Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta radi Matić.. E moj Čelsi..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Matic is just showing off now.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Lagano se sprda Matic
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Odavno nisam bio ponosan na klub nego sada

          Jos kada bi imali nekog na poziciji Blinda da salje visoke lopte, gde bi nam bio kraj

          Comment


          • Kakva je Matic zver, trenutno za mene najbolji veznjak. Sa kojom jednostavnošću igra.

            Comment


            • Skoknite do RC-a, da vidite sta pisu sve za Matica.

              Odusevio ih sve.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Evo Pogbe i starih navika, umesto jednostavan pas za 2:0 on se zajebava i pokusava akrobacije i umalo kazna na drugoj strani...
                Pa majstore imas u sredini, lijevo i desno da biras igraca i ne moras atraktivno

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Matic je odlican, a ovi napred precesto zaseru. Rasko je asistencijom popravio utisak.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Uplasih se ove situacije na kraju sad

                    Comment


                    • Jel realno da nam je Roman prodao Matica?
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo da je ona malo pre Pogbina lopta bila za truncicu sporija za Rasa...doduse i odbitak je bio mali..pihhh

                        Kako se ovaj njihov poslednji sut kada je David odbranio ne racuna kao udarac u okvir gola? Stoji 0

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne znam je li jad ili je sjajno ali Matic je daleko najbolji igrac ove ekipe.

                          Sta znam, ima dobrih i losih stvari, Matina ubacivanja u prostor su odlicna, Pogba je van forme, dao je dobru loptu preko odbrane za Matu doduse, Rasko odlican u kontri, generalno slab na krilu, Lukaku dobar gol, malo ucestvovanje u gradjenju napada. Odbrana prilicno nesigurna, srecom nije pod pritiskom prevelikim ali kad jeste muka.

                          Treba lijevi bek i Perisic, na lijevom krilu nas nema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zabaletta looking 175 years old.
                            Placem

                            Bas naprotiv Vlajko, Pogba veoma dobar.

                            Mene jedino brine ko tu treba da gradi akciju, Matic, Pogba, Mata ili Miki? :S

                            To mi je konfuzno. LEva strana nam je velika nula.
                            Last edited by l1m4r; 13-08-17, 16:52.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Matic je ono sto sam mislio da ce Snajderlin (nazalost) biti...
                              sigpic

                              Comment


                              • Matic najbolji,mirno li spavas Romane...sto u igri ,sto i god gola lepo otvorio prostor kretnjom ulevo,lepa asistencija...Gol

                                Ukoliko,se nesto ozboljno ne dogodi do kraja prelaznog roka,lagano Mou osvaja ligu...

                                Comment

                                Working...
                                X