Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzeno United dobio. Ovi su ipak veci bunkerasi i od njih. Gadno za gledati.
    Tottenham bi mogla kostati sezona na Wembleyu. Da su na svom stadionu dobijali bi utakmice poput danasnje.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ocekivao sam bar fabregasa umesto Drinija al ajde videcemo,mada mi najvece iznenadjenje OX>Mane
      Deluje da će Baka imati nešto ofanzivniju ulogu. Kao protiv Junajteda, kad je imao par dobrih šansi.

      OX će igrati u vezi koliko vidim, a Cou će biti na krilu. Bar tako predstavljaju postavu, videćemo.

      Samo mi je jedna stvar nejasna. Ja razumem rotaciju, ali ne u ovakvim tekmama. Mogao je da rotira prošli vikend protiv Svetaca kući, da bi izneli Sevilju i Čelzi.

      Nije realno da igraš protiv Svetaca u full postavi a rotiraš protiv Čelzija.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Što me nervira kad neki komentator počne da priča kao ovaj - Deni Dzrinkvoter, Ili ono njihovo Burnley,itd..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Sreća pa Čelzi nema igrača u prvih 11 da istrče kontru.

          Bukvalno se svodi na to da Hazard predribla 4-5 igrača i da doda nekako Morati. Što opet nije nemoguće kad smo mi u pitanju.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ubija nas Hazard
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Jbte, prestanite da im poklanjate lopte. Cela taktika im se svodi na to i opet im poklanjamo čiste lopte...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Bolji Celsi masu, zasluzio je da vodi, zbog toga ce da izgubi vjerovatno
                sigpic

                Comment


                • Pogresili smo mi beka od Torina, ovaj Zapakosta za Darmijana Kafu licno

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Milner igrač manje na terenu. Daj Lallanu ili Ginija u pm, igramo sa igračem manje...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Salah impresivan, kako je jak na noge. Mogao bi Lukaku nesto da nauci...

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Očekujem odmah na startu drugog Firmina i Manea, mozda se isplati ova kocka sa Oxom i Staridzem, gde dobijamo dva bas jaka napadacka resenja, sveza, sto je najbitnije. Ne znam za vas, ali mene svaki put kada gledam kretanje Hendersona uhvati neka mučnina.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Hvala Konteu što je za sad izveo samo 2 ofanzivna igrača. Posmatrao sam Klavana kod par opasnih napada Čelzija i ne verujem koliko je čovek amater. Večito na ničijoj žemlji, ni tamo ni ovamo. Igrači mu prolaze iza leđa redovno. I ovako smešna odbrana, još je smešnija.

                          Milner odmah napolje. Šta se desilo sa agilnošću tog čoveka? Sporiji je od Klavana, ako je to moguće. Da ne pričam što mu mozak radi sporije nego inače. Daj Lallanu, ne može biti gori od ovoga, iako se tek vratio posle povrede. Radije ću gledati Lallanu koji treba da povrati formu nego ovakvog Milnera...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Onaj Stojkovic iz Zvezde je Cafu za Darmiana

                            Leto kad je prelazio iz Lila, sam svako jutro guglao nove vesti za Azara. Nikad necu da prezalim sto nije dosao. Jos ona ispala sa fejk sajtom Uniteda

                            Comment


                            • Pogledaj ti onog glupana Morena kako brani kontru.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Menjaj nesto Klope
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X