Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lukaku veca opasnost pred nasim golom nego pred golom Ceha... Vec 2 put posle prekida pravi sansu za Arsenal


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

      Kakva odbrana... užasno, panika na sve strane!
      Da nije bilo Matica lako je Arsenal mogao da postigne dva gola.

      Daj Raška umesto Romelua, udri na kontru. Lukaku bas loš, ni da dobije duel ni skok, previše trom.

      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Last edited by Sir Giggsy; 02-12-17, 18:19.

      Comment


      • Bas nema srece Arsenal, Junajted nista pokazao nije posle uvodnih 10min. Vezni red ne postoji. Verovatno su i crkli posle onog presinga.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Uh... Lukaku nekim makazicama pokusava De Geu da zajebe

          Comment


          • A ja se spremio za smorenu i dosadnu utakmicu..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Kakva bunkerica zadnjih 15,20 minuta
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Kad god smo presli centar stvorili smo priliku, problem je sto ga rijetko prelazimo. Suludo je ovako se braniti, cak bih rekao nemoguce. Svaka im cast za blokove, Matic izdominirao u prvom, Lingard pritiska svaka mu cast. Ali ovako nastave li nece me iznenaditi ako se Arsenal vrati.
                sigpic

                Comment


                • Sjajna utakmica, lukaku mora malo na hjadejne
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Ali kakva asistencija Marsijala, prava umjetnost, akcija za udzbenike.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • koliku srecu je ima Junajted, strasno.
                      Pravedno bi bilo 2:2 da bude.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Lukaku veca opasnost pred nasim golom nego pred golom Ceha... Vec 2 put posle prekida pravi sansu za Arsenal


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Kod prvog gola lepo odvukao igrace i otvorio Valensiji prostor. Kod drugog gola posle Lingardovog starta uzeo loptu i uputio odlican pas Marsijalu ovaj za Lingarda i gol. Kod ove sanse za Arsenal je bio fauliran ocigledno. Za tu prvu sansu ne znam ali generalno lose reaguje odbrana, lose rasciscavaju svi Roho prednjaci, Matic par puta lose izbacio pa napravio sanse ali je blokirao posle toga. Odbrana je slaba kao i prethodnih nekoliko meceva zbog neuigranosti Lindelofa i Roha i Matic je losiji nesto da li zbog neke sitne povrede ili umora ne znam ali mora da izgura nekako.

                        Comment


                        • Mourinho bi se sa Krosem i Modricem branio protiv Radnika kad povede...

                          Lingard odlican.

                          Uzasava me ovo kad Martial nema slobodu da dribla, samo da ne kojem slucajem otvorio kontru. Jednom je uzeo dribling i odmah napravio visak.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            koliku srecu je ima Junajted, strasno.
                            Pravedno bi bilo 2:2 da bude.
                            Nije sreca nego DDG!

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ako se Arsenal nije vratio posle ovog prvog pol, nece se nikad vratiti.

                              Meni deluje da se Junajted dati jos jedan... samo ako predju pola.



                              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Treba sad Ibra da stane malo na loptu, stoperi Arsenala su danas ocaj zivi, Mustafi kanta od igraca. Ako Arsenal da gol u prvih 15-20 minuta, sve je moguce.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X