Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni su retardi.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • E tako nam i treba

      Comment


      • Kapa dolje Arsenalu, sad samo da ne stanu
        sigpic

        Comment


        • Retardiran trener i retardiran klub čak retardiraniji od Radnika iz Surdulice. Amaterčine.

          Comment


          • A ja iskljucim stream, kao ubice ih Liverpool u drugom

            Comment


            • Neka neka Kloppe. Ne treba da pojačavamo odbranu, dobro je ovo. Sami smo ih vratili u život, sad nek i izgubimo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kakav preokret, kakva akcija

                Comment


                • Rodžers je tata za ovog prevaranta. Nego ljudi vole neku avangardu, nekog Marksa u fudbalu, pogrtovo na ovim prostorima. Kao Liverpul je napredovao... Ne zajebavajte, vratite onog Rodžersa, bar da se opet neko oklizne za titulu.

                  Comment


                  • Tacno sam znao. E sad ne znamo gdje bijemo

                    Comment


                    • Uroše, ae prestani više čoveče. Idi napolje, iskuliraj malo.

                      Ajde Kloppe, menjaj nešto. Vidiš da ne znaju gde biju. Daj Lallanu u pm, daj nešto...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • U ovim odvratnim dresovima, klub izgubio identitet. Raduju se navijači ovom prevarantu i 6. mestu na tabeli.

                        Druže navijam za Liverpool od 2002. sa 7 godina sam počeo. Od Ulijea pa do danas, ovog ne mogu očima da gledam. Nema pravo niko da me ućutka čovek je debil.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Retardiran trener i retardiran klub čak retardiraniji od Radnika iz Surdulice. Amaterčine.
                          Sta seres ti. Javis se samo kad pocne Liverpul da gubi i konstantno provociras

                          Comment


                          • Retard Klop evo provociram. Baš je provokacija što komentarišem neznalicu. Nije fan tema, ne provociram, ubedjen sam da je retardiran.

                            Comment


                            • Liverpul ekipa koja može uvaliti svakome 5-6 komada ali i to ne znaci da će pobediti sa ovakvom odbranom...


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Nemojte molim vas ccitirati Urosa, stavite ga kao i ja na ignore i kraj price.

                                Comment

                                Working...
                                X