Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ManU i City glat prolaze. Sevilla je u pola lošija ove sezone a Švicarcima je ovo već uspjeh.

    Zaljubljenik sam otočkog fudbala, i u Europi bodrim svaki engleski klub, i želim im uspjeh, mada se ne bih složio s člankom iznad, i ipak bih stao na loptu, te dao blage šanse rivalima Juventusu i Barceloni, zaboravljaš važan pojam - prošlosezonska završnica najjačeg klupskog takmičenja, ne podcjenjuj Žabare a pogotovo Messija i škvadru, znaš da je to crazy gang. :kafa:

    PS. Izgleda da je jučerašnji remi ostavio velike posljedice u redovima Redsa, jer je Carra u današnjem izdanju nazvao mlađahnog Calvert-Lewina varalicom a nakon što je uvidio grešku, odlučio se uslikati. Jamie i Looserpool. :kafa:

    Comment


    • Pa Konte ce izaci u 3-5-2 sa odsecenim Azarom i Morata, isto kao protiv LFC i Sitija ove sezone, nece biti bas mocni napred. Vratice se do tada Umtiti, i Dembele. Naravno da ima sanse Celzi, ali bas da prolazi lagano, to ne.

      Comment


      • Drugaciji su timovi LFC i MCFC,previse ofanzivni potencijal imaju, i dalje mislim da protiv njih treba igrati na kontre,pustiti da vode igru i onda kazniti brutalno ,retko ko moze da se juri sa njima mozda PSZ,ili da ih stisnes odmah presingom al to je preveliki rizik ako se izvuku dobices po meni kontru koja je 70% i gol.

        Nije Barsa to vise,to je bila pre 5 godina sad ne,sem Mesija,al ne moze on sam da izbaci CFC,mozda ce Konte i protiv njih da se brani pa na kontru,al to je jos laksa varijanta nego LFC i MCFC,mada mislim da ce u prvom mecu napasti i da ce staviti i Pedra uz Azara i Moratu.Videcemo
        Last edited by 61563; 11-12-17, 19:57.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Indigaro lep si post sastavio, ali jedna cinjenica pobija sve. A to je da je Mancester Junajted sinoc bio preplasen tim pun prestravljenih individualaca koji nisu dva pasa mogli da svezu. I koji igraju samo na duge lopte. I to po principu "duni pa sta bude". To je cinjenica koju nikakve takticke zamisli ne mogu da pobiju. Da se na svom stadionu igra tako kukavicki. To su videli svi - i velika vecina navijaca Junajteda ima puno pravo da bude besna na svoju ekipu.
          Niko od njih ne trazi da igraju ultra ofanzivno niti da dobiju Siti po posedu (sto je i nemoguce) i po stvorenim sansama - al ise od njih trrazi da ipak idgraju otvornije i da kada imaju loptu nesto konkretno urade sa njom. Barem da pokusaju.
          Dobar posao ove godine radi Murinjo svakako - to je cinjenica - rezultati mu govore u prilog, ali i dalje ima tu boljku da bitne utakmice igra previse kukavicki. Protiv Arsenala ga je De Hea spasao - sinoc nije imao ko da ga spase.
          Vazda si voleo da lupetas Znam da bi voleo da smo se prepasili mocnoga Gvardiole Pepa, al to nazalost nije bio slucaj. Jednostavno nismo imali nikakva ofanzivna resenja bez Pogbe. Tj. nije toliko problem izostanak Pogbe koliko nemanje ni jednog drugog kreativnog veznog igraca.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Indigaro lep si post sastavio, ali jedna cinjenica pobija sve. A to je da je Mancester Junajted sinoc bio preplasen tim pun prestravljenih individualaca koji nisu dva pasa mogli da svezu. I koji igraju samo na duge lopte. I to po principu "duni pa sta bude". To je cinjenica koju nikakve takticke zamisli ne mogu da pobiju. Da se na svom stadionu igra tako kukavicki. To su videli svi - i velika vecina navijaca Junajteda ima puno pravo da bude besna na svoju ekipu.
            Niko od njih ne trazi da igraju ultra ofanzivno niti da dobiju Siti po posedu (sto je i nemoguce) i po stvorenim sansama - al ise od njih trrazi da ipak idgraju otvornije i da kada imaju loptu nesto konkretno urade sa njom. Barem da pokusaju.
            Dobar posao ove godine radi Murinjo svakako - to je cinjenica - rezultati mu govore u prilog, ali i dalje ima tu boljku da bitne utakmice igra previse kukavicki. Protiv Arsenala ga je De Hea spasao - sinoc nije imao ko da ga spase.
            Originally posted by Sandugp View Post
            Indigaro lep si post sastavio, ali jedna cinjenica pobija sve. A to je da je Mancester Junajted sinoc bio preplasen tim pun prestravljenih individualaca koji nisu dva pasa mogli da svezu. I koji igraju samo na duge lopte. I to po principu "duni pa sta bude". To je cinjenica koju nikakve takticke zamisli ne mogu da pobiju. Da se na svom stadionu igra tako kukavicki. To su videli svi - i velika vecina navijaca Junajteda ima puno pravo da bude besna na svoju ekipu.
            Niko od njih ne trazi da igraju ultra ofanzivno niti da dobiju Siti po posedu (sto je i nemoguce) i po stvorenim sansama - al ise od njih trrazi da ipak idgraju otvornije i da kada imaju loptu nesto konkretno urade sa njom. Barem da pokusaju.
            Dobar posao ove godine radi Murinjo svakako - to je cinjenica - rezultati mu govore u prilog, ali i dalje ima tu boljku da bitne utakmice igra previse kukavicki. Protiv Arsenala ga je De Hea spasao - sinoc nije imao ko da ga spase.
            Nije ono bilo kukavički već nepovezano bez ikakvog plana (naravno da Murinjo nije izašao bez plana ali tako je izgledalo).

            Siti je u suštini dobio Junajted onog trenutka kad je Pogba dobio crveni protiv Arsenala. Nije dobro da jedna ekipa toliko zavisi od jednog igrača ali tako je.

            Comment


            • Originally posted by . STEVIE View Post
              PS. Izgleda da je jučerašnji remi ostavio velike posljedice u redovima Redsa, jer je Carra u današnjem izdanju nazvao mlađahnog Calvert-Lewina varalicom a nakon što je uvidio grešku, odlučio se uslikati. Jamie i Looserpool. :kafa:
              To što pričaš nema veze sa vezom. Dzejmi je juče posle tekme rekao da je bio penal. A slika je nastala iz sprdnje, posle svega. Dzejmi je rekao da je sreo malog Calverta i da mu je on sam rekao da je simulirao penal. Posle toga su se navijači verovatno primili, pa je opet napisao da Calvert nije to stvarno rekao. Čisto zezanje.

              A što se tiče Evertona, jel ono beše vas najavljivaše u opasnoj borbi za top4? Nešto ne mogu da se setim...
              Znam da je bila neka priča da ste ozbiljni ove sezone, puni ambicija. A možda sam i pogrešio...

              Sve u svemu, nikad gori Everton u Mersisajdu, a to kažem iako znam da ste u poslednje vreme umeli da gubite i sa 4 razlike u derbiju...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Vazda si voleo da lupetas Znam da bi voleo da smo se prepasili mocnoga Gvardiole Pepa, al to nazalost nije bio slucaj. Jednostavno nismo imali nikakva ofanzivna resenja bez Pogbe. Tj. nije toliko problem izostanak Pogbe koliko nemanje ni jednog drugog kreativnog veznog igraca.
                Znaci toliki milioni potroseni i ni jedan kreativac u timu sem Pogbe? Losa kupovina, losa selekcija, ili mozda nesto drugo? One man team? Ili nista od navedenog? Nesto deseto? Ili mozda samo bezmudost?
                Ili je neophodno imati kreativca da bi igraci uspeli da se malo bolje krecu bez lopte, tacnije smeli da se malo vise i bolje otvaraju kada su bez lopte a njihov tim ima posed (ali u tom otvaranju mora malo i napred da se krene, da se predje svoja polovina jbg) i povezu nekoliko pasova, odrade jednu ili mozda cak dve ili tri smislene i normalne akcije? Priprete malo protivnickom golu, a da to ne bude iz greske tog istog protivnika ili barem pokusaju tako nesto??? Mislim da je za to ipak potreban neki vanserijski kreativac, misim da si u pravu - Rasford, Marsijal, Matic, Erera, Lingard i Lukaku to ipak nisu bili u stanju da urade...
                Last edited by Sandugp; 11-12-17, 20:22.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Barsa kida ove sezone.Ostali su bez Nejmara i samim tim su duplo slabiji, a jos uvek nemaju poraz.Ubedljivo su prvi u Primeri, lagano prosli grupu u LS kao prvoplasirani...veliki su favoriti protiv Celsija.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Barsa kida ove sezone.Ostali su bez Nejmara i samim tim su duplo slabiji, a jos uvek nemaju poraz.Ubedljivo su prvi u Primeri, lagano prosli grupu u LS kao prvoplasirani...veliki su favoriti protiv Celsija.
                    Barsa kida,zezas se vrv,u Spaniji sem Bilabao u gostima,a i njih su jedva dobili nisu pobedili ozbiljan mec Celta,Valensija,ATM.
                    A i nisu nesto ubedljivo ni prvi,u Super kupu ih je unistio RM,a u LS biti bolji od najgoreg Olimpijakosa u poslednjih 20 godina i treceg tima Portugala Sporting nije bas ne znam kakav uspeh, gledajuci i u tim pobedama sve je bilo mucenje,sem prvog meca sa Juventusom

                    Gledajuci i popozicijama sem na DL i Mesijevoj poziciji na svakoj je CFC bolji,Azar je trenutno bolji od Inijeste (ovog danas),pa i Umtiti kad dodje bas da vidim stopera od 1,80 kako ce da sacuva Moratu koji je za glavu veci od njega plus mu je to jedan od najvecih kvaliteta,pa ljudi Azar se salio sa odbranom ATM,a nece sa Barsinom,al ok,doci ce februar...
                    Last edited by 61563; 11-12-17, 21:06.

                    Comment


                    • Malopre sam video imace Celsi mnogo gadan raspored tada:

                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Malopre sam video imace Celsi mnogo gadan raspored tada:

                        Znam video sam to jos danas ,odmah,na tvoju srecu slicno imaju i Spursi

                        Jan 31st: Spurs vs. Man Utd , Feb 3rd: Liverpool vs. Spurs , Feb 10th: Spurs vs. Arsenal , Feb 13th: Juve vs. Spurs
                        Last edited by 61563; 11-12-17, 21:35.

                        Comment


                        • Da sve lepo, sem Mesija, ali Mesi igra najbolji fudbal u karijeri, najproduktivniji.

                          Valverde je zategao odbranu koristeci vise igraca u sredini i promjenom stila, igraju bavno i cekaju najmalu sansu i tad nastupa Messi na scenu

                          Kazem vratice sr Dembele a to ce biti veliki boost za napad, Umtiti je stolb odbrane, i on ce se vratiti, i mozda bude neko pojacanje u Januaru

                          Ima Celzi naravno sanse, ali po meni ne kao sto ti predstavljas, al dobro tvoje mislenje, 60-40% po meni

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Da sve lepo, sem Mesija, ali Mesi igra najbolji fudbal u karijeri, najproduktivniji.

                            Valverde je zategao odbranu koristeci vise igraca u sredini i promjenom stila, igraju bavno i cekaju najmalu sansu i tad nastupa Messi na scenu

                            Kazem vratice sr Dembele a to ce biti veliki boost za napad, Umtiti je stolb odbrane, i on ce se vratiti, i mozda bude neko pojacanje u Januaru

                            Ima Celzi naravno sanse, ali po meni ne kao sto ti predstavljas, al dobro tvoje mislenje, 60-40% po meni

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Ne moze Umtiti nista Morati ima 1,80,sve centarusteve pokupice Morata,Mesi jeste Mesi,al ta Barsa nije vise ona Barsa jer su imali Cavija ,Iniestu pa prosle sezone Neimara,u odbrani Pujola,nije to isto,da jeste Barsa bi i posle te generacije sve cistila a ARG bi makar osvojila Kopa Amerike i ne bi se ovako mucila u kvalama da Mesi moze sve sam,Dembele se vraca sredinom Januara,ako se za mesec dana,vrati u top forum do meca za CFC svaka mu cast,ali i sa njim mislim da je CFC favorit,Barselona ove godine nije dobila ozbiljan mec sem Juvea u prvom kolu LS,sve malo teze su prosuli i u Spaniji,ATM,Celta,Valensija svaka malo jaca ekipa koja igra fudbal im je naudila

                            A i sto se pojacanja tice ne vidim kog Barsa moze da dovede a da sme da igra LS i da doprinese,jedino nekog iz Brazila i slicno,a to moze CFC

                            Dobro i ja mozda pisem kao da je laganica po meni je realno 60-40 al na stranu CFC
                            Last edited by 61563; 12-12-17, 00:51.

                            Comment


                            • Bez Morate sutra,tj, danas .Umoran je

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Znaci toliki milioni potroseni i ni jedan kreativac u timu sem Pogbe? Losa kupovina, losa selekcija, ili mozda nesto drugo? One man team? Ili nista od navedenog? Nesto deseto? Ili mozda samo bezmudost?
                                Ili je neophodno imati kreativca da bi igraci uspeli da se malo bolje krecu bez lopte, tacnije smeli da se malo vise i bolje otvaraju kada su bez lopte a njihov tim ima posed (ali u tom otvaranju mora malo i napred da se krene, da se predje svoja polovina jbg) i povezu nekoliko pasova, odrade jednu ili mozda cak dve ili tri smislene i normalne akcije? Priprete malo protivnickom golu, a da to ne bude iz greske tog istog protivnika ili barem pokusaju tako nesto??? Mislim da je za to ipak potreban neki vanserijski kreativac, misim da si u pravu - Rasford, Marsijal, Matic, Erera, Lingard i Lukaku to ipak nisu bili u stanju da urade...
                                I sta si sad pokusao da kazes?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X