Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, ali je tako moralo biti, a on iz nekog razloga zeli samo Virgila. Ogroman je ovo rizik, alije klub pokazao ozbiljnost i zelju ka daljem napredovanju, prvo nismo dali Kutinja Barsi,a sada smo odresili kesu za ono sto nam treba. A tek ce biti suludih transfera, tako da je meni odlican ovo transfer, bitno je samo da se ekipa jaca.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Zato sto onda nije trebao da sere drugima i govori da on nikad tim putem nece ici, sad je pojeo govno i to je fakat. A naravno da treba da ojacava ekipu i dovodi igrace za koje misli da su dobri za njegovo shvatanje fudbala.
      I sta je trebao? Da radi po tom sistemu koji ne pije vise vodu u svijetu fudbala, da potone ali da ga postuju. Ma daj mani se te price.
      Last edited by SOMI; 27-12-17, 19:07.

      Comment


      • Potpuno je legitimno trosenje para, posebno u danasnjem fudbalu. Samo njegove izjave su krajnje problematicne generalno i masu je licemjeran.

        I zato ce sad da ga oderu i navijaci rivalskih klubova i novinari. Jbg sam daje povoda za tako nesto.
        sigpic

        Comment


        • Sad sam sve vidio, više ne najavljuju kako će sljedeće sezone biti prvi, nego drugi. Ludilo opšte

          Comment


          • Razumljiv optimizam medju navijacima Liverpula. Da li je i koliko ovo dobar transfer vreme ce pokazati. Cena jeste previsoka ali odavno je sve otislo dodjavola kada su transferi u pitanju, tako da nisam zacudjen.

            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Momir Peh View Post
              Sad sam sve vidio, više ne najavljuju kako će sljedeće sezone biti prvi, nego drugi. Ludilo opšte
              Pa ne mogu ... zna se ko ce biti prvi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Povredjuje se Kompani i ulazi Zesus, da, ulazi NAPADAC umesto povredjenog stopera u 15toj minuti. Zato je i prvi. Jer ima muda i veruje svojim igracima da mogu da urade dovoljno ofanzivno da pobede.

                Comment


                • Kakav pas De Brujnea, hirurski precizan. I Sterling se lepo snasao.

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                  Comment


                  • KDB A i Sterling jbt kakva zavrsnica, da covek ne prati fudbal 5-6 mjeseci i vidi statistiku i igre Sterlinga ne bi vjerovao nikad

                    Comment


                    • Kakve lopte deli ovaj Ederson. Iz trka deganžom nađe u trepavicu Aguera na protivničkoj polovini.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa gde ste drugari? Jbt koliko dugo nisam bio ovde
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Ja se samo pitam da li ce City uzeti 100 bodova.
                          Pep dominira...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Van Dajk ako pokaže šta može i šta se od njega očekuje, onda je 75 miliona sića. Štoper za narednih 5,6 godina najmanje.

                            Comment


                            • Mnogi će postaviti pitanje oko ovakvog sastava i ovakve Benitezove taktike. Mnogi će reći da je to negativan fudbal. Ali, šta je Benitez trebao da uradi? Da jurne od samog starta na pobedu i da nas City napuni do vrha? Ovako, u poslednjih petnaestak minuta, umalo da stignemo do izjednačenja i osvojimo bod. To nije uradilo 18 timova u dosadašnjem toku šampionata a Benitezov posao je da osvaja bodove. Da je bod osvojen, svi bi pričali kako je on taktički genije. Ovako će Benitez trpeti kritike do subote, kada nam u goste dolazi Brighton.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Ja mislim da je Benitez odlicno postavio mec obzirom da se igralo protiv Sitija i da je za par dana vrlo bitan mec protiv Brajtona.
                                Zamalo i bod da iscupa.

                                Comment

                                Working...
                                X