Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je cudno kako nije uspio da karijeru nastavi u PL.

    Championship jbt...

    Vladan bih ga rasirenih ruku docekao da sjedne na klupu Uniteda.

    Comment


    • Zasto da ne u Cempionsip? Zasto mora u PL? Pa Rafa Benitez je vodio Njukasl u Cempionsipu pa nista. Covek je uzeo projekat i ima za cilj ulazak u ligu i opstajanje nakon toga, ne vidim problem u tome. Bolje je da se vodi ekipa iz Cempinsipa sa ambicijom da udje i opstane tamo nego neka ekipa iz PL cija uprava se polako priprema za povratak u Cempionsip...
      Last edited by mikisavic89; 26-12-17, 12:25.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Nema VVD-a u timu već drugo kolo za redom mislim. To govori svašta.

        p.s. Inače, ova odbrana Svetaca deluje previše mršavo za Spurse...
        Govori to da je bio ocajan do sada, ali ozbiljno. Ne znam jel igra preko kurca ili je stvarno u losoj formi.

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Nije mi jasno kako neki konstantno uporedjuju srecu i profesionalni sport. Nista mema ovde na srecu. Pjulis nije neko ko nije za jace ekipe. Njegov posao je opstajanje u ligi i toliko. Ne verujem da on ima neku zelju da izima jaci tim ali vrv ne bi odbio pare ako mu neko ponudi. Njegove ekipe iznova i iznova igraju isto, cvrsto i organizovano u odbrani, odlicno branjenje prekida, odlicno naoadanje gola posle prekida, solidne kontre i duge lopte. Konstantno ima rezultate, opstaje u ligi i tu negde oko sredine tabele. Kad klub odluci da smanji ulaganja ili da ide na visi nivo on ide dalje. Ne vidim sta je tu lose, covek je odlican za ono sto nudi a to sto postize nikako nije sreca.
          Apsolutno se slazemo, takav mentalitet ne zasluzuje vodjenje veceg kluba od recimo Stoke-a.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Nema veze to sa mentalitetom. Jednostavno covek nije za veci klub i ne pokusava uopste da se prilagodjava tome i pravi neke megalomanske planove. Recimo Mojes je slican nivo, jednostavno das mu pare i on ne zna kako da uklopi sve to da obezbedi rezultate. Mozda bi oni i mogli u veci klub ali bi im trebalo bar godinu dana da se pripreme. Jednistavno ne mozes ceo zivot da pratis igrace koje mozes da dovedes i odjednom znas kako da dovodis i uklopis brdo kvalitetnih igraca i pritom obezbedis balans ekipi uz rezultate koji se ocekuju od tebe i stoje ti u ugovoru. Onda zavrsis tako sto juris Fabregasa i Bejla koji te ispale, nemas plan B te zavrsis sa Felainijem, Matu ti dovedu Januara a posle lupetas kako nisi imao vremena ili kako si hteo to i to a nije ispalo tako.
            Last edited by mikisavic89; 26-12-17, 12:38.

            Comment


            • Samo resetaj doktore.

              Comment


              • Ajmo još!

                Vidi ga Rose, zamalo da lobuje Llorisa. Koja komedija...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Raspad Sotona. Vjerujem da Pellegrino posle ovog meca moze dobiti otkaz lagano. Ima bas dobar tim a evo ih blizu zone ispadanja i mislim da bi sa boljim trenerom mogli lagano da budu tu oko 6,7 mjesta.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Kakva igracina, steta sto ovo ne udje

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Mrtvi Kejn, ja kad gga ubacim stavio u tim nece dati gol na 10 utakmica...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ko o čemu, bice o pljuvanju Kejna zbog fantazija.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ko o čemu, bice o pljuvanju Kejna zbog fantazija.
                          A moram brate, ceo zivot taj Kejn
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Decko da li si realan?

                            Comment


                            • Majstor

                              Najjace od svega sto sam reko nece danas puno, pa Hazardu dao kapitensku... Proslo kolo naravno na Sanea...

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • 2 meca zaredom hettrik, bravo majstore


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X