Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azar ima da pokida, njemu samo treba napadacka ekipa.

    Konte i Murinjo su ipak treneri koji ce prvo zastiti svoj gol pa ajde onda da ga damo.

    Prosle godine je imao prostora, a ove godine sva kreacija pada na njegova ledja. A i Konte je jedini koji svog najboljeg igraca izbaca pri nepovoljnom rezultatu prije kraja. Nejasan covjek, pa koliko god Azar los bio.
    Kad su zadnji put Pogba, KdB i Silva, Ozil i Sancez, Salah, trio iz Totenhema izasli kad je bilo nerijeseno ili kad su gubili... Prosto mi je to nevjerovatno.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • On uopste nije los ove sezone, daleko nas najbolji igrac ponovno, da gledas svaku tekmu znao bi
      Pao jest u formi i to u zadnja 3-4 meca, prije toga odlican. Meni je muka vise gledat ovaj antifudbal, conte je gori i od murinja. Nadam se da na ljeto dolazi Sarri ili neko ko ce igrati napadacki, ovo je jebeni antifudbal

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Azar je los celu sezonu, jedan Lingard ima bolju sezonu od njega. Tako je i predproslu bio los jednostavno nema kontinuitet i stalni učinak. Pitanje da li je on za Real i kako ce se snaci tamo. Definitivno mi ne izgleda kao zamena za CR7.

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Ne znam dal ti gledaš Čelzi, ali reći da Hazard ima lošu celu sezonu je glupost. Možda nema neke impresivne statistike u vidu golova/asistencija ali ako malo pogledaš u toku mečeva, uvek je najbolji Čelzijev igrač. Uvek on započinje napade, razigrava, otvara. SVaki napad ide preko njega. Uvek izbaci po 2 igrača i oslobodi prostor za saigrače.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Whiskey View Post
          On uopste nije los ove sezone, daleko nas najbolji igrac ponovno, da gledas svaku tekmu znao bi
          Pao jest u formi i to u zadnja 3-4 meca, prije toga odlican. Meni je muka vise gledat ovaj antifudbal, conte je gori i od murinja. Nadam se da na ljeto dolazi Sarri ili neko ko ce igrati napadacki, ovo je jebeni antifudbal
          Uh, da znas. Dosadilo mi vise gledati 0 0 prvo pa sta bude u drugom, pogotovo kuci. A realno, nije bas daleko najbolji, Alonso je sjajan, Aspilikueta na svom dobrom nivou, Kristijansen obecava. Mene brinu Morata i Fabregas, nema ih poslednjih nedelja, iskreno i Kante je malo pao u formi, ne strasno ali se primeti da ga nema tako jako u sredini terena.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • E da, azpi je odlican takodjer, njega sam zaboravio

            Comment


            • Jel primetio neko kako je Kejn izvukao Jagelku na 30 metara od gola kod ovog pogotka Sona. Oslobodio prostor da Son sam uleti u peterac bez pratnje. Previše naivan ispao Jagelka...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kako igra Son...

                Kida dečko. Kretnja, pas, dribling...sve funkcioniše večeras.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Stvarno je zalosno da jedan igrac kao Hazard igra u Chelseau.

                  Comment


                  • Vraca Tottenham polako formu. Nije vise toliko sigurno da ce United zavrsiti ispred njih.

                    Comment


                    • Bilo je određenog sprdanja na račun Totenhema, posebno kod Arsenalovaca, i priča da ove godine ispadaju definitivno iz top 4 itd. Međutim izjednačeni su sa Liverpulom i na 3 boda od drugog i trećeg na tabeli.

                      Totenhem će dok je Kejn tu biti uvijek u igri za top 4, najmanje. Kakav fudbaler, ajde što je sam igračina već i druge čini boljim. S tim da ne znam kako će ga zadržati ako ne uzmu ništa ove ili naredne sezone, zaslužio je da se bori za najveće trofeje.

                      Comment


                      • sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • Spoiler

                          Comment


                          • Malcom u Arsenalu, 37m funti, done deal.

                            Alexis ima dogovorene uslove za kraj sezone sa Cityem, vec odavno, ali Alexis hoce da ide sada. United je spreman da plati vecu platu (400k) i plati Felicevica 5-10m. U ovom trenutku, niti jedna ponuda nije stigla na adresu Arsenala. Kada stigne, on ce biti prodan.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Prosek ekipa smo postali, sta reci. Evo pre par sezona na ovakvom gostovanju se ocekivala rutinska pobeda, a sada smo zadovoljni ako bod izvucemo.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Neka antipropaganda pocne sad [emoji3]

                                Comment

                                Working...
                                X