Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Protiv Arsenala ce biti defanziva Mourinha i neki pogodak iz kornera ili slobodnog za minimalnu pobjedu. Tipujem na Lindelofa.
    Brine me Tottenham zbog opklade sa Vladanom.

    Bice zanimljivo i na dnu. Bas je tesko reci koje ce tri ekipe ispasti.
    Ne brini, neces biti banovan, odnosno nikad necu traziti da ispostujes opkladu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Opa vratio se Gojko, ja mislio napustio forum.
      Imam neku opkladu sa tobom.
      Last edited by goku; 29-11-17, 23:01.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Imam neku opkladu sa tobom.

        Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Nista ni to, Murinjo nece dobiti otkaz za sest mjeseci, ako i ode otisao je svojevoljno, a sansa za titulu je sad vec prilicno mala.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne brini, neces biti banovan, odnosno nikad necu traziti da ispostujes opkladu
          Nemas ti sta da trazis. Ja sam covjek od rijeci.

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Nemas ti sta da trazis. Ja sam covjek od rijeci.
            Ne sumnjam ali ako dobijem opkladu valjda mogu da je promijenim. Tipa mjesec dana da drzis golog Murinja na avataru
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Zato sto nekome moras da napises sta si stvarno mislio i hteo jer ce te inace predstaviti kao nesto sto nisi. Dok na ovaj nacin ubijes svaku losu konotaciju. A ja zaista zelim da se dopadnem svima ovde
              Šta god da napišeš nećeš izbrisati prvi utisak koji si ostavio kod razočaranih Utd-ovaca zbog sitijevog meča.

              Isto je i Đoković hteo svima da se svidi, zaludna je ta rabota.
              Last edited by goku; 29-11-17, 23:01.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne sumnjam ali ako dobijem opkladu valjda mogu da je promijenim. Tipa mjesec dana da drzis golog Murinja na avataru
                Zar takva slika postoji?
                Nece Murinjo dobiti otkaz, nemaju zasta da mu daju. Dao je sve od sebe, ali protiv Gvardiole se jednostavno ne moze. Znaju to i celnici Junajteda tako da ukoliko zavrsi drugi slavice se.

                E vidis, ovo je podjebavanje a ne ono od malopre.
                Last edited by Sandugp; 30-11-17, 06:53.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ali Gojko moras mi objasniti nesto, sjecamo se svi kad si razocaran rezultatom i kad je Junajted preokrenuo protiv Bora dosao ovdje i bio zesce razocaran ponasanjem navijaca Junajteda prema sudiji meca, vodio jednu pravu malu hajku nekoliko dana cak, sto te tada nije boljela patka? Znaci tebi je ok da neko provocira forumase, ali moras da zastitis sudiju iz Engleske? Cudno, jako, jako cudno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nista ni to, Murinjo nece dobiti otkaz za sest mjeseci, ako i ode otisao je svojevoljno, a sansa za titulu je sad vec prilicno mala.
                    Moguća su i dalje oba scenarija i veća čuda su se dešavala.

                    Comment


                    • Samo polako...Tek je 14 kolo,najbitnije je ko se raduje posle 38-og

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Moguća su i dalje oba scenarija i veća čuda su se dešavala.
                        Vece cudo bi bilo samo kad bi Gvardioli porasla kosa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Šta god da napišeš nećeš izbrisati prvi utisak koji si ostavio kod razočaranih Utd-ovaca zbog sitijevog meča.

                          Isto je i Đoković hteo svima da se svidi, zaludna je ta rabota.
                          Znaci savetujes mi da ne pokusavam da ispravim sliku o sebi? Mozda te i poslusam, ima istine u tvojim recima.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ne sumnjam ali ako dobijem opkladu valjda mogu da je promijenim. Tipa mjesec dana da drzis golog Murinja na avataru
                            Polako. Nije jos ni pola sezone odigrano.

                            Comment


                            • U sta ste se ono kladili? Ko ce od na kraju sezone biti bolje plasiran: Totenhem ili Junajted, jel tako?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ali Samuraju samo ti jurcas

                                Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Mocni City.

                                Dok United jako lose izgleda protiv iole ozbiljnijeg protivnika.

                                Pozdrav za Vladana.
                                Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Vladane, da li si i dalje siguran da dobijas opkladu?
                                Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Ne sjecam se sta si ti ono prognozirao. Mou ili Conte mislim da si rekao da osvaja.

                                Istopi se i prednost Uniteda ispred Tottenhama brzo.
                                Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Na odmoru.

                                Ako zelis spreman sam povuci opkladu. Priznas da si pogrijesio i sve ok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X