Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram ti reći da sam strašno zadovoljan kad to čujem od tebe i tebi sličnih. Zabrinuo bih se za sebe da je drugačije.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Win win situacija, ja srećan jer sam ti rekao, ti srećan jer si čuo od mene. Sad ne moraš da brineš za sebe.

      Kako se saradnjom ipak mogu zadovoljiti sve ljudske potrebe.

      Ajmo Siti jako do kraja!

      Comment


      • Uroš i ja slično razmišljamo. Valja se negde sloziti. Samo što City neće biti neporazen, gostovanje na Enfildu u nedelju ce biti kraj ovog nepobedivog niza.

        Comment


        • Sta ocekujete ovo kolo? Npr na mecu Kristal Palas i Barnlija? Votforda i Sautemptona? I da, Liverpul Siti?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Alexis Sanchez: Man City prepared to miss out on Arsenal forward over fee

            Manchester City are prepared to risk missing out on Alexis Sanchez - possibly to Manchester United - rather than pay Arsenal's £35m asking price.

            It is also understood Sanchez's agent wants £5m for his part in the deal, taking the overall tally to £40m - double what City are willing to pay.

            Sanchez, 29, will leave the Gunners in January if a suitable offer arrives and a replacement is secured.

            French side Paris St-Germain have also been linked with the Chile forward but Sanchez's preference is to join Manchester City.

            However, given Gabriel Jesus' knee injury is now not as bad as initially feared - City boss Pep Guardiola said on Thursday the Brazil forward could be back in action "in two or three weeks" - the club do not view such a huge outlay on a player who would be available for nothing in the summer as being worthwhile.

            City also feel the player is determined to leave Arsenal come what may this month, so their stance could lead to him joining a rival club.

            Guardiola would not be drawn on his interest in Sanchez at Friday's news conference before their trip to Liverpool on Sunday.

            It is understood the Gunners hierarchy have accepted that Sanchez is likely to depart after three and a half years at Emirates Stadium.

            However, Arsenal are reluctant to sell without replacing him and their first choice is Bordeaux's 20-year-old Brazilian forward Malcom.

            "Normally he would stay until the end of the season - but we'll see," said Gunners boss Arsene Wenger.

            Speaking at a news conference on Friday, the Frenchman added: "Nothing is really concrete at the moment and nothing is decided one way or another. Of course I want a quick resolution."

            If a deal cannot be agreed with any club, Sanchez will be able to leave when his contract expires in the summer - a situation Arsenal are keen to avoid as they would receive nothing.
            http://www.bbc.com/sport/football/42668562
            sigpic

            Comment


            • Ma razvaljuje Mahrez, bas steta sto ga nismo doveli.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Baš loš Čelzi. Ovo sa tri veznjaka i izolacija Morate i Hazarda u napadu ne deluje lepo. Da razumem to protiv jačih timova, kad igraš na kontre, ali da pustiš Lester na Stamford Bridzu da ti dominira...

                Duplo više šuteva Lestera u prvom poluvremenu i veći posed. Mogli su gosti komotno da vode.

                Hazard totalno neraspoložen. Svaki drugi pas gubi, lopta mu se odbija. Bez njega da poveže sve to, ovo je totalni prosek Čelzi. Ne vidim danas poentu igranja Bakajoka u prvih 11. Ni napred ni nazad. Willian i Pedro na klupi....moraće brzo jedan da uđe.

                Ovo Čelzi daje samo na neku grešku Lestera ili prekid, pošto krštenu akciju ne mogu da naprave.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nije ovo nikakvo iznenađenje oni su vec neko vreme u padu forme.

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Vord Praus 2x, bravo majstore.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment




                    • Lepa akcija.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Chelsea je već neko vrijeme loš, a ovo večeras je kulminacija. Odvratan fudbal.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Baš loš Čelzi. Ovo sa tri veznjaka i izolacija Morate i Hazarda u napadu ne deluje lepo. Da razumem to protiv jačih timova, kad igraš na kontre, ali da pustiš Lester na Stamford Bridzu da ti dominira...

                          Duplo više šuteva Lestera u prvom poluvremenu i veći posed. Mogli su gosti komotno da vode.

                          Hazard totalno neraspoložen. Svaki drugi pas gubi, lopta mu se odbija. Bez njega da poveže sve to, ovo je totalni prosek Čelzi. Ne vidim danas poentu igranja Bakajoka u prvih 11. Ni napred ni nazad. Willian i Pedro na klupi....moraće brzo jedan da uđe.

                          Ovo Čelzi daje samo na neku grešku Lestera ili prekid, pošto krštenu akciju ne mogu da naprave.
                          Gresi u postavi, ona njegova 3 4 3 je dobitna i treba da se odrekne Fabregasa u gostima, da mu Bakajoko i Kante drze sredinu a Azar Morata i top desno krilo napad uz pomoc bekova, dok kuci treba da igra sa Fabregasom.
                          Mora ubaciti bar Vilijana/Barklija/Pedra na tu desnu ofanzivnu poziciju, jer ne vredi vise praviti ofanzivca od Bakajoka.
                          Izgleda da je Azar shvatio da je Kutinjo scenario ono sto je potrebno da bi ga pustili, pravi se nezadovoljan i glasno prica da razmislja o potpisivanju novog ugovora. Razlika je sto je Kutinjo pokazao klasuna terenu i kad je hteo da ide.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Gresi u postavi, ona njegova 3 4 3 je dobitna i treba da se odrekne Fabregasa u gostima, da mu Bakajoko i Kante drze sredinu a Azar Morata i top desno krilo napad uz pomoc bekova, dok kuci treba da igra sa Fabregasom.
                            Mora ubaciti bar Vilijana/Barklija/Pedra na tu desnu ofanzivnu poziciju, jer ne vredi vise praviti ofanzivca od Bakajoka.
                            Izgleda da je Azar shvatio da je Kutinjo scenario ono sto je potrebno da bi ga pustili, pravi se nezadovoljan i glasno prica da razmislja o potpisivanju novog ugovora. Razlika je sto je Kutinjo pokazao klasuna terenu i kad je hteo da ide.
                            Da,da. Ne razumem ovo menjanje taktike na 3-5-2 u ovakvim tekmama. Samo bezveze izoluje Moratu i Hazarda i napad odmah gubi ubojitost i postaje jednodimenzionalan. Ti bukvalno znaš da će svaki napad ići tako što lopta ide na Hazarda, pa on prosleđuje Morati. Lakše za odbraniti se.

                            Mogao je danas komotno da stavi...

                            Fabregas-Kante
                            Pedro-Hazard
                            Morata

                            + Alonso i Moses koji mu daju na krilima prostor.

                            Jok, on se zatvori protiv Lestera kući i čeka grešku. A mogao je komotno da gubi posle prvog poluvremena.

                            Ovo danas sa Hazardom mi je baš nejasno. Često on izbacuje Hazarda, ali nikad pri rezultatu 0-0 u 57. minutu. A plus što Hazard danas nije ličio na sebe. Ni volje, ni želje, ništa. Baš nije ličio na standardnog Hazarda. Ne znam da nije jednostavno naišla loša tekma...ali nešto je tu trulo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Da,da. Ne razumem ovo menjanje taktike na 3-5-2 u ovakvim tekmama. Samo bezveze izoluje Moratu i Hazarda i napad odmah gubi ubojitost i postaje jednodimenzionalan. Ti bukvalno znaš da će svaki napad ići tako što lopta ide na Hazarda, pa on prosleđuje Morati. Lakše za odbraniti se.

                              Mogao je danas komotno da stavi...

                              Fabregas-Kante
                              Pedro-Hazard
                              Morata

                              + Alonso i Moses koji mu daju na krilima prostor.

                              Jok, on se zatvori protiv Lestera kući i čeka grešku. A mogao je komotno da gubi posle prvog poluvremena.

                              Ovo danas sa Hazardom mi je baš nejasno. Često on izbacuje Hazarda, ali nikad pri rezultatu 0-0 u 57. minutu. A plus što Hazard danas nije ličio na sebe. Ni volje, ni želje, ništa. Baš nije ličio na standardnog Hazarda. Ne znam da nije jednostavno naišla loša tekma...ali nešto je tu trulo.
                              Mislim da se Konte plasio kontri Lestera, zato se desavalo da Bakajoko utrci medju stopere dok je vijao igraca. Daa, Pedro i njegova konkretnost je ono sto je trebalo danas, da trci, da se bori, da gura loptu napred i sutira kad mu se ostavi metar prostora. Da ne pominjem sporiji stoperski par Lestera gde bi njegov prvi korak napravio razliku za 90 minuta.
                              Ima on ovakve momente, i kad svi zaborave kakav je igrac desi se Brajton i on da dva gola i namesti jedan. Ali sad mislim da nije slucaj, deluje nezadovoljno, zamisljeno, bez ikakvog motiva..mora Roman sa Konteom da resi ovo sto pre. Ili da pravi tim i potpisuje nove ugovore sa svojim najboljim igracima ili ce krenuti sa rastancima.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Azar je los celu sezonu, jedan Lingard ima bolju sezonu od njega. Tako je i predproslu bio los jednostavno nema kontinuitet i stalni učinak. Pitanje da li je on za Real i kako ce se snaci tamo. Definitivno mi ne izgleda kao zamena za CR7.

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X