Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je ono budala glasala da će Everon ( neko drugi ) uzeti titulu?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Kakvu je kontru izgurao Grej kod prvog gola, svaka mu čast. 60% njegov gol, iako nije uticao za gol/asistenciju. Baš raspoložen večeras. Može da bude igrač koji će prodisati pod Puelom.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Bas je losa ova zenska sto sudi. Sudije su iovako cesto lose u PL, jos im samo fale zene.
        Prilicno dosadna predstava danas, uobicajeno za Everton ove sezone.
        Mladi talenti Calvert Lewin i Tom Davis dobijaju previse minuta a nista ne pokazuju. Rooney odigra 30ak minuta i odmah se primeti nedostatak snage. Veoma neizbalansiran tim, teska muka ce biti za Kumanovog naslednika.

        Comment


        • Ja tek sad izvaljujem da u prvoj postavi Burnleya nema ni jednog crnca.
          Cudo za danasnji fudbal

          Comment


          • HT 0:0

            Neutralnim gledateljima koji još nisu ugasili tv/stream treba dati medalju. Jako dosadna utakmica sa jednom dobrom prilkom na svakoj strani. Dobro kombiniramo po lijevoj strani, dosta puta su Brady i Ward izigrali obranu Newcastlea, ali falio je pravi ubačaj. Barnes prilično beskoristan, jedva da je dobio koji duel. Gosti najviše prijete preko Atsua, ali u većini slučajeva smo ga dobro duplirali. Valjda će se nešto događati u nastavku.

            @limun - imamo Wellsa na klupi

            Comment


            • Meni nije dosadno, cvrst fudbal sa malo prilika ali dosta energicno.
              Ipak, nadam se da ce pasti neki gol u nastavku. Iz prekida tesko, stvarno ih odlicno brane obe ekipe.

              Comment


              • FT 1:0

                Jako mi se svidio ulazak u drugo poluvrijeme, stisnuli smo i sasvim zasluženo došli do gola. Gudmundsson je ponovno asistirao i općenito je bio jako dobar. Jedan od rijetkih naših igrača koji može nanizati dvojicu-trojicu i uputiti opasasn centaršut. Cork najbolji na terenu, ne znam koliko je lopti osvojio, a i distribucija je bila na jako viskom nivou. Obrana dosta sigurna, Newcastle je većinom prijetio udarcima iz daljine koje je Pope zautavljao bez prevelikih poteškoća.

                Nova pobjeda, novi clean sheet, skok na sedmo mjesto. Iduća tekma protiv Sotona, možda bi se mogao izvući neki bodić.

                Comment


                • DinGospo sa avatar

                  Nema reci za opisati sta on radi

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Son Dajs prvi na listi zelja Evertona i verovatno ce biti novi menager istog

                    Veliki majstor u Barnliju,bice zanimljivo videti ga dalje

                    Comment


                    • Nekako mi ne liči na njega da tako ostavi Barnli na cedilu u sred sezone. Ipak, nije od juče u klubu. On je tamo 5-6 godina najmanje. Razumem da je sigurno prisutna velika želja za iskorak u karijeri, što bi Everton sigurno pružio, ali ne ide mi da tako ostavi klub...

                      Možda grešim...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pazi Lester je odmah odbio,a danas sky prenosi vest da ce vrv postati novi menager Evertona u narednih 24h.

                        Pazi iskreno on je prerastao Barnli a,Everton je puno veci klub i ako se tu pokaze kao do sad ima sansu za najvece klubove

                        Licno mislim da potpisuje za Everton

                        Realno on ih ostavlja na stabilnom mestu bio je uz njih i kad su ispali i opet ih vratio u PL,nemaju mu sta zameriti ako covek zeli da napreduje u karijeri
                        Last edited by 61563; 31-10-17, 12:47.

                        Comment


                        • Slažem se ja, Everton mu je iskorak za neki veliki klub, ako se pokaže dobro.

                          Nemaju oni šta njemu da zamere. Čovek je oblikovao klub u skoro stabilnog premijerligaša. Negde sam video da je za tih 5-6 godina potrošio samo oko 35 miliona za pojačanja. A sigurno su i u platama među najgorima.

                          Samo eto mislim da ih nešto neće istaviti sad ovako. Ali opet, sve je u tajmingu. Ako ne potpiše sad, ko zna kad će mu se ukazati opet prilika.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma covek je za mene genije sta radi od bas tako tima koji si opisao.

                            Ljudi su doveli Chrisa Wooda is Shipa,ok najbolji strelac i to je to ,prodali mu stub odbrane Kina on izvuce malog Tarkovskog koji je presedeo na klupi prosle godine ne oseti se ,igra sa bekovima iz druge lige i ceo tim kad pogledas po imenima pa vise je Brajton ulozio u tim,i sinoc bez Wooda on dobija Njuku koji nije ni malo naivna ekipa ove godine po meni top 10,svaka mu cast i meni je samo pitanje kako ce se snaci na vecem nivou

                            Comment


                            • Ako/kad ga Everton kontaktira to će biti prva veća ponuda. Prije su se interesirali Villa, Sunderland i Crystal Palace, ali ovo je ipak stepenica više. Iskreno se nadam da će odbiti i odraditi sezonu do kraja, jer ako stvarno ode bit će dosta teško naći dobru i adekvatnu zamjenu. Vidim da dosta ljudi govori u smislu "ovo mu je najbolja ponuda koju će dobiti", ali osobno ne mislim da je to istina. Zamisli što bi tek bilo da ovu sezonu završimo u gornjoj polovici (što uopće nije nemoguće), to mu samo može pomoći i donijeti pluseve u biografiju. Pitanje je kako bi vodio jači klub i kako bi uklopio svoju filozofiju. Mislim da bi se prilagodio bez ikakvih problema, ali tko će ga znati. Grass isn't always greener.

                              Inače, ovo što je Sky prenio nije potpuno istinito. Everton još uvijek razmatra opcije i Unsworth će biti na klupi protiv Lyona i Watforda. Nadam se što pozitivnijim rezultatima i igrom, možda njemu daju posao do kraja sezone.

                              edit: I ova stvar sa 35 potrošenih milijuna nije baš točna (samo transferi Wooda i Bradya su koštali oko trideset). Mislim da je potrošeno oko pedeset milijuna, ali kad pogledaš cifre koje se vrte u današnjem nogometu to je gotovo ništa.
                              Last edited by ervi34; 31-10-17, 15:16.

                              Comment


                              • Mislim da Ansvort nece ostati,data mu je sansa u MM kupu gde je izveo najjaci tim i izgubio 3 tima CFC,protiv Lestera,katastrofa bolje su izgledali pod Kumanom,tako da on otpada za neki duzi period ako mislie da ne ispdnu iz PL,protiv Liona je po meni revijalan i nebitan mec za Everton,a mislim da bi cekanje i pustanje da Ansvort vodi i protiv Wotforda bilo jako lose za Everton,on to nece dobiti.
                                Sad ko je ostao, spominjao se Tuhel ali je izgleda odbio,o Silvi se vise ne prica,Mojes je izgleda ozbiljno zagrizao da preuzme Skotsku reprezentaciju,i jedino se jos spominje uvek i sveprisutni Big Sem.

                                Licno mislim da Dajs uzima Everton dal do vikenda ili sledece nedelje ,videcemo

                                Comment

                                Working...
                                X