Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odnos poseda na Etihadu 83-17% u korist Građana.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by nine33 View Post
      David de Gea has now kept more clean sheets this season (14) than any other goalkeeper in Europe's top 5 Leagues.
      A postotak odbranjeni suteva nestvarih 83%

      Comment


      • Jao sta je proustio sterling za 3:1
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Bravo Sane, kakva vrteska


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Al koja razlika u broju pasova, skoro 600

            Comment


            • A sta kazete za Milivojevica? Bas sam ocekivao hvalospeve po forumu i stranicama, kad ono nista. Gotivio sam ga jos u Zvezdi, pa u Olimpijakosu, ovo je vec izvan ocekivanja. U dobrom premijerligaskom klubu je godinu dana, za to vreme je dosao do toga da svaku igra po 90min, izvodi penale ali i tim pre utakmice. Nas Luka je kapiten jednog Kristal Palas za manje od godinu dana provedenih u njemu. I ne samo to, na poslednja tri gostovanja, dao je 3 od 4 gola za svoj tim.
              Van Milivojevic price: Iako je Matic u slabijoj formi, kao i Tadic ali on je u reprezentaciji druga prica, Grujic tek treba da se dokazuje, SMS da tempira formu za kraj sezone (i da Krstajica prelezi Muslinove boginje mada vidim da hoce) deluje mi da cemo imati jedan od boljih veznih redova na SP.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                A sta kazete za Milivojevica? Bas sam ocekivao hvalospeve po forumu i stranicama, kad ono nista. Gotivio sam ga jos u Zvezdi, pa u Olimpijakosu, ovo je vec izvan ocekivanja. U dobrom premijerligaskom klubu je godinu dana, za to vreme je dosao do toga da svaku igra po 90min, izvodi penale ali i tim pre utakmice. Nas Luka je kapiten jednog Kristal Palas za manje od godinu dana provedenih u njemu. I ne samo to, na poslednja tri gostovanja, dao je 3 od 4 gola za svoj tim.
                Van Milivojevic price: Iako je Matic u slabijoj formi, kao i Tadic ali on je u reprezentaciji druga prica, Grujic tek treba da se dokazuje, SMS da tempira formu za kraj sezone (i da Krstajica prelezi Muslinove boginje mada vidim da hoce) deluje mi da cemo imati jedan od boljih veznih redova na SP.
                Dobar je Luka, solidno igra cele sezone. SMS ce u epl na leto, verujem da ce neko hteti da ga plati. Kad vec pominjes nase veziste, ja nikad Fejsu necu prezaliti. Taj bi bio danas world class da su ga povrede obisle.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ispratio sam Maksimovića iz Valensije poslednje dve utakmice. Dao mu Marselinjo šansu od početka. Odigrao je i više nego dobro. Može biti dobar fudbalerčić ako bude nastavio da igra.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Okaz Silvi Moze on i u bolji klub onako
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Jack View Post
                      Okaz Silvi Moze on i u bolji klub onako
                      Šteta za Portugalca. Odličan menadžer ali bilo pitanje kada će Votford krenuti da klizi.
                      Nadam se da će Silva ostati u PL i naći klub po svojoj meri.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Okaz Silvi Moze on i u bolji klub onako
                        Kakvi imbecili ja ne verujem. Lik igra celu sezonu sa petim stoperom ekipe i pola tima mu povredjeno. Trenutno deseti na tabeli. Daboda ispali iz lige.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Kakvi imbecili ja ne verujem. Lik igra celu sezonu sa petim stoperom ekipe i pola tima mu povredjeno. Trenutno deseti na tabeli. Daboda ispali iz lige.
                          Neverovatno,bukvalno je sam sebi digao lestvicu cim je dosao od prvih rezultata,i sad zbog toga ispasta, a da je drzao neke prosecne rezultate ,sigurno se ne bi ni dovodilo u pitanje da ga otpuste
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma to je trend Votforda. Kod njih se menadzeri ne zadržavaju dugo. Baš su debilni. Nek vala ispadnu iz lige..

                            I kako sad da dovedu nekog ozbiljnog menadzera, kad se unapred zna da će dobiti otkaz šta god da uradi...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • This has been a difficult decision and one not taken lightly. The Club is convinced the appointment of Silva was the right one and had it not been for the unwarranted approach by a Premier League rival for his services we would have continued to prosper under his leadership.

                              The catalyst for this decision is that unwarranted approach, something which the Board believes has seen a significant deterioration in both focus and results to the point where the long-term future of Watford FC has been jeopardised.

                              For the security and success of the football club, the Board believes it has to make a change
                              Ček, ovde nemaju veze rezultati sa otpuštanjem, već flertovanje sa drugim klubom?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa ovo je sjajno
                                https://youtu.be/Xg1em7hBxSg

                                Comment

                                Working...
                                X