Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povlačim pitanje.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Mora Peponja dati celog sebe ne bi li izjednacio Zozeov rekord od jednog poraza u sezoni.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Rekoh ja, prvi ozbiljan protivnik i odma blamiranje. Ovaj Liverpul kao da je sastavljen da tovari Siti.
        United neozbiljan? Chelsea? Toth? Malo puno kenjate, skacete sami sebi u usta s tim prvi ozbiljan protivinik.

        A necu da pominjem 4.kolo lige i petarda Kloppari, 5-0, slovima PET, sta vam je ljudi amnezija neka?
        Last edited by Mrkela; 14-01-18, 20:17.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Koliko je kompleksa nabio Gvardiola sa svojom ekipom, samo se cekao poraz da dobijemo erupciju, pa bolje da ne kazem cega.
          E bas sad citam i gledam... Nevjerovatno.

          U pravu je bici za ovo da je Pul stvoren za Siti, bas najtezi njima matchup. Kako ih Klop nalozi to nisu istine, izgledaju kao zvjeri na teren kad krenu u presing.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            United neozbiljan? Chelsea? Toth? Malo puno kenjate, skacete sami sebi u usta s tim prvi ozbiljan protivinik.

            A necu da pominjem 4.kolo lige i petarda Kloppari, 5-0, slovima PET, sta vam je ljudi amnezija neka?
            Crveni Manea je tu presudio, nista bolji Siti nije bio do tada.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by Baka View Post
              E bas sad citam i gledam... Nevjerovatno.

              U pravu je bici za ovo da je Pul stvoren za Siti, bas najtezi njima matchup. Kako ih Klop nalozi to nisu istine, izgledaju kao zvjeri na teren kad krenu u presing.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
              Pa to je to sto se tice poraza Sitija ove sezone, niko vise nije dovoljno lud da igra 80min pressing i pored toga jedva dobije. Moze se reci da je Liverpul ovo dobio na silu, ali zasluzeno. Svakako jos puno mora toga da se promeni da bi oni mogli da se bore za neki trofej.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pogledah hajlajte drugog. Auh kakvi kiksevi.

                Stouns prije povrede je bas dobrooo igrao, al mu ta pauza nikako nije prijala. Otresao ga je kao slinu, usao je u duel kao da je sam.

                Ocajan kiks kod drugog i treceg gola. Bas ne znam sto bi Edersonu onamo. A i Gundo (ili Bernardo?) uvali Otamendija dobro, a i Otamendi s njom prelose odreagovao.

                Al zato realizacije Liverpula... Prelijepo. Firmino smekerski, Mane skida paucinu fenomenalno i Salah za kraj laganica.

                Liverpul kod treceg gola Sitija... Bas ne znam, ne umijem da objasnim...

                I za kraj Aguero aaaa.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  United neozbiljan? Chelsea? Toth? Malo puno kenjate, skacete sami sebi u usta s tim prvi ozbiljan protivinik.

                  A necu da pominjem 4.kolo lige i petarda Kloppari, 5-0, slovima PET, sta vam je ljudi amnezija neka?
                  Junajted ne zna da napada i samim tim ne moze biti ozbiljan protivnik. Mogu da dobiju na kontu individualnog kvaliteta, al to se ne moze shvatiti kao ozbiljan protivnik dok taj individualni kvalitet napred ne bude wc. Celzi se raspada bez Matica i Koste, dva od tri najbolja igraca iz prosle sezone, to je valjda svima jasno. Poketino je mini Murinjo na gostivanjima, videcemo Peponju na WHL-uVembliju.

                  To za Kloparu sam rekao, da Mane nije dobio crveni, mnogo drugacije bi se zavrsilo. Klopu je presing prednje trojke glavna odbrana, kad je Mane dobio crveni raspali su se na paramparcad, jer jelte, nisu imali odbranu.

                  Dobru sezonu igra Peponja, za svaku pohvalu. Mada, nista spesl i revolusneri.
                  Last edited by bici; 14-01-18, 20:53.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ma ja, to ja govorim godinama, premier liga je daleko najslabija, sve neki neozbiljni timovi

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Ma ja, to ja govorim godinama, premier liga je daleko najslabija, sve neki neozbiljni timovi
                      Jašta je, da im je uvijek nezgodni Levante da vide šta je kvalitet.

                      Fazon je da je Siti baš igrao nestvarno većinu utakmica ove sezone, plus su se neke ekipe u startu usrale protiv njih (što je i razumljivo donekle).

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Ma ja, to ja govorim godinama, premier liga je daleko najslabija, sve neki neozbiljni timovi
                        Nema potrebe za takvim upisima ako nemas nista pametno da kazes ;)
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ma kakva dobra sezona Pepa, ja bih pre rekao jedva solidna.
                          Jedna izgubljena za 23 utakmice, mora to bolje.
                          Prosek 2.91 gola po mecu, bolji su od Barse, ali dobro, Leganes i Girona bi lagano bili u top4 u PL.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Crveni Manea je tu presudio, nista bolji Siti nije bio do tada.
                            Ajde da presudi crveni kada izgubis 1-0 ili 2-0 .... ali da ti presudi da te napune sa 5 komada ... ozbiljna presuda.
                            Crveni karton je tada mozda resio pobednika te utakmice, ali nikako nije presudio da Liverpul bude ponizen.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ma kakva dobra sezona Pepa, ja bih pre rekao jedva solidna.
                              Jedna izgubljena za 23 utakmice, mora to bolje.
                              Prosek 2.91 gola po mecu, bolji su od Barse, ali dobro, Leganes i Girona bi lagano bili u top4 u PL.
                              Mali off

                              Pogledaj ti Mesijev gol danas i preispitaj stavove neke

                              Inace zaista zaninljiva borba za top4 nas ocekuje, u nekoj suludoj situaciji, mozda neko i pripreti Sitiju. Mada to je vec naucna fantastika.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Mali off

                                Pogledaj ti Mesijev gol danas i preispitaj stavove neke

                                Inace zaista zaninljiva borba za top4 nas ocekuje, u nekoj suludoj situaciji, mozda neko i pripreti Sitiju. Mada to je vec naucna fantastika.
                                Covek daje sve iste golove. Istina. Sve velemajstorske.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X