Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nabiju najveci moguci bunker i odlicno je postavio mec. A ljudi, da sam ja danas fudbaler Njukasla, ja bi na poluvrijeme izasao, nema sile da bi nastavio da igram. 86 pasova za 45 minuta, dovidjenja, prijatno.

    Pratio sam prvo i Aguero se ispromasiovao plus super intervencija Eliota, kako su oni primili samo jedan je misterija.

    Odlicno postavio taktiku, kakvo gadjenje, pih.


    Nema potrebe da se cimamo vise oko cijena, Van Dajk top3 stoper svijeta sigurno nije, al nebitno. Poboljsace Pul i to je bitno. Pa jebem mu koliko je Mendi kostao Siti i odigra tri utakmice pa niko nista ne prica. Ma svaki transfer, oko toga nedelju dana prica i nikog vise ne zanima.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • I pored toga sto su prvo poluvreme i dobar deo drugog igrali izuzetno zatvoreno imali su igraci Njukastla i te kako aktivan rezultat. Verujem da ni sami ne znau kako su uspeli samo jedan da prime, a ni igraci Sitija ne znaju isto .
      Medjutim poslednjih 10ak minuta su zaigrali angazovanije, visok presing i koristili su odlicno vazdusnu nadmoc, tako da su iskreno mogli do izjednacenja na samom kraju utakmice.
      Zasluzena pobeda Sitija, niz se nastavlja ... neka potraje do meca sa Liverpulom - e tu moze jedan iksic
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Lepo ste se popalili za Van Dajka. Nego, jednu stvar da vam kazem. Virdzil vam nece uciniti odbranu boljom, samo cete manje golova primati.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Virdžil je inače neposredno prije ovog tražio transfer u Jedinstvo, kako bi se na sportklub forumu manje pljuvalo po njemu. Na jednoj od konferencija za štampu, upitan o planovima za svoju budućnost, Van Dijk je izjavio: " Želim u Jedinstvo! Ne samo zato što je to veliki klub sa tradiciom, već i zbog njegovih simpatizera na balkanu, koncentrisanih na jednom od sportskih foruma tog dijela evrope. Ako ću već biti predmet polemisanja, volio bih da se o meni govori pozitivno. "
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • http://www.vijesti.me/sport/venger-s...-nikada-969513
            Lako cemo za pobjede i trofeje

            Comment


            • Dosao je fudbal do te tacke, dje je vise potpuno nepotrebno komentarisati koliko je ko placen. Sve je otislo u tri lijepe... kad se vec gadjaju sa ovolikim parama, koga onda vise boli ona stvar.

              Sjecam se kako je Klop jeo g*vna lopatom kad se vratio Pogba u Junajted... a evo vec danas da se prekrsti covjek i rukama i nogama a bogami i polnim organom, ko moze toliko da se ispruzi, kad vidis koliko je platio stopera... Zvizde Klopu jaja sad, a trebalo bi tako i svima ostalima da bude potpuno svejedno vise koliko ko "vrijedi".

              "... Nova Godina. Dado nabavio nekakvu p*cku... Ja sam ratno siroce... vidj' kolko kostas? Koitus veli, da mi ga pusi, dva dinara... da ju ja j*bem jos dva dinara. Vidim izmazala se, pa joj kazem ko ce platit moj k*rac!? To su neke cake." Nije ovo Klop pricao, no Uros Toskovic, da ne dodje do zabune.

              Comment


              • Zasto umesto fudbala gledam Black Mirror?

                Zato...

                Comment


                • Secam se i ja kako su navijaci Junateda svake nedelje ismevali i pljuvali Klopa jer na konfencijama prica o njihovom klubu i kada ne igra protiv istog, prozivali ga isto sto za kiks nikada ne preuzme odgovornost vec krivi teren, srecu i slicne stvari. Sada se to isto desava njima sa specijalnim prevodiocem. Karma.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Prevazidjen sport, vjeruj mi. Valja odigrat termin tu i tamo ako imas sa kim, a bas nema potrebe vise da se gube zivci ispred tv-a. Ima sportova kolko volis.. zajebi ovaj cirkus.

                    Edit: Ja pljujem po Murinju od kako se dovukao u Junajted. Opste poznato da sam alergican na njegovu pojavu. I on i Klop i celavi... ma i Konte.. sve je to ista bagra. Razlika je u nijansama ljigavosti.
                    Last edited by powerslave; 28-12-17, 08:51.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Lepo ste se popalili za Van Dajka. Nego, jednu stvar da vam kazem. Virdzil vam nece uciniti odbranu boljom, samo cete manje golova primati.
                      Stoji i to. Sve dok ne kupimo pravog DM-a i dok Klopp još ne modifikuje ovu njegovu taktiku, možemo očekivati slične stvari.

                      Međutim, nadam se da će sad biti manje glupih individualnih grešaka. Da će neke jednostavne stvari biti bolje odrađene i siguran sam da će Matip uz krštenog štopera pružati mnogo bolje partije.

                      A najviše od svega se radujem što ću Lovrenovu i Klavanovu njušku da gledam na klupi.

                      Još dan kad će Migs da odleprša iz kluba i nirvana je tu.
                      Last edited by z0La; 28-12-17, 09:19.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Prevazidjen sport, vjeruj mi. Valja odigrat termin tu i tamo ako imas sa kim, a bas nema potrebe vise da se gube zivci ispred tv-a. Ima sportova kolko volis.. zajebi ovaj cirkus.
                        Slazem se apsolutno, sve je izgubilo nekako svoju draz. Jedino bacim pogled na utakmice PL i obavezno na utakmice Arsenala kad god stignem. LS je tek posebna prica, to je po meni davno izgubilo smisao.

                        Sto se Van Dajka tice, dobar stoper, ali mislim da se dize prevelika euforija. No u svakom slucaju odlicno pojacanje za Liverpul.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Nevil je upitao Karagera da li Van Dajk zaista vredi te pare, na šta je dobio odgovor: "Nisam siguran, ali dvostruko više u odnosu na cenu Viktora Lindelefa zvuči jeftino, po mom mišljenju".
                          Kralj. Junajtedovci na aparatima.

                          Comment


                          • Zaista

                            Comment


                            • Kara juče na pitanje da li je VVD bolji od njega: "Bolji u zraku od mene, brži od mene, staloženiji je od mene i ne postiže autogolove"
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Everton agree £25m deal with Besiktas for Turkey striker Cenk Tosun
                                ....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X