Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar transfer, jer Celsiju ocajnicki treba egzekutor, ali i dobre pare za Romu s obzirom da Dzeko ipak za par mjeseci puni 32 godine, pritom dobijaju mladog i dobrog napadaca i vjerovatno s pravom kupovine ukoliko budu zeljeli
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Zaboravih i na njega.



      Ni ovo nije nešto mnogo. Mogao je još da izvuče lagano.
      Skoro sam bas gledao plate u Sitiju i izneverovao sam kad sam video da Sterling ima vecu platu od KDB.
      Red je bio da dobije povisicu i slazem se da bi mogla da bude jos veca, posebno ako se uzme u obzir nov ugovor sa Otamendijem. Ne znam ko je agent KDB-a, ali moralo je to bolje.

      Comment


      • Holandani igraju lep fudbal ali ih vec godinama nema nigde, kao da su zastali u ovom pomahnitalom svetu transfera i sve je veci jaz izmedju njih i bundesligasa, a o PL da ne pricam.
        Za stopere i golmane su ovo oke godine, na visokom nivou jos 3,4 godine ako nisi Bufon a posle toga jos dve na iskustvo. 37, 38 polako se spremaj za penziju. A mislim da su tu i spicevi, pogotovo jaci i visoki igraci kojima brzina nije bila prednost ceo zivot. Za beka, krilo, vezne igrace je jasno da dodje do gubitka snage, brzine, eksplozivnosti, prvog koraka jer na tim pozicijama dolaze mladji, laksi i brzi protivnici.. Dzeko moze lepo da odradi ovaj ugovor, dobro da odigra do kraja ove ratujuci sa Kosjelnijem, Megvajerom, Matipom, Dzonsom, Smolingom, Morganom, Jagilejkom, Mustafijem, Kompanijem, Vertongenom, Vilijamsom, Evansom.. da prevari mladje kao sto su Stons, Mi, Ake, Kin, Sancez, Kabasele, Hoedt..to su mu protivnici narednih godina i mislim da ce dobro proci.. pa kad Morata bude sigurniji a Dzeko stariji da zamene pozicije
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Holandani igraju lep fudbal ali ih vec godinama nema nigde, kao da su zastali u ovom pomahnitalom svetu transfera i sve je veci jaz izmedju njih i bundesligasa, a o PL da ne pricam.
          Za stopere i golmane su ovo oke godine, na visokom nivou jos 3,4 godine ako nisi Bufon a posle toga jos dve na iskustvo. 37, 38 polako se spremaj za penziju. A mislim da su tu i spicevi, pogotovo jaci i visoki igraci kojima brzina nije bila prednost ceo zivot. Za beka, krilo, vezne igrace je jasno da dodje do gubitka snage, brzine, eksplozivnosti, prvog koraka jer na tim pozicijama dolaze mladji, laksi i brzi protivnici.. Dzeko moze lepo da odradi ovaj ugovor, dobro da odigra do kraja ove ratujuci sa Kosjelnijem, Megvajerom, Matipom, Dzonsom, Smolingom, Morganom, Jagilejkom, Mustafijem, Kompanijem, Vertongenom, Vilijamsom, Evansom.. da prevari mladje kao sto su Stons, Mi, Ake, Kin, Sancez, Kabasele, Hoedt..to su mu protivnici narednih godina i mislim da ce dobro proci.. pa kad Morata bude sigurniji a Dzeko stariji da zamene pozicije
          Ma ja mislim da ce Dzeko razvaliti,uz Azara,mada bi ja doveo jos nekog novog ofanzivnijeg,tipa Bernard,Bejli,Malkolm i prodao Pedra,pa mozda CiliWilija iako mi je gotivan

          I kad smo kod Holandeza RVP se vratio u Fejnord
          Last edited by 61563; 19-01-18, 23:06.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Skoro sam bas gledao plate u Sitiju i izneverovao sam kad sam video da Sterling ima vecu platu od KDB.
            Red je bio da dobije povisicu i slazem se da bi mogla da bude jos veca, posebno ako se uzme u obzir nov ugovor sa Otamendijem. Ne znam ko je agent KDB-a, ali moralo je to bolje.
            Ide tu sledeće sezone opet poboljšani ugovor.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jel se to Roman opametio? Dzeko je top pojacanje za Kontea.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ide tu sledeće sezone opet poboljšani ugovor.
                Evo odgovora:

                Kevin De Bruyne is gearing up to sign a new deal at Manchester City worth more than £260,000 a week.

                Comment


                • Kakav poklon za Azara.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kakav gol
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Strasna akcija.

                      Comment


                      • Sunce ti kakva akcija i egzekucija

                        Comment


                        • Kakva akcija jbteeee. Svaka čast!

                          Čim Konte izvede više od 2 ofanzivna igrača, odmah sve to izgleda bolje na terenu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cist penal nije sviran za Brighton.

                            Evo magije

                            Comment


                            • Ovaj March ima fantastican first touch

                              Comment


                              • Neverovatno da drugi penal ne svira.

                                Comment

                                Working...
                                X