Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola inaćenje nije dobro za posao. Poenta je postignuta letos, sada treba tražiti 160, uzeti 130+20 i pevati i udarati se nogom u zadnjicu. I to tih 160 sa jasnom tendencijom da smo spremni niže, i da je 130 minimum, plus bonusi.

    Sad tražiti preko toga, propadoše pregovori. On se povredi, krivi Liverpul, ne predje nigde, nisi zaradio, a nemaš igrača. On otaljava do sledeće zime jer niko nije hteo da ga uzme i ode za 40-50 miliona u neki Juventus koji je prodao nekog Dibalu nekom Mančesteru.

    Comment


    • Sve je to tacno, ali postoji druga strana, on pokida kao sto je i krenuo, mi obezbedimo Ligu Sampiona, pobijemo se u ove swzone u nokaut fazi, i cena dodatno skoci. Ne vidim kome je u interesu da on dodje sada, bar sto se klubova tice. Sta god se ovde pisalo, i koliko god Salah kidao, Kutinjo je trenutno najbitniji igrac ove ekipe.

      Lemar je odlican igrac ali nije prirodna zamena za Kutinja, tako da ako ode, a dodje samo Francuz, mi oslabljeni idemo do kraja sezone, zato treba biti bezobrazan i traziti mnogo ako ga hoce sada.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Sta ce ti sad Lemar, kad ne moze da igra LS. Ne ide nigde Kutinjo, jedino je moguc dogovor za leto.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Da, to sam jos i zaboravio. Katastrofa bi onda bila potpuna ako dodje so transfera, bas nema rezona.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Nema logike ni za Barsu, ni za Liverpul a ni za Kutinja. Ali eto nek ima o cemu da se prica.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nije to samo inat Uroše (iako ima i do toga).

              Bukvalno mislim ovo što Mark piše, pa da se ne ponavljam. Uvek je tu ono...šta ako. Ali složićeš se da je veća šansa da on pokida do kraja sezone, nego da ima neku povredu koja će ga zalepiti do kraja sezone van terena.

              Što bi ga prodao za 110+bonusi, kad realno možeš za 150 milki funti bez da trepneš. Jel stvarno misliš da Barsa ne bi pristala na 150 miliona funti?

              Poenta je da mi vodimo ovde glavnu reč. Znači možemo kako nam se ćefne.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kad sve stavis na papir 110 miliona i bonusi je malo za njega. Ne kazem da on vrijedi vise ali u ovo vrijeme je malo. 150-160 miliona funti pa nek. Dosta je Liverpul prodavao igrace za realnu cijenu,vrijeme je da i mi nekog oderemo

                Ma da bih ja trazio jos vise samo zato sto su bahati i rade to sto rade.

                Comment


                • Ne prodaje se sad ni za 200m. Zato sto bacas u bunar ovu sezonu tim potezom. Na leto moze da ide, a sad ako ga prodamo smesni smo.
                  Uostalom bas da vidim kako ce Cou da bojkotuje u WC godini.
                  Last edited by Brian McShtull; 03-01-18, 15:59.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ne znam, jedino kako bi mogao da ode za 110+40 milki evrića je da ga sad kupe, a da ostane kod nas do leta.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Liverpool footballer Jon Flanagan assaulted girlfriend
                      https://www.bbc.co.uk/news/amp/uk-en...yside-42545515
                      sigpic

                      Comment


                      • A može da se desi i da Barselona klikne na Dibalu i završi sagu, Kutinjo da cmizdri i da spušta sebi cenu u dogovoru sa nekim klubom tako što će biti kancer jednu polusezonu.

                        Preveliki su rizici, da se ciganiše za 20 miliona a da se plaća štoper nenormalne novce.

                        Comment


                        • Nema potrebe Barsa ikoga od top igraca da dovodi sad. Al dzaba tebi ponavljati ti teras svoju pricu. Niko od top igraca im ne moze igrati LS, a ligu su maltene vec osvojili. Zasto bi po svaku cenu sad dovodili bilo koga...a i zasto bi se Kutinjo odrekao igranja u LSu. Al dzaba ti nista ne razumes, kao da pricam na mandarinskom.
                          Zasto bi Kutinjo nastavio bojkot u WC godini?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ma koji bojkot, pa samo on moze da izgubi, ima ugovor na
                            vise godina. U sustini, sve je u rukama kluba, i ne vidim zasto se ne bi ciganisali skroz, bas zato sto nas redovno svi ojade. Samo smo sada mi sa druge strane.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • ništa dok Tarantula napiše, "neće Kutinjo niđe"

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X