Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Da se još malo osvrnem na jučerašnju utakmicu. Obrana jako dobra, Bournemouth je u devedeset minuta složio tek jednu pravu akciju iz koje su i zabili gol. Veseli me to što u zadnje vrijeme zadnja linija izgleda čvršće, odnosno Pope ima puno manje posla. Prošle smo sezone imali dosta clean sheetova, ali je u većini slučajeva Heaton spašavao, sada veću ulogu ima četvorka ispred vratara. Još jednom sve pohvale Bardsleyu, bio sam dosta nervozan kada sam vidio da on igra od prve minute, ali odigrao je bez pogreške i zamalo upisao odličnu asistenciju. Cork i Defour su ponovno bili na visokoj razini, pogotovo prvi. Povukao je kontru prije prvog gola i imao puno oduzetih lopti. Brady je napokon progirao. Općenito sam zadovoljan njegovom igrom u zadnjih mjesec dana, a sada su počele dolaziti i brojke. Dvije asistencije i gol u zadnje tri tekme. Wood je zabio i dosta namučio obranu Bournemoutha, dobio je skoro svaki duel.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Prenapumpana priča po meni. Deluje zanimljivo i to je to. Nešto ne verujem u priču da je Pep prišao ovako Redmondu i počeo da ga vređa...nekako mi ne ide. Redmondova reakcija ne pokazuje to.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Samo malo je i licemerna Gvardiolina reakcija. Sta mislis da je ostao X ili da su hipoteticki izgubili, da li bi sa istim zarom prisao Redmondu da mu kenja kako je on super talentovan igrac, da je super sto je napadao njegov tim 90 min i sl?

            Bi q....

            No dobro, jedna pravila za sve, druga za njega.
            sigpic

            Comment


            • Cekaj, i posle ovoga sto je rekao Redmond mislis da treba kazniti Gvardiolu, ili sam ja pogresno razumeo?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ne, naravno, samo mi je eto ljigavo njegovo ponasanje, nista vise.

                Licni dojam.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Samo malo je i licemerna Gvardiolina reakcija. Sta mislis da je ostao X ili da su hipoteticki izgubili, da li bi sa istim zarom prisao Redmondu da mu kenja kako je on super talentovan igrac, da je super sto je napadao njegov tim 90 min i sl?

                  Bi q....

                  No dobro, jedna pravila za sve, druga za njega.
                  Pa nešto ne vidim licemerje. Njegova ekipa pobedila, on prišao protivničkom igraču i pohvalio ga(ako je to istina). Kao što bi npr. prišao nekom drugom i rekao "good game", samo je ovde bio više unet u sve i prilično čudan, kao što ume da bude. Niko ga nije terao da to radi, niti mu je posao. Osetio nešto u momentu i hteo da podeli sa njim.

                  Da je ostao X, verovatno bi psovao svoje igrače umesto što bi hvalio njega.

                  Bar ja tako nekako vidim ovo.

                  Što se tiče ovog dela oko pravila i to, nisam u toku, pa ne znam na koga misliš.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Što se tiče ovog dela oko pravila i to, nisam u toku, pa ne znam na koga misliš.
                    Seti se zasto je Murinjo iskljucen protiv isto Sautemptona. Zato sto je krocio korak na teren.

                    sigpic

                    Comment


                    • Da, da, sećam se. Jedno od bizarnijih isključenja. Sad kapiram o čemu pričaš.

                      Ne znam...i Klopp ima ponekad te nenormalne reakcije pored terena. Ne mogu tu da budem objektivan, jer je to meni u većini slučajeva zanimljivo i simpatično. Verovatno mi ne bi bilo da je neki drugi trener u pitanju. Ali je i on mogao lagano da popije isključenja nekoliko puta.

                      Uzeli su Murinja na zub, i to je to. Kao npr. u školi kad priča ceo razred, a tebe podignu i izbace te napolje zbog pričanja. Ne voli te jednostavno nastavnik. Nije fer, slažem se.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma ok, on je vrv sam svojim ponasanjem to i zasluzio na neki nacin. Nije ni Murinjo cvecka, ja sam prvi toga svestan i ne bezim od toga.

                        Ovde je samo prica o uglu gledanja. Eto, Klop npr. On generalno vazi kao neki harizmatican energican tip. Sve je to ok. Ali recimo da on (ili Pep, svejedno) urade nesto i isto to uradi Murinjo i recimo da Murinjo popije ban, ugao gledanja ce biti da su ovi face, pankeri, slobodumni umetnici a Murinjo arogantni debil koji ne zna da gubi ili koji je prearogantan kada pobedjuje (sto mozda i nije daleko od istine )
                        sigpic

                        Comment


                        • Zvučaće apsurdno, ali ima nešto u Murinju što tera ljude da ga lako zamrze, isto kao što ima nešto u Kloppu što tera ljude da ga lako zavole. I generalno, ljude koje lako zamrziš, uvek ćeš preuveličavati stvar kad urade bilo šta loše. A isto tako ćeš probati da opravdaš ljude koje gotiviš.

                          Ja npr. poštujem Murinja, i nimalo ga ne mrzim ili slično, volim čak i da ga slušam kad priča, ali kad ga vidim, kao pojava je nekako antipatičan. Zato i povlači za sobom takve komentare.

                          Što i dalje nije fer, ali tako je.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ludilo ....
                            Opasni zajebanti (obratite paznju na postavu PSG-a na samom kraju klipa ):


                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Dobar clanak pred sutrasnji derbi,pravo u metu,pogotovu za arsenal
                              http://www.independent.co.uk/sport/f...-a8086496.html
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Zvučaće apsurdno, ali ima nešto u Murinju što tera ljude da ga lako zamrze, isto kao što ima nešto u Kloppu što tera ljude da ga lako zavole. I generalno, ljude koje lako zamrziš, uvek ćeš preuveličavati stvar kad urade bilo šta loše. A isto tako ćeš probati da opravdaš ljude koje gotiviš.

                                Ja npr. poštujem Murinja, i nimalo ga ne mrzim ili slično, volim čak i da ga slušam kad priča, ali kad ga vidim, kao pojava je nekako antipatičan. Zato i povlači za sobom takve komentare.

                                Što i dalje nije fer, ali tako je.
                                Pa Murinjo je zicer da ga mediocre ljudi mrze a Klopp je zicer da ga mediocre ljudi lako zavole.

                                Klopp je farbač, fejk korektni gospodin. A pretender...
                                Ali jbg, vole ga ljudi, šta da radim. Meni je on bio iritantan i u Dortmundu, jer je prodavao jeftine fore jer je znao da će da budu predstavljene kao neki autentični fazoni.

                                Comment

                                Working...
                                X