Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ono silno radovanje protiv Sotona ce ih kostati titule...

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Oće, oće

    Comment


    • Silva to pakuje u smekerskom fazonu.

      Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Jel se samo meni cini ili su Sitijevi igraci iz kola u kolo kao umorniji? Sta znam, letargicni su nekako, mrzljivi... Ali opet ce dobiti danas, to je njihov kvalitet.
        Jesu, medjutim vise je to psiholoski umor. Zasicenost. Nego fzicki. Ako ovo dobiju to ce biti dvadeseta pobeda u nizu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sreca - prati hrabre.
          Forma je u padu, to je sigurno, ali rezultatski se ne odrazava, a to je najbitnije.
          Kada krenu da napadaju, nema te ekipe koja je u stanju da se odbrani.
          Last edited by Sandugp; 03-12-17, 17:53.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Mojes na isti način izgubi kao sa Sanderlendom u prvoj utakmice prošle sezone.

            Comment


            • Najvažnije što su izbegli suspenzije. Sane, Kompani i Fernandinjo su imali po 4 žuta. Svesno je odmorio Kompanija i Fernandinja.

              Biće zanimljiva sledeća subota.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Opet se izvukla prevara
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Inace, treneri Premier Lige mogu samo da uce od treneri Primere kako igrati protiv jacih ekipa, ovo sto rade premierligasi protiv Sitija je uzas, onako se ne mozes odbraniti, jednom ce ti kliknuti u 10 puta. Nista ako ih ne pritisnes u odredjenom delu utakmice, a ne cele utakmice bunkerica. Uzas.

                  Cist primer Betisa na Bernabeu.

                  I uzasno me nervira sto se Pep ponasa kao da je izmislio fudbal, iako ga mnogo cenim i postujem.

                  Comment


                  • 43 boda su nakupili za 15 kola, a u sezoni 2015/16 nakon 38 kola imali 66 boidova S tim da su sve top ekipe bile očajne te sezone , bukvalno bi svaka od top 6 ovosezonskih ekipa tada uzela titulu.

                    Koliko ono pobjeda poveza Čelzi prošle sezone, baš negdje u ovo doba sezone?
                    Last edited by BorisUnited99; 03-12-17, 18:10.

                    Comment


                    • Gazi City!
                      Kvota da ce osvojiti PL u kladionicama sirom sveta varira od 1.03 (Black Type) do 1.16 (Matchbook).
                      To znaci da im bukmejkeri daju sansu od 86% do 97%. Posle manje od polovine sampionata.
                      Morali su da padnu fizicki posle onako brutalnog dela sezone, a ove minimalne pobede u momentima slabe forme pokazuju da su veoma zrela ekipa sa trenerom koji ima odlicnu racunicu.

                      Sledece nedelje ocekujem potop UTD-a i priblizavanje Liverpoola na 3 boda od drugog mesta.

                      Comment


                      • A pazi ti ankete. United 42 glasa.

                        Comment


                        • Pa to je logicno jer ima najvise navijaca ovde na forumu. Tako da su mnogi glasali navijacki - iz srca. Ali dosta njih i nije dalo glas svom timu.
                          Opet kada se sve pogleda ove sezone Junajted ima odlicnu ekipu i sigurno su pred pocetak iste spadali u najuzi krug favorita tako da nema sta da te cudi 42 glasa.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Tu si upravu. Cak su i tebi uspjeli zabraniti da slavis pobjede Citya.

                            Comment


                            • Sto mi radi Venger,do kad ce taj parazit od trenera jos da cijedi onaj izmuceni Arsenal?

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Tu si upravu. Cak su i tebi uspjeli zabraniti da slavis pobjede Citya.
                                To sto se brecaju na mene to nije bitno, jer tako nesto na mene ne utice - ne dotice me. Nego sto oterase onog Cmon Siti lika.... a bas se trudio decko oko teme.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X