Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li prerano da se Pepu cestita vec na tituli?

    Bice barem zanimljiva borba za LP.

    Comment


    • Cekam everton-watford duplu sansu X2 i eto.... Ne mogu da verujem. Glupi kleverli!

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Je li prerano da se Pepu cestita vec na tituli?

        Bice barem zanimljiva borba za LP.
        Evo ja mu iz sveg srca cestitam jesenju titulu,ne verujem da ce ispustiti ovu prednost do decembra
        Last edited by 61563; 05-11-17, 18:36.

        Comment


        • Pepu ce se posrati u zivot svi, ako ne osvoji titulu. Isti tretman mora da ima i Murinjo ako ne osvoji, s obzirom da je potrosio isto i imao isto vremena kao i Pep.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Evo ja mu iz sveg srca cestitam jesenju titulu,ne verujem da ce ispustiti ovu prednost do decembra
            Ne sjecam se sta si ti ono prognozirao. Mou ili Conte mislim da si rekao da osvaja.

            Istopi se i prednost Uniteda ispred Tottenhama brzo.

            Comment


            • Dje si bio prosle nedelje?
              sigpic

              Comment


              • Na odmoru.

                Ako zelis spreman sam povuci opkladu. Priznas da si pogrijesio i sve ok.

                Comment


                • Bas na odmoru kad je izgubio Totenhem od Junajteda, calculated

                  Au vec si se usrao, razocarao si i kao drug i komunista
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Ne sjecam se sta si ti ono prognozirao. Mou ili Conte mislim da si rekao da osvaja.

                    Istopi se i prednost Uniteda ispred Tottenhama brzo.
                    Bas tako

                    Comment


                    • Provukao se i tu United. Reci ti meni kada je posljednji put United nadigrao protivnika u ligi?

                      Ne ide ovo vise. Kad se Pogba vraca?

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Pepu ce se posrati u zivot svi, ako ne osvoji titulu. Isti tretman mora da ima i Murinjo ako ne osvoji, s obzirom da je potrosio isto i imao isto vremena kao i Pep.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        S tim sto je Pep preuzeo polufinalistu lige sampiona a Murinjo ekipu koja je redom u ligi zavrsavala na sedmom, cetvrtom i petom mestu. Al dobro to su sitnice.

                        Svakako da Murinja treba jebati ako ispadne iz trke za titulu do januara.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Kante je mnogo falio Celziju, previse prostora pokriva. Fabregas i Bakajoko su se igrali sa sredinom Junajteda. Morata sa odbranom. Hazard sa svima.

                          Comment


                          • I da, Conte je menadžer u ligi sa ubedljivo najgorim manirima i ponašanjem.

                            Protivnik izgubi, protivnički menadžer te čeka minut da ti čestita pobedu a ti bežiš od njega i od rukovanja.
                            Dno dna...

                            Comment


                            • Zar nije bio Klop(kad izgubi)?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Kakav bi ovaj Felaini bio igrač kad bi igrao kod neke ekipe đe se bunari. Kad ono drvo pušti korijene u 16 i počne da grana, samo ti preostaje da se moliš. Protraćio je talenat u Junajtedu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X