Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi ako mislite da je Murinjov plan ovakva odbrana onda ne znam. Jedno je kad se branis organizovano i drzis protivnika na sredini terena a ovo je opsta panika i sve sanse su nastale posle loseg ispucavanja lopte nogom ili glavom. Srecom nisu dali gol ali mora bolje u drugom.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kad god smo presli centar stvorili smo priliku, problem je sto ga rijetko prelazimo. Suludo je ovako se braniti, cak bih rekao nemoguce. Svaka im cast za blokove, Matic izdominirao u prvom, Lingard pritiska svaka mu cast. Ali ovako nastave li nece me iznenaditi ako se Arsenal vrati.
      Nece se vratiti. Morali su dati barem jedan u prvom poluvremenu. Igraci Uniteda ostali bez snage zbog onog presinga na pocetku. Dozvat ce se nakon pauze.

      Comment


      • Trebao bi Zoze da razmisli da ubaci Rasforda umesto Lukakua. Arsenal ce jos vise pritiskati, potreban je taj prvi dodir sa loptom, to primanje da se napravi kontra


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Naravno da nisu ostali bez snaga, vec su se povukli da brane prednost.
          sigpic

          Comment


          • Bas konfuzno deluju u sesnaestercu, jbt pa svaki put tek iz treceg-cetvrtog pokusaja uspeju izbaciti loptu posle prekida, bas nejasno.
            sigpic

            Comment


            • Istu utakmicu sam sinoc gledao Napoli-Juventus. Rani gol Juventusa i onda cuvaj rezultat, samo sto Napoli nije zapretio ozbiljnije tokom cele utakmice i odbrana je bila stalozena. Kontam da je Murinjo dosao ovde po X, ali eto sa 0-2 ne vidim razlog zasto bi se otvarao i napadao kad ce rizikovati tako da primi gol.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Previse prilika propustio Arsenal. Junajted dobar, mada su i njihovi stoperi napravili nekoliko gresaka a bogami i veznjaci, samo sto nisu kaznjeni. Sve u svemu dobro prvo poluvreme bez obzira sto su dali golove na greske protivnika opet te greske su iznudjene odlicnim presingom na protivnickoj polovini. Trebalo bi da nastave tako u drugom a ne da se povuku.
                Marsijal je KRALJ!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ovo je licilo na sve osim na organizovano branjenje. Pola sata su izgledali kao neka ekipa iz trece lige.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Istu utakmicu sam sinoc gledao Napoli-Juventus. Rani gol Juventusa i onda cuvaj rezultat, samo sto Napoli nije zapretio ozbiljnije tokom cele utakmice i odbrana je bila stalozena. Kontam da je Murinjo dosao ovde po X, ali eto sa 0-2 ne vidim razlog zasto bi se otvarao i napadao kad ce rizikovati tako da primi gol.
                    Pre ce ga primiti u koliko nastave ovako, nego ako se malo otvore i opet krenu sa presingom.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ako se nastavi u ovakvom ritumu kao sto je bilo posle drugog gola UTD-a, ne vidim nacin da ne prime bar jedan gol, ovo je bilo nemoguce kako nista nije uslo.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Igraju Smoling, Lindelof i Roho u odbrani i da ne ocekujes paniku? Pa je zna se ko je veci panicar od njih 3. Ovakav pritisak u 2 pol nece izdrzati, bitno je primiriti ih i dati im jos 1 ako je to moguce


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pa primice ga gotovo sigurno jer ne zna se ko je gori Lindelof ili Roho. Ali eto, cenim da ako ga prime primice jos jedan posle toga. UTD je po meni opasnija ekipa kada igra na kontre nego kada ima posed u svojim nogama.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ramzi
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahhaha ako je ovo Remzi hteo da uradi svaka mu cast.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bravo Roho, odlicna ofsajd zamka... Samo sam cekao da kiksa


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X