Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ccc,kakva odbrana Vest Hema..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Bravo Oxarooo!
      Neka je sa srecom prvenac i da ih bude jos puno.
      Zasluzio je, maksimalno se zalaze.

      Comment


      • E moj Firmino sta si ti promasio, mogao si mi doneti poene na fantasy-ju.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kako nije sramota ovog Salaha koliko je neinteligentan?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Mislim da je to to što se Bilića tiče,da je bio neki tesan poraz možda bi' ga i ostavili,ali ovako,mislim da otkaz sledi 100%.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ništa ne zna ovaj Salah!

              Počeo 9 utakmica u prvih 11, dao 7 golova. Ništa....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • E da su u LFC svi glupi ko ovaj Salah,gde bi im bio kraj...

                Comment


                • Momo sabija...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Samo da se sačuva od povreda, i ode na 20+ golova u svim takmičenjima u prvoj sezoni.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • FT 0:1

                      Slaba igra, odličan rezultat. Southampton nije uspio iskoristiti brojne prilike dok smo mi zabili iz prve i praktički jedine. Dyche je dobio utakmicu uvođenjem drugog napadača, odnosno prebacivanjem na 4-4-2 nakon čega je stala dominacija domaćina. Gudmundsson opet asistent, ovo je već treća ove sezone (i to u četiri utakmice), samo da ostane zdrav. Novi clean sheet, nova pobjeda, skok na šesto mjesto. Sumnjam da je itko prije početka sezone mogao zamisliti da ćemo postizati takve rezultate.
                      Treba vidjeti kako će se rasplesti saga Dyche-Everton, nadam se pozitivno, odnosno da će ostati.

                      Sada preostaje mirno uživati u ostalim utakmicama kola.

                      Comment


                      • Ma svaka cast Burnleyu, nadam se da ce Dyche ostati, nekako mi je cela slika te ekipe upotpunjena sa celu na njim. Hrabri, borbeni, crvsti, prgavi, ljutiti, kidaju bodove svakom i cesto uzimaju ceo plen. Nije mi on za Everton.

                        Comment


                        • Izgleda da je Bilic dobio otkaz,mada nema jos iz kluba nista

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Meni je Kejn kapiten, ali imam osecaj da ce Palas iscupati bod sutra.
                              Svakako ce utakmica biti vredna gledanja.

                              Comment


                              • Bolje da ostave Bilica nego da im na klupu sjedne Mojes, racunam da vecina navijaca WHU-a dijeli isto misljenje.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X