Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vilsir dominira
    sigpic

    Comment


    • Svaka cast.
      Wilshere, Lacazzete i Sanchez odlicni danas.

      Comment


      • Nadam se da će Milivojević da se izvini na kraju utakmice Dzaki za ovo lomljenje kičme fintom.

        Povredi čoveka bez ikakvog kontakta.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Sa Arsenalom nikad dosadno, a Palas nastavlja svoju seriju na domacem terenu sa 2 postignuta gola, 8 za redom cini mi se

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Crkoh od smeha

              btw. gde su navijaci Arsenala? Imaju temu sa najvise stranica, a u poslednje vreme nigde nikog.
              Zbog cega su napustili ovo gazdinstvo?

              Comment


              • Aj posaljite neki drugi snimak, ovaj ne mogu da vidim.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Crkoh od smeha

                  btw. gde su navijaci Arsenala? Imaju temu sa najvise stranica, a u poslednje vreme nigde nikog.
                  Zbog cega su napustili ovo gazdinstvo?
                  Protjerali ih mi sto navijamo za Junajted. Imaju najvise stranica jer su nama dusmani jednom obrisali temu... neki postovi otisli u nepovrat.

                  Njihovo prisustvo na forumu smo uspjesno suzbili. Liverpulovci su sledeci.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Protjerali ih mi sto navijamo za Junajted. Imaju najvise stranica jer su nama dusmani jednom obrisali temu... neki postovi otisli u nepovrat.

                    Njihovo prisustvo na forumu smo uspjesno suzbili. Liverpulovci su sledeci.
                    Nije onda fora, jeste ima vas vise, ali nije to to bez prepucavanja.

                    Comment


                    • I jednog Sitijevca, onako krhkog, samog, ste najurili.

                      Malo fali i da se moj account odstrani, ali drzim se jos, bice teska borba do poslednjih poena.

                      Comment


                      • Ma salim se ja, nismo mi... nego ovi iz uprave

                        Comment


                        • Au

                          sigpic

                          Comment


                          • Kada ode hazard, celzi ce postati ono sto su arsenal i liverpool zadnjih 10 godina, tj. borba za top 4 i osvajanje nekog kupa. Jednostavno ne postoji zamjena za njega, i svakako nam je tim pun prosjecnih igraca (zappacosta,moses,alonso,cahill,willian itd.). Ocito roman ne zeli vise da ulaze mnogo i to ce se i osjetiti rezultatski

                            Comment


                            • Pa jbg vidis da zele da ga zadrze po svaku cijenu, nego on odugovlaci i ceka Real.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Azar ode oni su najebali. Ne planira Roman da ulazi u ovo ludilo od transfera. Verovatno ce Konte dobiti nervni slom i dati otkaz pa ce Roman dovesti nekog ultra fleksibilnog koji ume da se prilagodi timu, tipa Alegri.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X