Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Nema potrebe Barsa ikoga od top igraca da dovodi sad. Al dzaba tebi ponavljati ti teras svoju pricu. Niko od top igraca im ne moze igrati LS, a ligu su maltene vec osvojili. Zasto bi po svaku cenu sad dovodili bilo koga...a i zasto bi se Kutinjo odrekao igranja u LSu. Al dzaba ti nista ne razumes, kao da pricam na mandarinskom.
    Zasto bi Kutinjo nastavio bojkot u WC godini?
    Što, to je pitanje za Barselonu, šta mene napadaš? Što onda pišemo ovo ako je nemoguće. A Kutinjo će igrati na svetskom peške. Ja razumem njega, igrao bi prvenstvo, upoznao se i uigrao, uzeo titulu, u Liverpulu ništa uzeti neće. Nije da mu je u igri LŠ pa da haje nešto preterano.

    Kao ja ne razumem, a svi komentarišu i Barselona konkludentnim radnjama pokazuje da ga želi. Možda žele da ga uzmu pre PSG. Ne vidim razlog da ostane u Liverpulu. Sa njegovog aspekta. A Barselona sigurno ima razlog. Niste vi u upravi niti su oni maloumni.

    Comment


    • Pa i Liverpul ima razloga, i Liverpul se pita. Ni Kutinjo i ni Barsa se tu ne pitaju mnogo, jel to toliko tesko shvatiti...
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • A ko ti kaže da Liverpul želi igrača koji će da drami non stop? Možda samo čekaju pravu cenu. Ja bih ga prodao, taj smrdljiv odnos mi je odvratan kod igrača. Ako je nezadovoljan neka ide do kraja i neka se ne vraća, ili to ili neka odigra dogovoreno. Ne može ni Liverpul da gradi taj imidž sve i da ima novca, jer je ljudima cilj da igraju u Realu i Barseloni pa 5 mesta prazno.

        Neće onda niko doći u Lfc da napreduje jer neće da im Liverpul zateže kad stigne ponuda Barselone ili Reala. Ja bih ga prodao sada, za 120+ Rakitić to bi bio posao veka

        Comment


        • Bas me mrzi da se ponavljam, sve imas vec napisano hiljadu puta jos letos.

          Edit: Kad je Alvaro Morata jedan od najboljih napadaca danasnjice, jasno je koliko je fudbal nazadovao u poslednjih 10-15god.
          Mali Najls opasan igrac, i protiv Liverpul je odlicno odigrao.
          Last edited by Brian McShtull; 03-01-18, 20:10.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Klop sigurno nece uzimati/traziti Rakitica, niti bi po meni trebalo. Nije on tip Klopovog pojacanja, prvenstveno zbog godina. Samo pare neka daju, u ogromnim kolicinama.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Najls je Alaba u nastajanju.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Šteta što je ovo samo 0-0. Moglo je biti golova lagano.

                Morata omaši nestvarno jbte. Kurtoa mačka izvuče dve lepe šanse.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • S tim da je Alaba propao u poslednje vrijeme opasno, bolje ga i ne uporedjivat s njim.


                  Ne gledah prvo poluvrijeme, al da li si realan Alvaro... A na drugu strana kakva odbrana Kurtoe plus stativa.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ponovo Kurtoa, golmani dominiraju za sada.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Odlican mec, fali gol da bude jos veca ludnica


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Neka su. Previse pickast Konte ove sezone.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Bravo, apsolutno zasluzeno.

                          Bas mi drago zbog Wilsera, sjajno igra. Steta zbog povreda


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Zasluzeno
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Vilserica

                              Ultra brza igra Arsenala.

                              Comment


                              • Jack ljubinac moj odlican mec
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X