Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oko cega se digla rasprava [emoji23]
    Dal ste realni...osim sto se malko bocnete tu i tamo..
    Ali i jest..dosadan neki dan...

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bila je kod mene juče neka prezentacija tava i raznog posuđa, i ja sam se žalio. Često su nezgodne te prezentacije.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Da li ste realni da raspravljate o prezentaciji Alexisa?

        Ovdje nekog mnogo boli odlazak Alexisa, a da ne pricam o tome sto je izabrao United.
        Mhm. Powerslave čovjek ne može se pomiriti sa činjenicom da je Alexis otišao iz Arsenala ravno u Junajted. I razumijem ga. No no spinovati ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          oko cega se digla rasprava [emoji23]
          Dal ste realni...osim sto se malko bocnete tu i tamo..
          Ali i jest..dosadan neki dan...

          tt
          Moj tata drzi plantaze paradjza ..... A moj ima farme kokosaka ....
          Na mom tviter nalogu je tri puta vise lajkova nego na tvom ..... ma sta mi rece, ali zato si ti seljak ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma jbg, ne volim lika pa to ti je... Nije ni prvi ni zadnji koji ce doci u Junajted a da je meni antipatican/odvratan Vidis da ni menadzera ne volim nikako

            A ovo sto se radi u fudbalu danas jedino moze da se uporedi sa glupostima koje vidis u NFL-u... Nema tu pomoci. Velike su pare u igri.

            Ostali sportovi dje nema toliko para su i dalje normalni. Zato sve manje i gledam fudbal.

            Comment


            • E sad plantaze paradajza [emoji3]

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ma jbg, ne volim lika pa to ti je... Nije ni prvi ni zadnji koji ce doci u Junajted a da je meni antipatican/odvratan Vidis da ni menadzera ne volim nikako

                A ovo sto se radi u fudbalu danas jedino moze da se uporedi sa glupostima koje vidis u NFL-u... Nema tu pomoci. Velike su pare u igri.

                Ostali sportovi dje nema toliko para su i dalje normalni. Zato sve manje i gledam fudbal.
                Da li je moguće? Kako se usuđuješ! Pa oni su sada dio Jedinstva! Sama riječ kaže - jedinstvo - ujedinjeni - one love! Pravi navijač Utda zaboravi sve animozitete, antipatije i druge negativno usmjerene emocije prema subjektu i odmah ga zavoli i krene štititi kako je ovaj kročio na Traford.

                A sad ozbiljno: otkud "Powerslave" a ne navijaš za Čekićare?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Najpoznatije Jedinstvo je iz Brčkog i nosilac originalnog imena. Nismo nikome prodavali prava i molimo da se ne koristi. Ima još iz Bihaća i Užica ali naravno mnogo manje poznati i ne primjećujemo ih

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Najpoznatije Jedinstvo je iz Brčkog i nosilac originalnog imena. Nismo nikome prodavali prava i molimo da se ne koristi. Ima još iz Bihaća i Užica ali naravno mnogo manje poznati i ne primjećujemo ih
                    Meni Olja odobrila, nikog se ne bojim!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Prezentacija ko prezentacija,licno kako je uradjeno dal mi se svidja DA,ali licno me zabole i da je krs i da je nema,meni je najzad drago da su se iz uprave MU najzad setili da krenu da mu dovode vrhunske igrace(Murinju najboljem treneru na svetu)pa tako i meni jednog od najomiljenijih sa kojima ce moci da osvaja titule u(LS i PL)

                      Jos 2-3 ovakva i uzima Murinjo LS vec sledece godine,mada posto je veliki trener ne bi cudilo da i sa manje resursa (dobrih igraca )osvoji

                      Govorim ovo ne kao navijac MU,jer nisam,vec jednostavno volim Murinja pa tako volim i njegove uspehe

                      P.S. Poweru se bas ogadili ovi sa spanskog govornog podrucja
                      Nije valjda da su najboljem treneru sveta po tebi potrebna 3-4 Sanceza da bi zavrsio ispred trenera kojeg si oznacio kao prevaru ? Nema mi tu neke logicke utemeljenosti
                      Last edited by Lion; 25-01-18, 11:33.

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCIP View Post
                        Nije valjda da su najboljem treneru sveta po tebi potrebna 3-4 Sanceza da bi zavrsio ispred trenera kojeg si oznacio kao prevaru ? Nema mi tu neke logicke utemeljenosti
                        Pusti Fiksnog on je pristrasan. A objektivan je kao vlazan san, dok je sa druge strane taktican kao medved i uvek, ali uvek uleti sa necim u najgorem mogucem trenutku. A nije trol, niti provokator - to znam.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Meni Olja odobrila, nikog se ne bojim!




                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Pusti Fiksnog on je pristrasan. A objektivan je kao vlazan san, dok je sa druge strane taktican kao medved i uvek, ali uvek uleti sa necim u najgorem mogucem trenutku. A nije trol, niti provokator - to znam.
                            Lepo si to napisao, taktican je kao medved, a i lukav kao lisica i namazan svim bojama kao kameleon. Ali nasa duznost je da ostalima ukazemo da ne dozvole da ih zavedu intelektualne fraze naseg Fiksnog i predstavljanje prevazidjenog trenera kao najboljeg trenera na svetu

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCIP View Post
                              Nije valjda da su najboljem treneru sveta po tebi potrebna 3-4 Sanceza da bi zavrsio ispred trenera kojeg si oznacio kao prevaru ? Nema mi tu neke logicke utemeljenosti
                              Pa kad bi se Prevara zaustavila na ovom timu,koji je svakako kvalitetniji od MU,vrv ne bi bilo potrebno,al posto vidim da nema nameru da se zaustavi (pred vratima Laport) a vec je pikirao ,Freda iz Sahtjora,al stvarno ne znam sta ce mu sem da ukrade igrace konkurenciji,ili da mu bude izmena ,izmene,KDB,Silva,a ima i Gundogan i Fernandinja ,evo danas citam da je spreman da ide i po Grizmana da kesira i da ustupi Aguera,zamisli sta ce tek raditi sledece leto,kad ga opet Siti izduva za LS,jednostvano on jeste Prevara,za mene(zato sto ga svrstavaju u NO1 trenera na svetu)ali nije dunster da ne zna nista,tu je TOP 10-15 i kad mu dovedes skoro sve sto pozeli,bice konkurentan iz tog razloga mora se kupovati

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pa kad bi se Prevara zaustavila na ovom timu,koji je svakako kvalitetniji od MU,vrv ne bi bilo potrebno,al posto vidim da nema nameru da se zaustavi (pred vratima Laport) a vec je pikirao ,Freda iz Sahtjora,al stvarno ne znam sta ce mu sem da ukrade igrace konkurenciji,ili da mu bude izmena ,izmene,KDB,Silva,a ima i Gundogan i Fernandinja ,evo danas citam da je spreman da ide i po Grizmana da kesira i da ustupi Aguera,zamisli sta ce tek raditi sledece leto,kad ga opet Siti izduva za LS,jednostvano on jeste Prevara,za mene(zato sto ga svrstavaju u NO1 trenera na svetu)ali nije dunster da ne zna nista,tu je TOP 10-15 i kad mu dovedes skoro sve sto pozeli,bice konkurentan iz tog razloga mora se kupovati
                                Freda dovodi umesto Turea, a Laporta zbog ucestalih povreda Kompanija na koga se vise ne moze ozbiljno racunati. A ako govorimo o trenerima koji dovode igrace samo da bi ih ukrali konkurenciji, znamo svi ko je u toj kategori trenera neprikosnoven . Meni je iskreno drago sto Pep napreduje u tvojim ocima i sto je usao u tvojih top 10-15 trenera, uz nada da ce uci bar u top 5 kada i sledece sezone uzme titulu

                                Comment

                                Working...
                                X