Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjebao nas za derbi, Pogba je mozda i najbolji igrac lige u ovom trenutku.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      E moj sudija, kakav crveni majke ti!!!


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Nek tebi neko ovako nogu nagazi. Ne pricaj gluposti.

      Comment


      • Preskoci ga Pogba ffs

        Comment


        • Čist crveni, nema se tu šta raspravljati. Pakao protiv Citya.

          Comment


          • Crveni ko suza ,2 crvena
            sigpic

            Comment


            • E moj Pogba... Da si otisao kod sudije umjesto sto si palamudio tamo sa onima iz Arsenala, sad bi imao zuti.

              E svasta... Sad ga bas pusimo protiv Seljana... ima bas ruzno da bude.

              Morao je jedan od nasih da usere ovo

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Sta je tu dobro, ako dozvolis protivniku 5 100% sansi? Hoces da kazes da je Murinjo to svesno dozvolio...
                Ja sam vec rekao da su oni panicni u odbrani i da su haos ali su dosli na X, eto uzece 3 boda verovatno, odlicno odigrali na kontre, iskoristili sanse. To sto ti ne volis UTD pa ti krivo sto vode to je druga stvar. Ja ne navijam ni za koga ali kazem da je ovo Murinjova pobeda bude li ostalo ovako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ima li jos neki igrac pozadi koji je ostao na klupi???
                  Na stranu to sto Nemanja rob igra stopera celu utakmicu, pa mu se i Erera pridruzio, ali sada imaju finu kombinaciju za odbranu. I lukaku ce na centralnog beka sada.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Nek tebi neko ovako nogu nagazi. Ne pricaj gluposti.
                    Čovek isao na loptu, da ga je gazio sa dve pa da razumem.




                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Nek tebi neko ovako nogu nagazi. Ne pricaj gluposti.
                      Nije ovo balet nego fudbal. Namerno ga nije nagazio, startovali na loptu jedan i drugi dogadja se. Smesan crveni.

                      Comment


                      • Aj sto ga je nagazio, ali sto zadrza nogu duze nego sto treba....

                        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Cist crveni .... verovatno to nece uticati na rezultat ovog meca, ali sa cime ces na Siti sada Zoze???

                          sigpic

                          Comment


                          • Pa dobro ljudi dajte malo realnosti, crveni karton je ovo.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ma nije sporan crveni, problem je sledeca nedelja, Pogba sabija ove sezone, morao je da bude pametniji
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ja sam vec rekao da su oni panicni u odbrani i da su haos ali su dosli na X, eto uzece 3 boda verovatno, odlicno odigrali na kontre, iskoristili sanse. To sto ti ne volis UTD pa ti krivo sto vode to je druga stvar. Ja ne navijam ni za koga ali kazem da je ovo Murinjova pobeda bude li ostalo ovako.
                                Ne druze kazes Murinjo odlicno takticki odradio tekmu. Ja ovde ne vidim nista dobro, potpuno otvorena utakmica, bez kontrole. Svakako ako dobije Junajted bice zasluzeno. Ali ova utakmica samo pokazuje da tek protiv Sitija sanse nece imati.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X