Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Postujem i gotivim Junajted kao klub i kao instituciju, pa cak i dosta trenutnog igrackog kadra, pa cak i trenera - samo sto mi se ne dopada stil igre koji forsiraju.
    A najvise volim i navijam za Siti
    Sad si ne razocarao.

    Uzivanje je gledati City kako igra.

    Comment


    • Jbg, opet nesreća u zadnjim sekundama protiv Arsenala, ali što je tu je. Opet dvojbena sudačka odluka iako je danas postojao određeni kontakt između Tarkowskog i Ramseya, ali smatram da je ovaj prelako pao. Ono što može veseliti je odlična igra, pogotovo u prvom poluvremenu.

      Btw, ovdje barem ima poštenih navijača Arsenala koji i sami priznaju da nisu igrali bajno i da baš nisu zaslužili uzeti sve bodove.
      Last edited by ervi34; 26-11-17, 18:49.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Sad si ne razocarao.

        Uzivanje je gledati City kako igra.
        Postujem Murinja (cak neretko ume da mi bude zanimljiv i harizmatican - nekada i ne, ali u mnogim slucajevima da), jbg bilo bi glupo ne postovati coveka koji ima toliko trofeja. I LS (dva puta), i LE i mnoge titule u nacionalnim prvenstvima. Rezultati govore vise nego bilo sta drugo. Medjutim ne mora da mi se svidja (i ne svidja mi se) nacin na koji on vodi svoje timove i njegova filozofija kojom pokusava da dodje do rezultata.
        Last edited by Sandugp; 26-11-17, 19:04.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by ervi34 View Post
          Jbg, opet nesreća u zadnjim sekundama protiv Arsenala, ali što je tu je. Opet dvojbena sudačka odluka iako je danas postojao određeni kontakt između Tarkowskog i Ramseya, ali smatram da je ovaj prelako pao. Ono što može veseliti je odlična igra, pogotovo u prvom poluvremenu.

          Btw, ovdje barem ima poštenih navijača Arsenala koji i sami priznaju da nisu igrali bajno i da baš nisu zaslužili uzeti sve bodove.
          Remi ko kuća! Međutim, za penal nije kriv sudija, već Tarkovski koji je postupio naivno. Burnleyu želim svako dobro i da izbore 5. mjesto ispred osrednjeg Liverpula, čiji simpatizeri ovdje nad Arsenalom liječe lične frustracije.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Remi ko kuća! Međutim, za penal nije kriv sudija, već Tarkovski koji je postupio naivno. Burnleyu želim svako dobro i da izbore 5. mjesto ispred osrednjeg Liverpula, čiji simpatizeri ovdje nad Arsenalom liječe lične frustracije.
            Ja sam simpatizer Liverpoola, mozes li da mi kazes na sta si mislio, ili ti sada lecis licne frustracije?

            P.S. taj osrednji Liverpool je silovao tvoj (sampionski?) Arsenal bas jako
            Last edited by mark !t zer0; 27-11-17, 09:52.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ja sam simpatizer Liverpoola, mozes li da mi kazes na sta si mislio, ili ti sada lecis licne frustracije?
              A ima onih nekih " objektivnih ", svaku utakmicu Arsenala izlaze sa istim komentarima, tipa " FArsenal " i sl. Nisam pratio koji su, a evo, izvinjavam se što sam izostavio ovu ključnu riječ " pojedini ".
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Jbg, ako ces zbog jednog, ili dva coveka da generalizujes, nisam ni ja pratio ko je pisao, pa makar i na forumu gde nas nema ne znam koliko, bezveze je, ja sam se osetio prozvanim.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Evo izvini još jednom. Uopštavanje je za svaku osudu. Nego su tih 2-3 korisnika najaktivniji, pa se stekne utisak. Znam osjećaj, ovdje se redovno generalizovalo kad su Arsenalovi navijači u pitanju.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Opusti se, nema aman bas nista protiv Arsenala, "FArsenal" pisem bukvalno iz sprdnje jer je neko od vas to cesto pisao.

                    Comment


                    • Par zanimljivih grafika.
                      Pronađite svoj tim.

                      Spoiler








                      p.s. Bolje da stoji u spojleru, mnogo prostora zauzima.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Vardi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Vardi
                          Extra gol..

                          Možda malo i Lloris podbacio. Nekako na ničijoj zemlji.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bolji Votford na otvaranju utakmice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Au brate, AU BRATE
                              sigpic

                              Comment


                              • Esli Jang dominira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X