            Ali kako mozes da kazes da cuti i izvlaci MAX, kada znamo svi dobro da je i on trosio koliko i Pep (da nije na primer Ibrahima i Sanceza doveo za dz potrosio bi verovatno i vise od Pepa).
                            I takodje svi vrlo dobro znamo (neki se secaju, neki su mozda zaboravili pa da ih podsetim, a neki mozda i ne zele da se sete) da ne cuti. Kada mu nisu doveli Perisu vrlo jasno je on to na konferencijama za stampu stavljao do znanja i cak jedno vreme tovario upravu sopstvenog kluba - ne toliko direktno, ali na njegov nacin, lukavo, perfidno - sto bi se reklo izmedju redova.

                            Nemojte te price jedan je takticki genije, drugi je prevara, jedan je revolucionar drugi je sofer autobusa, jedan zna samo na jedan nacin da igra drugi se prilagodjava situaciji, jedan je hrabar drugi je picka, jedan bez para i ogromnog budzeta ne dolazi nigde da radi, drugi raspolaze sa onim sto ima..... jer su najblaze receno glupe.

                            Umesto da budemo zahvalni sto su obojica u isto vreme preuzeli dva velika PL kluba i samim tim preneli svoj rivalitet i na ovu ligu i kvalitet sto je jos bitnije. To samo dize popularnost PL-a pa cak i ako je ove sezone sampion 99% poznat produbljuje konkurenciju, povecava neizvesnost, podize kvalitet lige na visi nivo ..... mi kao nezahvalni debilcici dozvoljavamo jedni drugima da budemo uvuceni u raznorazne rasprave nivoa pa hajde da kzemo treceg razreda osnovne skole. To je donekle i normalno usled velikog medijskog hajpa, pa onda imamo priliku svakodnevno da vidimo, cujemo netacne argumente kao ovaj Urosev sada na primer koji samo jos vise odprinose produbljivanju tenzija.

                            Budite srecni ljudi sto imate priliku da gledate majstore na delu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by miha92 View Post
                                Auba je top napadac, meni medju 5 na svetu vec par godina unazad, ima ih ispred po kvalitetu,ali 5.je otprilike
                                Ma jok, bolji je Lukaku

                                Comment

                                Working...
                                X