Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Kakav pad forme kompletnog tima, ovdje se ne zna ko je gori na terenu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Miki je najbolji! Najbolji od najgorih!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Miki ima opasan centarsut, 2 puta kad je uhvati ovaj golman, Miki im je pokazivao rukama da prave kretnje u 16, jbt ovi nasi cekaju da ih lopta pogodi, niko ne utrcava, na onaj ostar centarsut moras neku kretnju napravit... uzas

      Comment


      • Ali ovi centarsutevi na suprotan kraj [emoji23]



        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Young, Shaw, Lindelof, Pogba, Lingard, svi igraju daleko od lošeg, štaviše igraju veoma dobro.

          Comment


          • Volio bih vidjeti passing accurancy Miktarjana ...

            Comment


            • Samo neka daju loptu Bufalu, njega je uzivanje gledati sa istom .... Ostalo - bla...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Meni je smijesno koliko ocajno djeluje kontranapad tj taj zavrsni pas


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ozbiljan problem decision making Rasforda u kontrama, mozga bez


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • ma šta radi ovaj sudija

                    Comment


                    • Dobro im je napravio, suzbili su se 6 igraca levo i dodaju se, nikakva kretnja, ni centarsut nista

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Pa je l' kriv Lingard što Mata i Mkitarijan igraju loše?
                        Ne igra Mata loše, ima smisao koji uglavnom ne sprovodi. Za Lingarda ne znam šta da ti kažem, jest mu naišao neki dobar period u zadnje 2-3 utakmice, ali čim se on ističe jasno je ono prvo što sam napisao, a kao što vidiš i rezultati su takvi u zadnje vrijeme. Koji igrač ima kontinuitet, sve je nešto povremeno i mjestimično kao da je vremenska prognoza u pitanju. Jebe manjak kvaliteta i ne vadi. I ovo danas je jadno i ostaje neka mršava nada da će se iskopati 3 boda.

                        Mada, ako mene pitaš zadovoljan sam rezultatima ove sezone s obzirom na sve okolnosti, povrede, kvalitet ekipe. Vidjećemo šta će dalje biti.

                        Comment


                        • Ako Miktarijan izadje na teren u 2 pol, nema potrebe da gledam vise.

                          Raspad od igre


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Za utjehu ako ne daju gol do kraja ove, sigurno će iduće godine.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ostao na terenu, e moj Zoze koliko si se ti pogubio


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X