Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tobdzija View Post
    Sta kazete na to sto Arsenal pravi 4 penala na poslednje 3 utakmice? Nikad gora odbrana, meni su jedino Mustafi i Kolasinac tamo OK, ostalo suvi prosek.
    Ma Arsenala mi nije uopste zao iz jednog jedinog najprostijeg razloga.
    Puni su kao brodovi, a nece da se otvore ko ljudi.... STIPSE!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Sa pravom otkupa od 180 milki jel tako?
      Sa obavezom otkupa po toj cifri, ne sa pravom.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Venger zeli Evansa po svaku cijenu, spreman da ponudi 25 miliona funti i Debisija. Evans zeli da ostane u VBA zbog porodice ali kad vec Arsenal tako jako kuca na vrata, tesko ga je ignorisati
          sigpic

          Comment


          • Evans je Arsenalov. Debuchy + kes.

            Sanchez je u Cityu, done deal.

            Walcott ide.

            Coq u Valensiji za 10m.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • U vezi Sanceza:

              Supposed PSG target Alexis Sanchez has agreed a contract with Manchester City worth £13m a year, according to @DiMarzio, who has 2 options: - He signs in January, Arsenal get £20m, he gets a £15m signing bonus - He signs for free in July & gets a £30m signing bonus

              Za Evensa i ja mislim da ce u Arsenala,a Coqa pojma nemam prvi put cujem, vidim da je Valensija najpre,zainteresovana za Sturara iz Juvea

              Comment


              • Ide Arsenal po Lemara kaze RMC, Buhafsi kaze da je potrebno minimum 70 miliona eura, vjerovatno su u Arsenalu spremni da plate i tako zamijene Sanceza.
                sigpic

                Comment


                • Nek dovode i ne staju,jer Ozil i Alexis su istinski WC igraci u timu, pored Cecha. Za ostale ne znam bas koliko su WC i barem blizu tog nivoa. Ako oni odu, a izgleda da hoce, bice im jbeno.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Nek dovode i ne staju,jer Ozil i Alexis su istinski WC igraci u timu, pored Cecha. Za ostale ne znam bas koliko su WC i barem blizu tog nivoa. Ako oni odu, a izgleda da hoce, bice im jbeno.
                      Cech world class? Ti baš ne gledaš Arsenal lik vec neko vreme je daleko od neke najviše klase, baš su ga stigle godine. Protiv Liverpoola je bio maltene gori od Minjolea. Mora tu Arsenal boljeg golmana da ima. Njima bi sad Fabianski bio dobar, koji inače kida.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mislim da se sa sigurnošću može reći da ne postoji ni 1% da ovo može da se desi.

                        Pre će Klopp otići nego Salah.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ako zaista Le Coq odlazi, onda nisu uzaludna nadanja da će Arsenal krenuti po N'zonzija, što mislim da bi bio jedan od najbitnijih transfera zadnjih godina u Arsenalu. Još Evans da ojača odbranu i to je to. A Lemar i ako dođe neće to previše uticati na ovu sezonu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Spominje se i Kristian Pavon iz Boke Juniors, kao eventualna zamena za Alexisa. Toliko o tome da Alexis nece biti pusten da predje u rivalski klub kakav je to skup sarlatana gore u bordu...

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma ide Sancez sigurno samo je pitanje gde vrv Siti,samo je pitanje ko ce mu biti zamena evo spominje se danas pored tog Pavona i Malkolm a i Auba iako on ima bogatu ponudu iz Kine,Lemar je svakako u opticaju ka i Marez al to mislim da vise zavisi od Liverpula i ta dva igraca

                              Bitno je da su ovi iz CFC cenjkaju oko Sandra ,pazi stopirali pregovore mnogo im 60m, za drugog najboljeg LB na svetu,dok neki dovode korektne stopere za 75m ccc

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X