Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Zar nije bio Klop(kad izgubi)?
    Mislim da je to svako ko nam uzme bodove
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Rashford ipak nije jos za ekipu koja juri titulu, Marsijal takodje.
      Navedi 3 fudbalera na Svetu, koja bi u ovoj postavci igre, ovaj nakazni 5-3-2, od koji je jedan od trojice u sredini Mkitarijan koji ne postoji na terenu, pa je to praktično 5-2-2, pokazalo nešto u napadu, u ulozi koju je imao Rashford, totalno odsečen....

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Zar nije bio Klop(kad izgubi)?
        Klopp je meni antipaticniji, jer je perfidniji i pokusava da farba ljude da je gotivni keršme, ali na kraju dana ima manire, i makar nerado, će da sačeka protivnika da mu pruži ruku.

        Ovo što je uradio Conte je najniže nešto moguće, da je izgubio pa i da mu pogledaš kroz prste, nervozan itd, ali ovako...
        DNO.

        Comment


        • Lepo priznas sebi da Murinjo ne zna drugacije da igra derbije, i ne nerviras se, i onda ti niko nece biti antipatican zbog nekih gluposti.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            I da, Conte je menadžer u ligi sa ubedljivo najgorim manirima i ponašanjem.

            Protivnik izgubi, protivnički menadžer te čeka minut da ti čestita pobedu a ti bežiš od njega i od rukovanja.
            Dno dna...
            Ili bi to mozda nazvao nije licemeran,i nije folirant,jer se ti pozdravljas i sa nekim sa kim si u svadji ,a oni evidentno jesu,i to jos od prosle godine,kad je isti taj Murinjo drzao ,njemu predavanje oko radovanja,zato sto ga je ovaj pocistio pa ovaj nije znao sta ce tad,pa onda coveka prozivas za fizicki nedostatak zbog nedostatka kose ,nicim izazvan zaista fino sa manirima,i Conte treba da mu se lazno nasmeje i pruzi ruku i potapsu se po ramenu ko prijatelji.

            Murinjo maniri konferencije daj molim te,opet sa druge strane oni su treneri i gledam samo njihov rezultat,jer nisam licni prijatelj nijednog da bih ih gledao drugacije sem kroz posao kojim se bave,uostalom sve je to deo taktike,a ako je neko koristi van terena to je prvi Murinjo,od polivanja terena pre meca sa Barsom do izlazenja,pre meca i proviciranja protivnicke publike,trenera,sa neke trece strane sve je vise menagera sa kojima se Murinjo ne pozdravlja...bas zanimljivo

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Lepo priznas sebi da Murinjo ne zna drugacije da igra derbije, i ne nerviras se, i onda ti niko nece biti antipatican zbog nekih gluposti.
              Toga sam svestan. I ja sam opasno besan na Murinja, ali to nema nikakve veze sa ponašanjem protivničkog menadžera.

              Originally posted by 61563 View Post
              Ili bi to mozda nazvao nije licemeran,i nije folirant,jer se ti pozdravljas i sa nekim sa kim si u svadji ,a oni evidentno jesu,i to jos od prosle godine,kad je isti taj Murinjo drzao ,njemu predavanje oko radovanja,zato sto ga je ovaj pocistio pa ovaj nije znao sta ce tad,pa onda coveka prozivas za fizicki nedostatak zbog nedostatka kose ,nicim izazvan zaista fino sa manirima,i Conte treba da mu se lazno nasmeje i pruzi ruku i potapsu se po ramenu ko prijatelji.

              Murinjo maniri konferencije daj molim te,opet sa druge strane oni su treneri i gledam samo njihov rezultat,jer nisam licni prijatelj nijednog da bih ih gledao drugacije sem kroz posao kojim se bave,uostalom sve je to deo taktike,a ako je neko koristi van terena to je prvi Murinjo,od polivanja terena pre meca sa Barsom do izlazenja,pre meca i proviciranja protivnicke publike,trenera,sa neke trece strane sve je vise menagera sa kojima se Murinjo ne pozdravlja...bas zanimljivo
              Kakav god da imaš odnos sa nekim, pružanje ruke nakon meča je sportski aksiom. Pružao sam u košarci i u basketu na kraju partije ruku i ljudima koji su me gurali sa ledja u vazduhu.

              Još ako vidiš da te neko čeka tu pored aut linije... gotovo minut.
              Ajde da je situacija bila takva da je moglo da prodje bez ruke. Ali ono, gleda čoveka koji ga čeka da mu čestita na pobedi, i ne želi da pridje da se pozdravi...

              Ne znam....

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Toga sam svestan. I ja sam opasno besan na Murinja, ali to nema nikakve veze sa ponašanjem protivničkog menadžera.



                Kakav god da imaš odnos sa nekim, pružanje ruke nakon meča je sportski aksiom. Pružao sam u košarci i u basketu na kraju partije ruku i ljudima koji su me gurali sa ledja u vazduhu.

                Još ako vidiš da te neko čeka tu pored aut linije... gotovo minut.
                Ajde da je situacija bila takva da je moglo da prodje bez ruke. Ali ono, gleda čoveka koji ga čeka da mu čestita na pobedi, i ne želi da pridje da se pozdravi...

                Ne znam....
                Sta bese sa Mark Hjuzom,nista aksiomi...Gde isti taj fini Murinjo to jos vise potencira kad prolazi pored Hjuza i samo sa njim ne rukuje, a sa celom klupo Stouka da,tad je Hjuz to zasluzio,pa mozda je sad Murinjo to zasluzio,meni licno to ne smeta i postenije mi je ovako,a ovde reagujem jer su arsini dvostruki Conte je djubre a Murinjo dobrica
                Last edited by 61563; 05-11-17, 19:55.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Toga sam svestan. I ja sam opasno besan na Murinja, ali to nema nikakve veze sa ponašanjem protivničkog menadžera.



                  Kakav god da imaš odnos sa nekim, pružanje ruke nakon meča je sportski aksiom. Pružao sam u košarci i u basketu na kraju partije ruku i ljudima koji su me gurali sa ledja u vazduhu.

                  Još ako vidiš da te neko čeka tu pored aut linije... gotovo minut.
                  Ajde da je situacija bila takva da je moglo da prodje bez ruke. Ali ono, gleda čoveka koji ga čeka da mu čestita na pobedi, i ne želi da pridje da se pozdravi...

                  Ne znam....
                  Sta onda mislis o Patrisu Evri koji nije hteo da pruzi ruku Suarezu?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Sta onda mislis o Patrisu Evri koji nije hteo da pruzi ruku Suarezu?
                    Suarez je odbio da se rukuje sa njim, a ne Evra sa njim. Iako je Suarez njega rasisticki uvredio.
                    Molim bez ovakvih malicioznih dezinformacija...

                    I na kraju, pored svega, Evra je prešo preko svega i rekao je da to više nije važno da je sad kul sa Suarezom.


                    https://i2-prod.dailyrecord.co.uk/in...-533846081.jpg

                    https://ichef.bbci.co.uk/news/640/me...zhandshake.jpg

                    https://www.youtube.com/watch?v=tzdAkod9HJs

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      S tim sto je Pep preuzeo polufinalistu lige sampiona a Murinjo ekipu koja je redom u ligi zavrsavala na sedmom, cetvrtom i petom mestu. Al dobro to su sitnice.

                      Svakako da Murinja treba jebati ako ispadne iz trke za titulu do januara.
                      Pazi mnogi ovde pricaju da je najbolji na svetu u svom poslu. Vodi najveci klub na svetu, sa neogranicenim budzetom. Sve osim osvajanja titule, ce biti neuspeh, kakav god tim da je preuzeo imao je dovoljno vremena da kupi ceo nov tim i uklopi ga, i oduci Pepa "prevaru".


                      Edit: Suarez je najveca ljigavstina u istoriji fudbala, rame uz rame s Murinjom, ko da mu je otac.
                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 05-11-17, 20:00.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Suarez je odbio da se rukuje sa njim, a ne Evra sa njim. Iako je Suarez njega rasisticki uvredio.
                        Molim bez ovakvih malicioznih dezinformacija...

                        I na kraju, pored svega, Evra je prešo preko svega i rekao je da to više nije važno da je sad kul sa Suarezom.


                        https://i2-prod.dailyrecord.co.uk/in...-533846081.jpg

                        https://ichef.bbci.co.uk/news/640/me...zhandshake.jpg

                        https://www.youtube.com/watch?v=tzdAkod9HJs
                        Da, potpuno sam zaboravio ovo, izvinjavam se.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Suarez je odbio da se rukuje sa njim, a ne Evra sa njim. Iako je Suarez njega rasisticki uvredio.
                          Molim bez ovakvih malicioznih dezinformacija...

                          I na kraju, pored svega, Evra je prešo preko svega i rekao je da to više nije važno da je sad kul sa Suarezom.


                          https://i2-prod.dailyrecord.co.uk/in...-533846081.jpg

                          https://ichef.bbci.co.uk/news/640/me...zhandshake.jpg

                          https://www.youtube.com/watch?v=tzdAkod9HJs
                          Mark Hjuz...aksiomi...

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Sta bese sa Mark Hjuzom,nista aksiomi...Gde isti taj fini Murinjo to jos vise potencira kad prolazi pored Hjuza i samo sa njim ne rukuje, a sa celom klupo Stouka da,tad je Hjuz to zasluzio,pa mozda je sad Murinjo to zasluzio,meni licno to ne smeta i postenije mi je ovako,a ovde reagujem jer su arsini dvostruki Conte je djubre a Murinjo dobrica
                            Isto džukački, nema šta.

                            Samo što ponovo ne može da se poredi, drugacije su situacije. U toku OVOG MEČA Mourinho nije Kontea odgurivao i rekao mu da odjebe. Kao što je Hughes gurnuo Murinja u tom meču i rekao mu da odjebe, neposred pre tog rukovanja.
                            Mourinho iako je možda imao probleme sa Conte-om, nikad se prema samom klubu Chelsea-u ponašao kao slepac, kontinuirano. A to Hughes radi, koji zaslužuje najgore zvižduke svaki put kad dodje na OT.
                            Murinjo ima problema sa Konteom, ali poštuje Chelsea.
                            Hughes ne samo da ima probleme, kao dripac neisprovociran gura nekog, nego i ne poštuje tudji klub. Zašto, ne znam, verovatno je isfrustriran i sujetan, pa je očekivao neku ulogu i funkciju u Unitedu, prililka da tamo bude trener...
                            Last edited by Busby Babe; 05-11-17, 20:05.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post

                              Edit: Suarez je najveca ljigavstina u istoriji fudbala, rame uz rame s Murinjom, ko da mu je otac.
                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              Pa ne znam baš. On ima samo impulsivne izlive koje je teško baš opravdati.
                              Ja kao navijač Uniteda, iako nas je uvek uništavao sam njega gotivio i dok je igrao za Liverpul.

                              I eto, on je sad dobar sa Evrom, prešli su oboje preko onog sranja.

                              Ali više je nepridvidiv sa impulsivnim reakcijama, nego što je ljiga. Nistelroj mi je više npr ljiga...

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Isto džukački, nema šta.

                                Samo što ponovo ne može da se poredi, drugacije su situacije. U toku OVOG MEČA Mourinho nije Kontea odgurivao i rekao mu da odjebe. Kao što je Hughes gurnuo Murinja u tom meču i rekao mu da odjebe, neposred pre tog rukovanja.
                                Mourinho iako je možda imao probleme sa Conte-om, nikad se prema samom klubu Chelsea-u ponašao kao slepac, kontinuirano. A to Hughes radi, koji zaslužuje najgore zvižduke svaki put kad dodje na OT.
                                Murinjo ima problema sa Konteom, ali poštuje Chelsea.
                                Hughes ne samo da ima probleme, kao dripac neisprovociran gura nekog, nego i ne poštuje tudji klub. Zašto, ne znam, verovatno je isfrustriran i sujetan, pa je očekivao neku ulogu i funkciju u Unitedu, prililka da tamo bude trener...
                                Ma ok malopre si navodio da iako te neko gura na basketu.. ,to su jednostavno aksiomi sporta i da nema opravdanja,a sad trazis opravdanje za menagera svog kluba,mislim da je gore kad nekoga prozivas za celavost bez da te iko sta pita i sto veze nema sa fudbalom,nego kad nekom kazes da odjebe u sred meca punog tenzije,al nema veze samo sam naveo primer.Ogroman je ego kod svih njih,ali secam se ovde da je Murinjo pravdan tad ,a Hjuz dripac niko nije spominjao aksiome,a gle danas.

                                Ponavljam meni nebitno ne bih se ni doticao teme da nije potegnuta na forumu,ali danas se Conte pljuje zato sto je otisao na teren da se raduje,a dobrica Mou ga ceka,secam se ja kad je isti Mou jurcao po terenu i slavio sa igracima u vreme izbacivanja Barse bez da gleda dal iko ceka ili ne

                                Comment

                                Working...
                                X